Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

6 godzin temu, Illi napisał(a):

Wszyscy śpią?

Bezsenność masz? Ja tam grzecznie wczoraj spałam😁 

Godzinę temu, 94. napisał(a):

Dzień dobry 😄

07175095-1C04-47AA-A32A-72B1929611B0.jpeg

Dobry dobry, ale ja nie lubię energetyków, feee. Kojarzą mi się z latami młodości gdzie dopiero zaczęły się pojawiać. A właściwie z czasami kiedy jeszcze piłam alko. Ktoś któregoś pięknego wieczoru wpadł na pomysł na dyskotece że będziemy pić drinki z energetykiem... pierwszy raz w życiu tak 🤮🤮🤮🤮 i tak umierałam 😅 od tamtego czasu a będzie to już przeszło 20 lat, sam zapach mnie odrzuca😅 

 

 

43 minuty temu, Dryagan napisał(a):

@94. NIE PIJ TEGO. Niezdrowe

Ja stawiam kawkę...

image.png.a7b370689cdaaed55001fbc3fe2d97d6.png

Życzę miłego dnia. Jeszcze dzisiaj przeżyć w pracy i weekend!!! To był ciężki tydzień

O właśnie. Kawaaaaa 😍 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Ktoś któregoś pięknego wieczoru wpadł na pomysł na dyskotece że będziemy pić drinki z energetykiem...

 

Piłem na studiach i były całkiem smaczne 😂 Gorszym pomysłem było popijanie wódki piwem albo challenge typu 15 kieliszków wódki naraz bez popity🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ze smaczną kawką (lub energolem. Energola bym wypiła...) 

Energole są pyszne w smaku! A słyszeliście, że mają wprowadzić energetyki dopiero od 18+? dobrze by było, bo my już stare konie to pić możemy ale jak takie 14 latki kupują to już niefajnie...

 

Wróciłam od lekarza rodzinnego. Mam złe wyniki wątroby i podejrzenie kamicy żółciowej. Już umówiłam się na usg ale dopiero za miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem zdesperowany, wysyłam te cv wszędzie już, nawet w miejsca w których nie chciałbym nigdy pracować (typu call center), bo czuję się bezużyteczny że świadomością, że jestem bezrobotny. Muszę znaleźć pracę, muszę znaleźć pracę, muszę znaleźć pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, cynthia napisał(a):

Wróciłam od lekarza rodzinnego. Mam złe wyniki wątroby i podejrzenie kamicy żółciowej. Już umówiłam się na usg ale dopiero za miesiąc...

Odczuwasz bóle? W czasie ciąży pojawiły mi się kolki, dla mnie to chyba najgorszy ból życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Illi napisał(a):

Odczuwasz bóle? W czasie ciąży pojawiły mi się kolki, dla mnie to chyba najgorszy ból życia. 

Dla mnie najgorszy ból życia to jak mi pielęgniarka po artroskopii kolana wyjmowała dreny. Trwało to sekundę, ale było bardziej bolesne od oblania wrzątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko - nigdy, przenigdy nie poszedłbym więcej do pracy w korporacji. Imprezy firmowe, spotkania, nacisk na integrację - to było straszne. Chcę tylko spokojnej pracy w samotności i świętego spokoju. Najlepiej żebym nie musiał z nikim rozmawiać. Rozmowy na żywo są męczące bardzo

 

Nie zapomnę jak w lipcu byłem na imprezie służbowej i to było niesamowicie męczące - ciężko było mi się skupić na tym co ktoś do mnie mówi, nie rozumiałem czemu ludzie się tak dobrze bawią, siedziałem zobojętniały, jakby to wszystko się działo obok mnie.

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jurecki napisał(a):

@94.nie lubisz kawy parzonej po turecku, zasypywanej w szklance i parzonej? Kawa to dużo lepszy wybór, swieżośc i w ogóle.

 

Nie mam ekspresu w domu, a poza tym lubię smak energoli. Jak kawę piłem w pracy, musiało być dużo mleka i cukru. Czasami przynosiłem swoje mleko waniliowe i dodawałem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę poważnie nad zmianą leczenia farmakologicznego.
Za tydzień mam psychiatrę i chcę o tym z nim pogadać.
Leki  nie działają - a jak działają to zmodyfikowane max na kilka-kilkanaście tygodni. Od 2016 roku ciągle to samo. Przynajmniej raz w roku szpital. Nie chcę tak żyć.Od szpitala do szpitala. Jestem już tym zmęczona i zirytowana. Sypie mi się zdrowie fizyczne, dostaję jakiś uboków z kosmosu (bo jak inaczej to wyjaśnić?), boję się, że mam padaczkę. Mam dziury w pamięci. Nie pamiętam np. tego jak mama mi wczoraj dała relanium.
Chcę innych leków albo jakiegoś alternatywnego leczenia bo już po prostu nie wyrabiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, 94. napisał(a):

 

Wątroba to głównie od alkoholu wysiada, a nie od coli czy redbulli.

I tu się mylisz - napoje energetyczne spożywane w nadmiarze mogą bardzo mocno uszkodzić wątrobę (ich spożywanie prowadzi do niewydolności wątroby), nerki, serce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×