Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Gormogon

Użytkownik
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja odwrotnie. Biorę 300 mg na noc i ładnie śpię.
 2. Zaburzenia depresyjno-lękowe. Mi psychiatra nawet nie proponowała takiej dawki. Brałam 5 mg przez dwa dni na rozruch, potem 10 mg. W drugim tygodniu sierpnia wstawiła mnie na 20 mg i dopiero teraz czuję się lepiej - jest dużo mniej lękowo i depresyjnie.
 3. Z racji, że na ostatniej wizycie psychiatra ogarniała mnie z napadu lękowego dorzuciła mi doraźnie Afobam, do czasu zadziałania zwiększonej dawki Escitalopramu. Miałam w swoim życiu okres przedawkowywania leków, dlatego boję się go brać. Z jednej strony kusi, a z drugiej się boję.
 4. Psychiatra w środę zwiększyła mi dawkę Mozarinu z 10 mg do 20 mg. Może mi się teraz zachce żyć i przestanę się izolować?
 5. Bałam się zejścia z wenlafaksyny i wejścia na Mozarin, ale nie było źle. Nawet wydawało mi się, że przez te półtora tyg. mam więcej energii. Od wczoraj czuję pogorszenie. Przespałam pół weekendu, nie mam na nic siły, wszystko robię z wielkim wysiłkiem, nic mi się nie chce.
 6. @Parramirtia zazdro! Powodzenia na "nowej drodze życia"!
 7. Od półtora miesiąca jestem czysta. Ale tylko dlatego, że blokuje mnie kontrakt w terapii... @Lilith a u Ciebie?
 8. Gormogon

  Witam was

  Witaj Mam nadzieję, że pobyt w szpitalu sprawi, że zobaczysz choć małe światełko w tym czarnym tunelu.
 9. Jutro ostatni dzień schodzenia z wenlafaksyny i od wtorku wchodzę na Mozarin. Miałam dostać Brintellix, ale psychiatra powiedziała, że spróbujemy z Escitalopramem. Jak pytałam to lekarka powiedziała, że nie powinnam tyć... Wspomniała, że na początku mogą wystąpić problemy z układem pokarmowym.
 10. niby tak... Lękowa jestem, wszystkiego się boję. Lęki i depresja. Przestała działać. Po podniesieniu dawki czułam się jeszcze gorzej.
 11. Gormogon

  Hej, Mariusz

  Hej!
 12. Gormogon

  Hej♥️

  Witaj
 13. Lekarka chce mi zmienić Wenlafaksynę na Brintellix. Poczytałam opinie i boję się, że rozjadę się jeszcze bardziej.
 14. Gormogon

  Witam

  Witaj! Co porabiasz w życiu?
×