Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 94. napisał(a):

 

Jakie to ma znaczenie, dla mnie żadnego nie ma.

Gdybyś może nie sypiał regularnie to byś poczuł zmianę. Zresztą jeszcze jesteś młody więc nawet impreza całonocna Cię nie ruszy a po 40 to do 1 w nocy i do domu się chce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Melodiaa napisał(a):

Gdybyś może nie sypiał regularnie to byś poczuł zmianę. Zresztą jeszcze jesteś młody więc nawet impreza całonocna Cię nie ruszy a po 40 to do 1 w nocy i do domu się chce :mrgreen:

 

Jaki młody, ja stary już jestem. Czuję się jakbym już przeżył życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, 94. napisał(a):

 

Chyba wszystko co napiszę będzie zawsze traktowane przez innych przez pryzmat chorób 😪

Wszyscy w jakimś sensie jesteśmy zaburzeni, bo co normalne dla jednych, jest normalnym dla drugich. Po środków trzeba być:) 

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo zdublowałem temat, dodał się sam zanim zdążyłem wpisać tytuł, nie zrobiłem tego celowo naprawdę. Boję się teraz, że zrobicie naradę i skasujecie mi za konto, czasami się boję, że mi dacie bana i jak wchodzę rano na forum, to myślę "na pewno mam usunięte konto"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 94. napisał(a):

Przypadkowo zdublowałem temat, dodał się sam zanim zdążyłem wpisać tytuł, nie zrobiłem tego celowo naprawdę. Boję się teraz, że zrobicie naradę i skasujecie mi za konto, czasami się boję, że mi dacie bana i jak wchodzę rano na forum, to myślę "na pewno mam usunięte konto"

Nie denerwuj się, nic się takiego nie stało. I na pewno nie usuniemy ci konta i nie dostaniesz bana, bo nie masz za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 94. napisał(a):

 

Chyba wszystko co napiszę będzie zawsze traktowane przez innych przez pryzmat chorób 😪

Nie ale teraz chyba trochę się źle czujesz. Możesz tutaj pisać tak jak jest przecież.

 

22 minuty temu, 94. napisał(a):

Jestem jakiś upośledzony.

 

8 minut temu, 94. napisał(a):

Przypadkowo zdublowałem temat, dodał się sam zanim zdążyłem wpisać tytuł, nie zrobiłem tego celowo naprawdę. Boję się teraz, że zrobicie naradę i skasujecie mi za konto, czasami się boję, że mi dacie bana i jak wchodzę rano na forum, to myślę "na pewno mam usunięte konto"

Nie daj się wciągnąć lękom. Naprawdę trzeba narozrabiać aby stąd wylecieć.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Moja bardzo dobra pediatra jak młody wymiotował zalecała coca cole w butelce ;) 

Bo to stara i bardzo dobra metoda przy wszelkich jelitówkach gdzie jest konieczna dieta. Pod warunkiem, że nie jest to cola zero, bo wtedy traci to sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ja dzisiaj porządki robię🤪 nie chce ktoś mi pomóc?

Co do coli to podobno na początku to było właśnie do udrożniania rur zrobione a nie jako napój🙆 do tej pory można Cola czyścić różne rzeczy. Później chyba była sprzedawana w aptekach czy coś( nie jestem teraz do końca pewna czy chodziło o cole, dawno o tym czytałam) właśnie na problemy jelitowe. Mi też często lekarze, nawet jak leżałam z dziećmi w szpitalu na jelitowke kazali kupić cole i ją odgazować i podawać w małych ilościach do picia, no i do tego słone paluszki ale nie wiem dlaczego😅 wiem że działało.

A wątrobę można zniszczyć nie tylko przez alkohol ale też leki, niezdrowe napoje czy żywność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

Bo to stara i bardzo dobra metoda przy wszelkich jelitówkach gdzie jest konieczna dieta. Pod warunkiem, że nie jest to cola zero, bo wtedy traci to sens. 

 

Ja myślałem, że cola nasila biegunkę. Bo jak ja np. zjem paczkę chipsów i popiję colą, to tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, 94. napisał(a):

Staram się nie usnąć przed 21, ale chyba mi się nie uda. 

Ja nawet nie próbuję, bo wiem, że mi się nie uda, choć czuję się zmęczony. Jak leżysz w łóżku to wstań i pochódź trochę, złap trochę świeżego powietrza w płuca, może coś poczytaj (nie w łóżku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×