Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wątek do wykrzyczenia się


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Illi napisał(a):

Nienawidzę się za to. /cenzura/ mac!!! Jak w jakimś jebanym kołowrotku, wchodzę, spadam, okłamuje siebie że dość, że to koniec a potem na nowo. 

Uzależnienie, czy trud w porzuceniu destruktywnych nawyków? A może strach przed zmianą🤔

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro znalazłem wątek do wykrzyczenia, to to zrobie. 

Od lat walczę z tym gównem i wydaje mi się że towarzyszy mi ono przez całe życie, zawsze myślałem że coś ze mną nie tak, dopiero po pierwszych napadach paniki udałem się do psychiatry, po pierwszej próbie odstawienia leków która zakończyła się niepowodzeniem, poszedłem na terapie, która dała mi sporo narzędzi aby z tym walczyć, aktualnie schodzę z leków i jest kurewsko ciężko, mimo iż ograniczyłem escitalopram na dzień, wracają problemy ze snem, na sen biorę mizatrapine. Powrót mojej dolegliwości wrócił z tak pieprzoną mocą, że jest naprawdę ciężko, głosy w głowie, powróciła grająca muzyka, przejmuje się byle pierdołą, wkręcam sobie niepotrzebne filmy w pracy, że ciągle daje od siebie zbyt mało, a jest wręcz przeciwnie, pracownicy nie są z tego faktu zadowoleni, ale to jest tak silne że czasami nie dostrzegam tego że warto by było zadbać o siebie i przestać się nakręcać że wciąż nie sprostam oczekiwania, że ciągle czeka mnóstwo zagrożeń, dużo z tych rzeczy udaje mi się odeprzeć, ale to jest mega silne.... 

Edytowane przez Strawqens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×