Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, modelarz napisał(a):

Dziekuję za wiadomość, tak sklejałem modele ale obecnie niestety przestałem bo ciepie po odstawieniu

 

Może spróbuj do tego wrócić, nawet na siłe ;) 

Poniżej jeden z moich modeli. 

 

samolot.jpg

 

18 godzin temu, modelarz napisał(a):

Bardziej ciekawi mnie Twoj nick, czy ta ostrozność uchroniła Cię przed wejściem we wiadomo jaką terapię

 

Nie no generalnie jestem za terapiami, tymi farmakologicznymi i psychologicznymi. Fakt, nick bierze się z cechu charakteru / mojej tendencji bycia ostrożnym czy lękliwym.  

 

Edytowane przez Becareful

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się źle, wkurzona i zrezygnowana. Nie lubię jak ktoś mi mówi co mam robić, sama umiem wymagać od siebie. 😥😔chyba lepiej jak robię coś z własnej inicjatywy niż jak ktoś coś rozkazuje i jest mus do roboty. Zawsze czułam się jak śmieć przez takie coś.

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Semir napisał(a):

Dzisiaj czuję się niespecjalnie troche ogarnąłem rzeczywistość która mnie przytłacza z lekka ta cisza i brak mozliwości odezwania się do kogokolwiek mnie dobijają szlag mnie trafia już 😕 .

Ja też z nikim nie gadam cóż mam zrobić. Od lat ludzie unikają ze mną rozmów pewnie dlatego że jestem chora i o tym wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mienta napisał(a):

Spokojna. A nawet hydroksyzyny nie brałam.

Jaką masz diagnozę?

Tu nie będę pisać jaka byłam w dzieciństwie i co to może być za choroba ja wiem że nikt mnie nie zechce żaden facet to się nie łudzę. Obstawiam jakiś autyzm plus schizo potem , depresja więc szczerze ciężko stwierdzić na co jedno choruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kabe1789 napisał(a):

Tu nie będę pisać jaka byłam w dzieciństwie i co to może być za choroba ja wiem że nikt mnie nie zechce żaden facet to się nie łudzę. Obstawiam jakiś autyzm plus schizo potem , depresja więc szczerze ciężko stwierdzić na co jedno choruje.

Mój psychiatra mówi, że diagnoza, etykieta nie ma znaczenia. Ważne jest to, że cierpimy. I to jest realne, namacalne i prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mienta napisał(a):

Mój psychiatra mówi, że diagnoza, etykieta nie ma znaczenia. Ważne jest to, że cierpimy. I to jest realne, namacalne i prawdziwe.

Dzięki tyle że ja się wstydzę siebie, czasem swoich głupot które robię ale nie potrafię inaczej. Żyje trochę skrajnością albo się poświęcam i zapominam o sobie, albo myślę o sobie i olewam innych co mnie przeraża że to egoizm i wogole. Nie da się mnie uposrodkowac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

Wody w kolanie, ja nigdy nie miałam 

Ja nawet nie miałam pojęcia że mam. nagle zaczeło kolano boleć że nie umiałam ze schodów nawet zejść to pojechałam na Sor i mi ją odciągnęli, ale dzis nadal boli. Podobno mam albo chorobę reumatyczną lub stan zapalny w organizmie.Wezmę skierowanie na badania jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×