Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@cynthia a można wiedzieć jakie leki bierzesz?

Z psychiatrycznych to: klozapol, risperon, fluoksetyna, lamitrin. W różnych dawkach. Są one modyfikowane z każdą hospitalizacją. . Jedyne co to teraz mi chloroprotixen dołożyli 30mg, ale musiałam odstawić w domu bo źle się czułam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dryagan napisał(a):

I tu się mylisz - napoje energetyczne spożywane w nadmiarze mogą bardzo mocno uszkodzić wątrobę (ich spożywanie prowadzi do niewydolności wątroby), nerki, serce. 

 

A inne słodkie napoje typu cola, fanta itp? Przecież to to samo co energole, tyle że bez kofeiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 94. napisał(a):

 

A inne słodkie napoje typu cola, fanta itp? Przecież to to samo co energole, tyle że bez kofeiny.

W energetykach jest pewnie syntetyczna kofeina i wiele dodatków które dewastują wątrobę. W koli masz kwas fosforowy, żeby po niej nie żygać od spożycia cukru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DEPERS napisał(a):

Znam chłopaka w wieku 30 lat co piciem kilku energetyków dziennie rozyebał wątrobę tak, aż dostał żółtaczki i teraz dieta do końca życia

 

Za 10 miesięcy magiczna trzydziestka, mam się bać? 😅

 

23 minuty temu, zew napisał(a):

Podejmij wyzwanie. Nie chodzi o to żebyś od razu rezygnował z wszystkiego co lubisz, ale warto zachować umiar.

 

Nie piłem przez 26 dni, ale to nie z własnej woli, tylko siedziałem w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 94. napisał(a):

 

Za 10 miesięcy magiczna trzydziestka, mam się bać? 😅

 

 

Nie piłem przez 26 dni, ale to nie z własnej woli, tylko siedziałem w szpitalu.

Wprowadź się w stan umysłu w którym nie masz dostępu do napojów, albo powtarzaj, a jutro się napiję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DEPERS napisał(a):

W energetykach jest pewnie syntetyczna kofeina i wiele dodatków które dewastują wątrobę. W koli masz kwas fosforowy, żeby po niej nie żygać od spożycia cukru

Kwasem fosforowym to ja rdzę z blachy usuwam. Więc jeśli to samo znajduje się w napoju...

W sumie to się zastanawiałem czemu cola działa jako odrdzewiacz. Właśnie przez ten kwas fosforowy. Wiadomo, nie ma takiego stężenia jak ten co używam, ale wraz może zaszkodzić.

Edytowane przez Purpurowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Purpurowy napisał(a):

Kwasem fosforowym to ja rdzę z blachy usuwam. Więc jeśli to samo znajduje się w napoju...

W sumie to się zastanawiałem czemu cola działa jako odrdzewiacz. Właśnie przez ten kwas fosforowy. Wiadomo, nie ma takiego stężenia jak ten co używam, ale wraz może zaszkodzić.

Moja bardzo dobra pediatra jak młody wymiotował zalecała coca cole w butelce ;) Ona chyba ma mniej niż 0,33..

 

Dzień dobry :D

 

Kocham weekendy i na wolnym bo mogę się wysypiać :roll::bezradny:

Siedzę z kawą i Dawidem Podsiadło :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Wstałam o 6 to niby tak ale na wolnym to się śpi do 10 co najmniej :D

Gdy młody był mały to marzłam o snie a gdy mogę spać to tak naprawdę nie mogę :D

 

 

 

Też się budzę o 5-6 jak mam wolne, tylko ja chodzę spać około 21, nie wiem czemu mam taki dziwny zegar biologiczny odkąd pamiętam. Chętnie bym mógł pracować od 6 😛 Ale w mojej poprzedniej pracy miałem 8-16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 94. napisał(a):

 

Też się budzę o 5-6 jak mam wolne, tylko ja chodzę spać około 21, nie wiem czemu mam taki dziwny zegar biologiczny odkąd pamiętam. Chętnie bym mógł pracować od 6 😛 Ale w mojej poprzedniej pracy miałem 8-16

To masz regularny sen a to ważne. 

 

1 minutę temu, cynthia napisał(a):

Witajcie. Dzisiaj jesień na całego!

Właśnie a konkurs jesienny leży 🤧🤧 Idę przypomnieć... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×