Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

wTymTygodniu

Użytkownik
 • Zawartość

  383
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jakimi metodami to osiągnęłaś? Ja w sytuacji stresowej pocę się pod pachami, nawet silne antyperspiranty nie pomagają.
 2. Teraz bardzo dużo ludzi ma problemy z odnalezieniem się w relacjach damsko-męskich i nie jest to tylko ich winą. Cywilizacja bardzo szybko się zmienia i ludzie nie nadążają. Teraz szaleje konsumpcjonizm i to sprawia, że ludzie się gubią w relacjach, do nich zaczynają podchodzić tak samo konsumpcyjnie jak do innych sfer życia i pojawiają się problemy. Teraz znalezienie wartościowego partnera lub partnerki wymaga przezwyciężenia w sobie mentalności konsumpcyjnej - i co gorsza, znalezienie drugiej osoby, której również się to udało. To trudne.
 3. Myślę, że jak najbardziej. Bo gdy mamy niską samoocenę, to nie wierzymy w siebie. Uważamy, że jesteśmy słabi, bezradni, w jakiś sposób niekompletni, niewystarczający, że brakuje nam umiejętności, zdolności do poradzenia sobie z problemami.
 4. nie twierdzę, że każdy to znajduje albo, że chce to znaleźć- ale wielu z tych, którzy chcą, a nie znajdują miłości, nie znaleźli jej przez samoutrudnianie sobie.
 5. Oczywiście, że TAK. Jest bardzo wiele przykładów takich osób, poczytaj neta, blogi, wypowiedzi różnych ludzi, wywiady, biografie, znajdziesz na pewno niejedno pokrzepiające dla ciebie źródło. To naprawdę przykre, że tak się zapętlasz w myśleniu, że to nie dla ciebie, że za późno itd. Jesteś w sile wieku, jeszcze wiele wspaniałych lat przed sobą, nie odbieraj sobie tego samoskreślaniem się.
 6. wTymTygodniu

  Strajk nauczycieli

  Myślę dokładnie to samo. Taka forma strajku to skrajna bezczelność. Nie można osiągać swoich celów nawet jak najbardziej słusznych kosztem niewinnych!!!
 7. wTymTygodniu

  Normy seksualne

  Hoho, rycerz z ciebie
 8. Przez pewien czas na terapii poznawczo-behawioralnej miałam podobnie. To przy wszystkich swoich zaletach niestety bardzo relatywizujące podejście terapeutyczne.
 9. wTymTygodniu

  Fobia społeczna!

  Ale po co ten chamski ton? "Pragnę zauważyć, że" ja nie pisałam do ciebie złośliwie. Nie chciałam deprecjonować twoich objawów ani fobii społecznej, tylko zauważyć, że inni ludzie też wcale nie czują komfortu w takich sytuacjach. "Tak, że ten tego... "
 10. Warto czytać posty Shiry, są dużą dawką motywacji, nie tylko dla osób z borderline
 11. wTymTygodniu

  Fobia społeczna!

  Myślę, że niemal każdy z tych ludzi ma identyczne odczucia. To akurat nie ma wiele wspólnego z fobią społeczną, tylko najzwyczajniej w świecie z przestrzenią osobistą
 12. Off - top to jest jednak
 13. To trzeba było tak od razu, że drażni cię po prostu hipokryzja. Z tym się zgadzam, jest bardzo dużo takich społecznych kłamstw, które prawie wszyscy propagują, ale prawie nikt w nie nie wierzy (z wyjątkiem skończonych frajerów).
 14. Tak, rządzi także wygląd i ty sam się tym samym kierujesz, bo chciałbyś piękną kobietę, a nie brzydulę, co nie? Więc sorry, "ten zjebany świat" kreujemy MY - a w tym także TY.
 15. Ostatnio bardzo silnie odczuwam, jak otoczenie usiłuje mnie wepchnąć w schemat traumy. Ale to może dobry znak, może po latach zaczynam wreszcie ŻYĆ! A otoczenie jest w szoku i tak reaguje :]
×