Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek do wykrzyczenia się


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, AnissemSirch napisał:

Sąsiedzi pomyślą, że postradałem rozum. 

rozumiem obawę przed tym, co sąsiedzi pomyślą w sytuacji w której wywlekasz z domu czarny worek w którym zmieściłby się człowiek, ale nie w kwestii takich pierdół. ja tam bym pomyślał: "ciekawy sąsiad"

 

a pomyśl, co sąsiedzi pomyślą jak żaba zamieni się w księżniczkę.. albo worek ożyje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Barbecue napisał:

Biedna żaba. Wygrzebała się z błota na wiosnę i długo nie pożyła... 

Też mi jej szkoda.. pewnie teraz sobie hopsa z innymi żabimi aniołkami..😭

 

ale truchło można zjeść - już nie żaba. W każdym razie nie żywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kawa Szatana napisał:

rozumiem obawę przed tym, co sąsiedzi pomyślą w sytuacji w której wywlekasz z domu czarny worek w którym zmieściłby się człowiek, ale nie w kwestii takich pierdół. ja tam bym pomyślał: "ciekawy sąsiad"

 

a pomyśl, co sąsiedzi pomyślą jak żaba zamieni się w księżniczkę.. albo worek ożyje..

No właśnie muszę sprzątnąć zwłoki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo duże problemy z pisaniem postów w Internecie. Nie radzę sobie z wymogami religijnymi. "Strasznie boję się" zakażenia, dotykania ziemi, butów, skarpet i ten lęk wygląda mi na racjonalny i "logiczny", chociaż oczywiście w przypadku nieprzepłukania mydłem po dotknięciu czegoś takiego nie musi dojść do zakażenia, ale przynajmniej teoretycznie taka możliwość istnieje :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam sie wykrzyczeć z rana.Nie podoba mi sie dyktatura Forum.Nie dziwie sie ze większość tu zaglądających nawet starszych bywalcow ucieka,boi sie po prostu odezwac,bo zrobilo sie tak według przykazań,ze tu nie mozna i tam tez nic napisac ,co choc lekko odbiega od tematu. albo laską z tej albo z drugiej sie dostanie.. brak naturalnosci tylko zasady.Możecie mnie zbanowac.Raz ...dwa...trzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucy32 napisał(a):

Przyszłam sie wykrzyczeć z rana.Nie podoba mi sie dyktatura Forum.Nie dziwie sie ze większość tu zaglądających nawet starszych bywalcow ucieka,boi sie po prostu odezwac,bo zrobilo sie tak według przykazań,ze tu nie mozna i tam tez nic napisac ,co choc lekko odbiega od tematu. albo laską z tej albo z drugiej sie dostanie.. brak naturalnosci tylko zasady.Możecie mnie zbanowac.Raz ...dwa...trzy..

 

Fora tak zawsze wyglądały, do offtopu są grupki na fb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucy32 napisał(a):

Przyszłam sie wykrzyczeć z rana.Nie podoba mi sie dyktatura Forum.Nie dziwie sie ze większość tu zaglądających nawet starszych bywalcow ucieka,boi sie po prostu odezwac,bo zrobilo sie tak według przykazań,ze tu nie mozna i tam tez nic napisac ,co choc lekko odbiega od tematu. albo laską z tej albo z drugiej sie dostanie.. brak naturalnosci tylko zasady.Możecie mnie zbanowac.Raz ...dwa...trzy..

Myślę, że daleko nam do dyktatury. Oczywiście staramy się dbać o porządek na forum i zachęcam do tego wszystkich. 

Jeżeli wiecie, że tworzy się offtop a chcecie sobie spontanicznie rozmawiać to nie mam nic przeciwko aby przenieść posty do np Kąciku filozoficznego ;) Wystarczy taki stworzyć i dać nam info aby przenieść posty. Dla mnie to nie problem.

Bana nie będzie bo nie ma za co ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Myślę, że daleko nam do dyktatury. Oczywiście staramy się dbać o porządek na forum i zachęcam do tego wszystkich. 

Jeżeli wiecie, że tworzy się offtop a chcecie sobie spontanicznie rozmawiać to nie mam nic przeciwko aby przenieść posty do np Kąciku filozoficznego ;) Wystarczy taki stworzyć i dać nam info aby przenieść posty. Dla mnie to nie problem.

Bana nie będzie bo nie ma za co ;)

 

Dziekuje za obszerne wyjasnienie.Proponuje wiec Kacik dla niegrzecznej Lucy🤣Bylam baaardzo niegrzeczna.Skarcona poczulam bunt.😉jak nastolatka hehee

Edytowane przez Lucy32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×