Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek do wykrzyczenia się


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

Przywracam wątek, myślę że miejsce w którym można wyładować swoją złość jest jak najbardziej potrzebne. 
W tym wątku dopuszczamy przekleństwo, używanie capslocka. 
Dodam tylko, że "/cenzura/" pojawia się automatycznie i niezależnie od moderacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 stycznia mój laptop przestanie działać, gdyż ma wgrany Windows 8. Szkoda. Stary nie był raptem z 2015 roku. Nie wiele na nim robiłam, ale przynajmniej był i dobrze pracował. Prędkość miał odpowiednią. Nigdy mnie nie zawiódł. Wściekła jestem, ale kto by się nie zdenerwował. Być narażonym na nie potrzebne wydatki, gdy sprzęt działa. Nie fajny ten Microsoft. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wirginia Zachodnia napisał:

10 stycznia mój laptop przestanie działać, gdyż ma wgrany Windows 8. Szkoda. Stary nie był raptem z 2015 roku. Nie wiele na nim robiłam, ale przynajmniej był i dobrze pracował. Prędkość miał odpowiednią. Nigdy mnie nie zawiódł. Wściekła jestem, ale kto by się nie zdenerwował. Być narażonym na nie potrzebne wydatki, gdy sprzęt działa. Nie fajny ten Microsoft. 

Jaki problem zaktualizować system do Windows 10? Przecież aktualizacja jest za free. Mimo, że w teorii jej nie ma to Windows 10 nadal akceptuje klucze z 7 i 8.  No chyba, że nie masz oryginalnej wersji...to wtedy rzeczywiście, straci wsparcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wirginia Zachodnia napisał:

10 stycznia mój laptop przestanie działać, gdyż ma wgrany Windows 8. Szkoda. Stary nie był raptem z 2015 roku. Nie wiele na nim robiłam, ale przynajmniej był i dobrze pracował. Prędkość miał odpowiednią. Nigdy mnie nie zawiódł. Wściekła jestem, ale kto by się nie zdenerwował. Być narażonym na nie potrzebne wydatki, gdy sprzęt działa. Nie fajny ten Microsoft. 

System można zmienić. Możesz zaktualizować wersję swojego Windowsa lub np. wgrać np. jedną z dystrybucji Linuxa np. Ubuntu lub Linux Mint, które są darmowe i są do pobrania z neta.

 

Laptop nie przestanie działać, system nie będzie jedynie otrzymywał aktualizacji zabezpieczeń i Windows nie będzie oferował pomocy właścicielom 8. Dalej będziesz mogła go używać.

Więcej: https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-8-1-wsparcie-techniczne-zako%C5%84czy-si%C4%99-10-stycznia-2023-r-3cfd4cde-f611-496a-8057-923fba401e93

 

btw. test, test, raz, dwa, trzy... !!!DUPA!!!

No nie, jakoś mi nie ulżyło i nie wyobrażam sobie siebie, rzucającego bluzgi na lewo i prawo - nawet w złości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Melodiaa

To był bardzo donośny krzyk, muszę przyznać. Nie muszę być pulmonologiem, aby stwierdzić, Melodiaa, że masz cholernie zdrowe płuca.

 

Co do mojego nicka, przestań proszę, bo robię się czerwony 👹, ale dziękuję! Twój też jest niczego sobie, taki melodyczny.

 

btw. Tak naprawdę mam jeden bluzg (?), którego lubię używać, mam na myśli "cholera" lub "damn it". Głównie operuję intonacją lub wydłużam poszczególne litery danego słowa, aby wyrazić stopień swojego niezadowolenia. Zwykły zapis "cholera", ot, poziom złości < 10% (o ile w ogóle), a np. zapis "choleeeeera" już jest bardziej nacechowany emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kawa Szatana napisał:

Co do mojego nicka, przestań proszę, bo robię się czerwony 👹, ale dziękuję! Twój też jest niczego sobie, taki melodyczny.

Hehe czerwony ;) Melodyczny  to fakt a może czasem taka zakręcona  nutka ;)

 

Jakby co to krzyczę nadal a nie,  że wpis ma cechy offtopu :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Windows 10 może się udać. Doczytałam na jakimś forum. Wsparcie ma być do 2025. Do Windows 11 już nie, bo mam zbyt stary komputer. 

Z innej beczki. Wkurw... mnie kontrahent naszej firmy, bo nie odpowiada na bardzo istotne maile i to powoduje dużą dezorganizację naszej pracy. A potem będzie miał pretensje, że coś nie zostało wykonane według jego założeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jak mnie dzisiaj wkurza zimno, śnieg i moje lodowate stopy!🤬 

Do tego pęka mi głowa i nawala biodro. Normalnie czas do piachu 🤬 

 

4 godziny temu, Kawa Szatana napisał:

KURRRRRRRRRRRRRRRRRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Złamałam tipsa...

Ha ha ha tak to jest być kobietą 😅 

Godzinę temu, Dryagan napisał:

Poczekajmy aż przyjdzie miesiączka, to dopiero będzie się działo!

😂😂😂 Trzeba będzie wtedy wrzucić mu jej moderację postów 🤪😅

Godzinę temu, Lucy32 napisał:

A jeszcze gorzej menopauza 😆😆😆😆

😂😂😂😂 To może być ciekawe. 

Godzinę temu, AnissemSirch napisał:

Ciekawe jak to jest konfabulowć miesiączkę, a może od razu w ciąży jest.... :D

Będziesz ojcem 🤨 szybko wam to poszło, a zaczęło się tak niewinnie od pytania 😅 gratuluję 🎉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie lubię ludzi. Tak bardzo chciałabym lubić ludzi, być towarzyską i przyjazną osobą, ale muszę przyznać, że taka jest prawda. Piszę to tutaj i do was, ludzi, bo może mnie ktoś ustawi do pionu, albo podpowie coś, albo coś. Choć wiem, że mnie nie znacie, więc co tu można poradzić. Nie wiem, z czego to wynika. Może z tego, że mam mało kontaktu z ludźmi "na żywo". Może mam wypaczony obraz ludzi przez media.

Mam złe doświadczenia z ludźmi.

Ale każdy człowiek je ma, a mimo to chyba większość ludzi nie ma do innych negatywnego nastawienia. A może się mylę? Jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×