Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, initium napisał(a):

Ja pracuję w miejscu, w którym ochrona mało patrzy kto wchodzi, mimo że powinna to ściśle kontrolować, i czasem myślę, że mogłabym zaprosić kogoś i nikt by się nie zorientował :D

U mnie to jest pilnowane, no ale ja pracuje w szkole i chyba nikt by nie chciał, żeby wśród dzieci kręciły się jakieś podejrzane osoby. Fakt, że do mnie bez problemu może ktoś z zewnątrz wejść, ale no ja na trochę innych zasadach pracuje, bo nie jestem stricte pracownikiem szkoły i nie sama szkoła mi płaci wynagrodzenie. Od przyszłego tygodnia już nawet rodzice pierwszaków mają zakazane wchodzenie na piętra (koniec okresu adaptacyjnego, dzieci muszą zaakceptować swoją samodzielną aktywność na terenie szkoły), mogą na dzieci oczekiwać przy portierni, ale w czasie zajęć nikt, kto nie jest pracownikiem szkoły nie może przebywać na piętrach.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 94. napisał(a):

Byłem w galerii, żeby kupić sobie kurtkę na zimę, bo stara już schodzona, ale nie jestem w stanie tam wytrzymać, za dużo ludzi.

To idź rano jak jest mało ludzi. Ja tam w spożywczaku to robię zakupy jak go otwierają o piątej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DEPERS napisał(a):

To idź rano jak jest mało ludzi. Ja tam w spożywczaku to robię zakupy jak go otwierają o piątej

To kiedy ty śpisz🤨 aaaa zapomniałam, chodzisz spać tak jak kury i tak wstajesz 😁 

 

Ale bieda na wronach 🤨 nikt już kawy nie przynosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DEPERS napisał(a):

To idź rano jak jest mało ludzi. Ja tam w spożywczaku to robię zakupy jak go otwierają o piątej

 

Też często mi się zdarza wcześnie wstać o 4-5

 

11 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Ale bieda na wronach 🤨 nikt już kawy nie przynosi

6B6C9D42-FA02-4707-AB9C-005B3D19E9DA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 94. napisał(a):

Ja mam dzisiaj jakiś dołek i w głowie pełno czarnych myśli, boję się żeby ten dołek nie zrobił się dołem bez dna tak jak w lipcu.

 

To przestań pisać scenariusz tego dołu. Sam go kopiesz. Pewnie urodziłeś się ze szpadlem(skłonnościami), ale to nie znaczy, że musisz kopać. Lubisz jesień przecież:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

To kiedy ty śpisz🤨 aaaa zapomniałam, chodzisz spać tak jak kury i tak wstajesz 😁 

 

Ale bieda na wronach 🤨 nikt już kawy nie przynosi

Chodzę spać z kurami, ale wstaje przed nimi. Ktoś musi rano wstrzymać słońce i ruszyć ziemię przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×