Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, DziwnyTyp napisał(a):

Dzisiaj czuję się tak, jak wtedy kiedy nadchodziła psychoza, bardzo się obawiam jej nawrotu. Psychiatra dopiero w przyszłym tygodniu, bede musial niestety o tym wspomniec, pewnie dostane jakies neuroleptyki na kiju, eh.. Już szło coraz lepiej i znowu jestem w czarnej dupie.

Dobrze cię widzieć, ale szkoda że przychodzi nawrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
37 minut temu, bei napisał(a):

Dzisiaj wstalam o 18.00. To chyba mój rekord. Nie czułam się głodna, ani nie chciało mi się bardzo do toalety. Rozładował mo sie telefon więc wstałam.

 

Też tak miewam czasami, w zeszłym tygodniu leżałem do 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ludzie szukają wszelkich sposobów żeby się nie pocić, bo źle z tym wyglądają. Kremy, toniki (to jeszcze pół biedy), faszerowanie się różnymi tabletkami na nadciśnienie i inne niezwiązane bezpośrednio z potliwością rzeczy. Tłumaczę że jak co roku są upały, a normalny człowiek poci się w celu schłodzenia organizmu i nie jest to żadne zaburzenie. Życie to nie tv i pokaz mody. Co ma powiedzieć ktoś pracujący fizycznie, kiedy pot kapie mu z nosa jak z kranu przez 10 godzin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Fobic napisał(a):

A ludzie szukają wszelkich sposobów żeby się nie pocić, bo źle z tym wyglądają. Kremy, toniki (to jeszcze pół biedy), faszerowanie się różnymi tabletkami na nadciśnienie i inne niezwiązane bezpośrednio z potliwością rzeczy. Tłumaczę że jak co roku są upały, a normalny człowiek poci się w celu schłodzenia organizmu i nie jest to żadne zaburzenie. Życie to nie tv i pokaz mody. Co ma powiedzieć ktoś pracujący fizycznie, kiedy pot kapie mu z nosa jak z kranu przez 10 godzin?

Dzien dobry.I wlasnie tych najbardziej mi zal,tych ciezko pracujacych w tym czasie,i wogole np strazakow przy pozarach.Milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fobic napisał(a):

A ludzie szukają wszelkich sposobów żeby się nie pocić, bo źle z tym wyglądają. Kremy, toniki (to jeszcze pół biedy), faszerowanie się różnymi tabletkami na nadciśnienie i inne niezwiązane bezpośrednio z potliwością rzeczy. Tłumaczę że jak co roku są upały, a normalny człowiek poci się w celu schłodzenia organizmu i nie jest to żadne zaburzenie. Życie to nie tv i pokaz mody. Co ma powiedzieć ktoś pracujący fizycznie, kiedy pot kapie mu z nosa jak z kranu przez 10 godzin?

Racja, budowniczy domów czy inny robotnicy sezonowi itd. Warto pracować na tyle spokojnie bez presji by bardzo się nie męczyć, trzeba też siebie szanowac. Wiele osób myśli że osobą młodą to musi działać jak robot non stop, ale umówmy się praca to nie niewolnictwo mamy prawo na odpoczynek. A leki na pocenie wpływają na nerki. Kiedyś brałam ale czułam je (nerki) i ciągle się biega do WC a i tak się pocilam. Trzeba pić bo można się odwodni. Uznałam że nie warto się faszerować. Z twarzy można chusteczka się wytrzeć umyć twarz. A gdzie się da użyć kosmetyk. Chodząc po mieście czasem trudno jest się spoconym. To normalne.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kabe1789 co racja, to racja. Ja mam niestety chyba już taką nerwicę, że gdy coś robię to choćbym nie widział na oczy przez ociekający pot, działam zawsze na 101%. Szybko, precyzyjnie, prawie jakby się paliło, albo mnie ktoś z biczem gonił. Nieważne czy akurat zamiatam, czy wnoszę 30 kg worki na 3 piętro, leje się ze mnie tak samo równo 😅

@Lucy32 dokładnie. Bycie m. in. ciężko pracującym fizycznie pracownikiem na kacu to podwójna ludzka tragedia 😂

Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

chora 🙄

zdrówka! teraz niestety chyba panuje jakiś wirus, praktycznie z tego co słyszę to każdy jest chory… sama wychodzę z przeziębienia, więc łączę się w bólu!

 

 

głowa mi dzisiaj pęka, ale nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, interludium napisał(a):

zdrówka! teraz niestety chyba panuje jakiś wirus, praktycznie z tego co słyszę to każdy jest chory… sama wychodzę z przeziębienia, więc łączę się w bólu!

 

 

głowa mi dzisiaj pęka, ale nie jest źle.

Nie każdy jest chory:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie oki jeśli chodzi o psychikę a fizycznie wiecznie przemęczony. Nie wiem czy to jakaś trauma czy coś innego ale nie mam siły by zabrać się za cokolwiek tylko leżenie i byczenie się 😕 . Niedawno skończyłem terapię hazardową i to od niej czuję się jakby nie w sosie. No i jestem jakzwykle rozchwiany emocjonalnie ale u mnie to chleb powszedni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DEPERS napisał(a):

Wczoraj cały dzień na słońcu, zimne napoje pewnie były grane i ooo. Ja jak ostro przesadzę ze słońcem, to czuję jakbym zainfekowany był, a to przez poparzenia skóry , robi się stan zapalny

Niee, już w czwartek wieczorem mnie coś brało, w nocy nawet szukałam tabletek na gardło. Wczorajszy dzień raczej nie miał na to wpływu. A opaliłam się wcale, bo miałam długą spódnicę i bluzkę z 3/4 rękawem, a na mordce krem z filtrem ;) 

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fobic napisał(a):

@kabe1789 co racja, to racja. Ja mam niestety chyba już taką nerwicę, że gdy coś robię to choćbym nie widział na oczy przez ociekający pot, działam zawsze na 101%. Szybko, precyzyjnie, prawie jakby się paliło, albo mnie ktoś z biczem gonił. Nieważne czy akurat zamiatam, czy wnoszę 30 kg worki na 3 piętro, leje się ze mnie tak samo równo 😅

@Lucy32 dokładnie. Bycie m. in. ciężko pracującym fizycznie pracownikiem na kacu to podwójna ludzka tragedia 😂

Miłego dnia wszystkim.

Mam tak samo nie umiem odpoczywać jak to robię mam poczucie winy że się lenię. 😌Tak już mam. Aż dziw że póki co ogarniam wiele i sobie organizuje co najpierw zrobię, ale są dni że totalnie zapominam co jeszcze i źle mi z tym....i trochę wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, acherontia styx napisał(a):

Niee, już w czwartek wieczorem mnie coś brało, w nocy nawet szukałam tabletek na gardło. Wczorajszy dzień raczej nie miał na to wpływu. A opaliłam się wcale, bo miałam długą spódnicę i bluzkę z 3/4 rękawem, a na mordce krem z filtrem ;) 

Zmarnowałaś potencjał słonecznego dnia:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kabe1789 napisał(a):

Nie ma to jak praca na zewnątrz opalisz się i coś można podziałać dwie korzyści w jednym.

Akurat nie pracuje na zewnątrz ;) 

 

55 minut temu, DEPERS napisał(a):

Zmarnowałaś potencjał słonecznego dnia:) 

Wiesz co, ja jeżdżę pociągami w których jak rozkręcą klimę to bez sweterka, nawet w 30 stopniowy upał, ani rusz 🙄 a że w ciągu ostatnich 2 tygodni jeżdżę często, to podejrzewam, że ta klima mnie załatwiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Akurat nie pracuje na zewnątrz ;) 

 

Wiesz co, ja jeżdżę pociągami w których jak rozkręcą klimę to bez sweterka, nawet w 30 stopniowy upał, ani rusz 🙄 a że w ciągu ostatnich 2 tygodni jeżdżę często, to podejrzewam, że ta klima mnie załatwiła.

Możliwe, inni mają po klimie problem z zatokami a inni z gardłem to aż niezdrowo podkręcają zwłaszcza że się siedzi czy stoi, mało co chodzi po pociągu, a na dłuższą podróż można się przeziębić i doznać szoku jak się z chłodu wyłazi na upał. Powinni to konsultować z lekarzami a nie, bo to może być niebezpieczne dla starszych czy dzieci. Przepływ tlenu okej bo dużo ludzi ale bez przesady.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×