Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską dotyczącą zaburzeń odżywiania. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety https://www.survio.com/survey/d/Q4T7T2R5Y9W9P1O7J

Będę bardzo wdzięczna ! Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską dotyczącą relacji w rodzinie u osób z zaburzeniami odżywiania. Bardzo proszę o pomoc i o wypełnienie anonimowej ankiety i kwestionariuszy. Będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam

Link: https://www.survio.com/survey/d/Q4T7T2R5Y9W9P1O7J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

 

byłabym niezmiernie wdzięczna za udział w moim internetowym badaniu, które dotyczy utajonego przetwarzania u osób przejawiających cechy osobowości borderline. Badanie skierowane jest zarówno dla osób, które posiadają formalną diagnozę zaburzenia osobowości borderline, jak i tych, które jedynie podejrzewają u siebie cechy tego zaburzenia. Badanie polega na wypełnieniu kilku kwestionariuszy oraz wykonaniu zadania mierzącego szybkość reakcji na słowa. Badanie powinno zająć około 12 minut. Przy każdym kwestionariuszu zaprogramowałam automatyczne zliczanie indywidualnego wyniku, by dać uczestnikom feedback. W badaniu jest tez kwestionariusz przesiewowy do diagnozy zaburzenia osobowości borderline.

 

Z pozdrowieniami

Marta

 

http://goo.gl/OI6duU

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam do Was ogromną prośbę o pomoc w uruchomieniu miejsca dającego kres problemom, z jakimi się borykacie (E.D., depresja...). Sama przez lata próbowałam wyjść z zab. odżywiania i dolegliwości współtowarzyszącym. Udało się ;) Wykorzystując skuteczne metody, dzięki którym pokonałam to badziewie, a takze obserwując stosowane za granicą, chcę stworzyć alternatywę dla NFZ-owskich, niezbyt skutecznych metod. Pomóżcie mi, wypełniając ankietę i śledząc profil na instagramie LECZYMY_ZABURZENIA_JEDZENIA. Pracuję nad stroną i otwarciem. Pomóżcie, podając maila, na ktory wyslę ankietę do wypelnienia :) (tutaj nie daje rady załączyć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem studentką V roku psychologii, piszę pracę magisterską dotyczącą zaburzeń odżywiania. Do badania potrzebuję jeszcze 7 osób. Bardzo proszę osoby z zaburzeniami o pomoc.

Osoby chętne proszę o napisanie maila na: sylwiaworonowicz@wp.pl, wtedy udostępnię ankietę i kwestionariusz. Będę bardzo, bardzo wdzięczna! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

jestem studentkom psychologii i w ramach projektu badawczego proszę osoby będące obecnie w psychoterapii o wypełnienie ankiety.

Badanie jest w pełni anonimowe (nie prosimy o żadne informacje, które mogłyby pozwolić na identyfikację osoby badanej).

Mamy nadzieję, że cały nasz projekt pozwoli ulepszyć proces terapeutyczny i przede wszystkim przyniesie wymierne korzyści osobom będącym w relacji terapeutycznej.

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu,

Agnieszka Dziedziak Uniwersytet SWPS, kontakt: adziedziak@st.swps.edu.pl,

dr Aleksandra Niemyjska Uniwersytet SWPS, kontakt: aniemyjska@swps.edu.pl

Link do ankiety:

https://www.interankiety.pl/i/3LnKodp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie :)

 

Zwracam się z prośbą do Dobrych Duszyczek o wypełnienie poniższej ankiety na temat handlu ludźmi, która ułatwi mi napisanie mojej pracy dyplomowej. Rozwiązanie jej nie zajmie więcej, niż 5 minut. Gwarantuję pewną anonimowość. :)

 

Z góry dziękuję za pomoc. :angel:

 

Link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/268891/proceder-handlu-ludzmi-w-polsce.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Pracuję nad projektem, w wyniku którego ma powstać aplikacja do psychoterapii. Czy moglibyście uzupełnić ankietę, tak, żebyśmy mogli zaprojektować aplikację najbardziej dopasowaną do potrzeb użytkowników? Ankieta nie zajmuje więcej niż kilka minut, a dzięki niej możemy zrobić coś, co pomoże wielu osobom.

 

Jeśli to nie jest dobre miejsce na forum, to proszę, dajcie znać, gdzie mogę zamieścić link. Podchodzimy do tego poważnie i każda odpowiedź jest dla nas bardzo ważna.

 

https://goo.gl/forms/dzLy5fj4FqlY5gyv1

 

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem studentką 5 roku psychologii i aktualnie piszę pracę o wpływie schizofrenii na jakość życia osób w bliskich związkach. Badanie przeznaczone jest dla osób które aktualnie są w związku bądź były w nim na przestrzeni ostatniego roku. Kwestionariusz jest całkowicie anonimowy a wyniki posłużą mi jedynie w celach naukowych. Będę niesamowicie wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam

 

https://docs.google.com/forms/d/11pjrcbwP6mxjOgKvFbMGnkP2aHmY_jZPc3KNz5_YLY8/edit?uiv=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to slabe,

ze bedac na 5 roku psycologii,

zarejestrowalas sie na tym forum,

tylko po to zeby wstawic ankiete,

nie uwazasz?

 

Piszesz w celach naukowych...

czyli pewnie zamierzasz na podstawie tych danych

pomoc uzytkownikom...?

albo czekaj... papierek mgr moze tylko chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zarejestrowałam się przez wzgląd na poszukiwanie chętnych przy wypełnieniu kwestionariusza. Z osobami chorującymi na schizofrenię pracuję na co dzień ponieważ udzielam się wolontaryjnie na oddziale dziennym w szpitalu, łącząc to z studiami i innymi obowiązkami nie mam wiele czasu na krążenie po sieci- stąd też o forum dowiedziałam się dopiero niedawno, zaczynając badania.

I tak, są to badania do pracy magisterskiej jednak wybrałam taką tematykę ponieważ uważam, że za mało uwagi poświęca się wielu aspektom życia osób chorujących na schizofrenie a badania takie mogę wpłynąć na wzrost zainteresowania tematyką oraz wzrost świadomości na temat tego na jak wiele aspektów życia schizofrenia ma wpływ. Przepraszam jeśli moja prośba w jakiś sposób Cię uraziła, podejrzewam, że użytkownicy mogą już mieć dość wszelkiego rodzaju badań ale jest to jedyna forma możliwości pogłębiania wiedzy w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak latwo mnie urazic :)

wiekszosc osob na tym forum ma skorupe grubsza niz nosorozec :)

 

To ze wiekszosco osob rejestruje sie na tym forum,

szukajac pomocy to zrozumiale,

jednak ogolnie uwazam ze co najmniej tyle trzeba dac od siebie,

ile oczekuje sie od innych,

 

pewnie wiesz jak powinno dzialac spoleczenstwo,

ze zwiazku nie zbuduje sie na postawie ze jedna osoba daje z siebie wszystko,

a druga jest bierna kazdy wie

w wiekszej skali jakos ta wiedza zanika...

 

 

Pewnie uznasz sie jakis ham sie przyczepil i pierd**li,

pewnie jescze naje**any bo weekend,

ale nawet jakbym chcial to nie jestem w stanie

w skali 1-7 zanaczyc wiekszosci odpowiedzi,

pewnie nie dla tego nie bedziesz miala tytulu mgr inz,

ze psychologia, ludzie nie maja nic wspolnego z matemtyka - bo to pojecie abstrakcyjne.

 

Kazdy czlowiek jest wyjatkowy,

niby problemy te same - bo tak samo nazwane,

jednak tylko jak sie patrzy z daleka.

Kazdy czlowiek to osobna historia,

idealnie bylo by do kazdego trzeba podejsc indywidualnie...

( No chyba ze kazdy to 100 zl :) )

Swiat idealny nie istnie....

a moze jednak warto sprobowac zbudowac taki swiat wokol siebie?

 

Ale co ja sie znam...,

'staz w zawodze' mamy podobny,

z tym ze ja chodzilem na wyklady 24/h

 

Chetnie pomoge Ci w pracy na pw,

jednak prosze nie pytaj jak w skali od 1-10 oceniasz...

ja Ci moge napisac jak to widze, co czuje, jak odbieram zeczywistosc,

a cyferki jeszcze najszczescie nie lataja mi przed oczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C&S Kwestionariusze użyte w badaniu nie są mojego autorstwa, są to naukowe narzędzia przygotowane pod badanie konkretnych zmiennych.

 

Superb - rozumiem, nie każdemu podchodzi badanie kwestionariuszami i tak zgadzam się, że jest to w pewien sposób uogólnianie, niestety tak jak wspomniałam czasem trzeba pewne rzeczy spróbować sprowadzić do wspólnego mianownika jeśli chce się je porównywać i wyciągać wnioski.

 

Dziękuję za zainteresowanie, każda opinia w takich kwestiach jest cenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! :)

 

Jestem studentką, która obecnie pisze pracę licencjacką na temat bezpieczeństwa w szpitalach psychiatrycznych w Polsce. Ze względu na odmowy szpitali psychiatrycznych na przeprowadzenie w nich ankiety dotyczącej bezpieczeństwa postanowiłam poszukać byłych lub obecnych pacjentów na własną rękę.

 

Czy znajdą się osoby, które zechciałyby anonimowo wypełnić ankietę odnośnie pobytu w szpitalu? Proszę o pomoc, zależy mi na dokładnym zbadaniu tematu, który wybrałam.

 

Ankieta znajduje się poniżej, ponieważ nie mogłam dodać załącznika. Proszę o przekopiowanie do do edytora tekstowego i napisanie obok prawidłowej odpowiedzi literki "P" i odesłanie na mojego maila iwqul7@wp.pl lub o napisanie w komentarzu numeru pytania oraz literki, która odpowiedź została wybrana.

 

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

 

 

Ankieta

 

Szanowni Państwo!

Jestem studentką trzeciego roku studiów licencjackich, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie rzetelnych informacji na temat bezpieczeństwa w szpitalach psychiatrycznych w Polsce. Zebrane informacje pomogą mi w sformułowaniu wniosków, które zostaną umieszczone w pracy licencjackiej. Ankieta jest skierowana do pacjentów oraz personelu szpitali psychiatrycznych. Uzyskane informacje będą wykorzystane tylko na potrzeby pracy. Serdecznie proszę o szczere i przemyślane odpowiedzi.

 

Proszę o zaznaczenie poprawnej odpowiedzi symbolem „X”, a w przypadku pytań otwartych o odpowiedź w miejscu wyznaczonym kropkami.

Dziękuję!

 

1. Płeć:

a) kobieta

b) mężczyzna

 

2. Wiek:

a) poniżej 18 lat

b) 18-25 lat

c) 26-35 lat

d) 35-50 lat

e) 51-70 lat

f) powyżej 70 lat

 

3. Wykształcenie:

a)średnie

b)wyższe

c)podyplomowe

d)inne (jakie?) …........................................................................................................................

 

4. Funkcja pełniona w szpitalu:

a)lekarz

b)pielęgniarka

c)pacjent

d) inna (jaka?) …........................................................................................................................

 

5. Długość pobytu/ łączny czas pracy w szpitalu:

…................................................................................................................................................

 

6. Oddział, na którym wykonywana jest praca/ leczy/leczył się pacjent:

 

…................................................................................................................................................

 

7. Czy po przyjęciu do szpitala został Pan/Pani zapoznany/a z planem oddziału?

a) tak

b) nie

c) nie dotyczy

 

8. Jak ocenia Pan/Pani warunki panujące w szpitalu pod względem higienicznym?

a) bardzo dobre, zawsze czysto i schludnie

b) dobre, czysto, ale mogłoby być lepiej

c) złe, rzadko sprzątane pomieszczenia i panujący nieład

d )bardzo złe, brud i niedbalstwo

e) inne (jakie?)............................................................................................................................

 

9. Jak ocenia Pan/Pani jakość posiłków podawanych w szpitalu?

a) smaczne jedzenie, podawane w odpowiednich ilościach

b) nie zawsze smaczne jedzenie i mało urozmaicone menu

c) niesmaczne posiłki

d) inne (jakie?) ….......................................................................................................................

 

10. Jak Pan/Pani ocenia uprzejmość personelu wobec pacjentów?

a) życzliwy i pomocny

b) obojętny, ale pomocny rutynowo

c) nieżyczliwy i nieuczynny

d) inne (jakie?) ….......................................................................................................................

 

11. Czy według Pana/Pani personel udziela wsparcia psychicznego pacjentom szpitala?

a) tak, personel zawsze dodaje pacjentom otuchy

b) personel sporadycznie udziela wsparcia psychicznego

c) nie, personel nie udziela wsparcia psychicznego

 

12. Jak Pan/Pani ocenia dostępność (odpowiednia ilość) personelu na oddziale?

a) wystarczająca ilość personelu w stosunku do ilości pacjentów

b) niekiedy zbyt mało personelu w stosunku do ilości pacjentów

c) zbyt mało personelu w stosunku do ilości pacjentów

d) inne (jakie?)............................................................................................................................

 

13. Czy według Pana/Pani podczas pobytu w szpitalu wobec pacjentów zachowane jest poszanowanie godności?

a) tak, w trakcie wszystkich czynności

b) tak, ale tylko podczas diagnozowania

c) tak, ale tylko podczas leczenia

d) tak, ale tylko podczas pielęgnowania

e) nie (dlaczego?) …..................................................................................................................

 

14. Czy według Pana/Pani podczas pobytu w szpitalu wobec pacjentów zachowane jest poszanowanie intymności?

a) tak, w trakcie wszystkich czynności

b) tak, ale tylko podczas diagnozowania

c) tak, ale tylko podczas leczenia

d) tak, ale tylko podczas pielęgnowania

e) nie (dlaczego?) …..................................................................................................................

 

15. Jak Pan/Pani ocenia przestrzeganie praw pacjenta w szpitalu psychiatrycznym?

a) prawa pacjenta są zawsze przestrzegane

b) prawa pacjenta przestrzegane są w większości przypadków

c) prawa pacjenta notorycznie są łamane (dlaczego?)................................................................

 

16. Jak Pan/Pani ocenia możliwość wykonywania połączeń telefonicznych przez pacjentów?

a) możliwość wykonywania połączeń telefonicznych bez ograniczeń

b) wyznaczone godziny i ograniczony czas wykonywania połączeń, będący jednak przystępny dla pacjentów

c) zbyt krótki czas wyznaczony na wykonywanie połączeń telefonicznych

d) brak możliwości wykonywania połączeń telefonicznych

 

17. Jak Pan/Pani ocenia dogodność długości odwiedzin pacjentów szpitala?

a) widzenia bez ograniczeń czasowych

b) ograniczony lecz zadowalający czas odwiedzin

c) zbyt krótki czas odwiedzin

d) brak możliwości odwiedzin

 

18. Czy zostały Pani/Panu przekazane informacje na temat choroby?

a) tak

b) nie

c) nie wyczerpująco

d) nie dotyczy

 

19. Jak ocenia Pan/Pani trafność stosowanych metod leczenia?

a) podjęte metody leczenia, zawsze przynoszą poprawę stanu zdrowia

b) zazwyczaj widać poprawę stanu zdrowia, po zastosowaniu wskazanych metod leczenia

c) prawie niezauważalna poprawa stanu zdrowia po zastosowaniu poleconych metod leczenia

d) brak poprawy stanu zdrowia, źle dobierane metody leczenia

e) inne (jakie?) ….......................................................................................................................

 

 

20. Czy miała Pani/Pan możliwość odmowy wyrażenia zgody na wykonywanie określonego zabiegu medycznego?

a) tak

b) nie

c) nie dotyczy

 

21. Jak ocenia Pan/Pani relacje na poziomie pacjent-pacjent.

a) pacjenci współpracują ze sobą i pomagają sobie wzajemnie

b) pacjenci rozmawiają ze sobą, jednak nie ma między nimi bliższych więzi

c) pacjenci są zamknięci w sobie i nie nawiązują kontaktu z innymi pensjonariuszami

d) pacjenci są do siebie wrogo nastawieni

 

22. Czy według Pana/Pani środki przymusu bezpośredniego są stosowane tylko w ostateczności?

a) tak

b) nie

c) nie wiem

 

23. Jakie rodzaje przymusu bezpośredniego są Pana/Pani zdaniem stosowane najczęściej?

a) przytrzymanie

b) przymusowe zastosowanie leków

c) unieruchomienie (np. poprzez pasy)

d) umieszczenie w izolatce

e) nie wiem

 

 

24. Czy czuje/czuł się Pan/Pani bezpiecznie przebywając na terenie szpitala?

a) tak (dlaczego?).................................................................................................................................

b) nie (dlaczego?).......................................................................................................................

 

 

 

Dziękuję za poświęcony czas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Płeć:

b) mężczyzna

 

2. Wiek:

b) 18-25 lat

 

3. Wykształcenie:

a)średnie

 

4. Funkcja pełniona w szpitalu:

c)pacjent

 

5. Długość pobytu/ łączny czas pracy w szpitalu:

2 tygodnie

 

6. Oddział, na którym wykonywana jest praca/ leczy/leczył się pacjent:

Zamkniety, Katowice Ochojec

 

7. Czy po przyjęciu do szpitala został Pan/Pani zapoznany/a z planem oddziału?

b) nie

 

8. Jak ocenia Pan/Pani warunki panujące w szpitalu pod względem higienicznym?

b) dobre, czysto, ale mogłoby być lepiej

 

9. Jak ocenia Pan/Pani jakość posiłków podawanych w szpitalu?

d) inne (jakie?) niesmaczne posilki, ale w odpowiednich ilosciach

 

10. Jak Pan/Pani ocenia uprzejmość personelu wobec pacjentów?

d) inne (jakie?) wiekszosc perosnelu była uprzejma, aczkolwiek lekarze wykazywali wyrazny brak wiedzy w swojej dziedzinie i arogancko to okazywali

 

11. Czy według Pana/Pani personel udziela wsparcia psychicznego pacjentom szpitala?

a) tak, personel zawsze dodaje pacjentom otuchy

 

12. Jak Pan/Pani ocenia dostępność (odpowiednia ilość) personelu na oddziale?

a) wystarczająca ilość personelu w stosunku do ilości pacjentów

 

13. Czy według Pana/Pani podczas pobytu w szpitalu wobec pacjentów zachowane jest poszanowanie godności?

a) tak, w trakcie wszystkich czynności

 

14. Czy według Pana/Pani podczas pobytu w szpitalu wobec pacjentów zachowane jest poszanowanie intymności?

a) tak, w trakcie wszystkich czynności

 

15. Jak Pan/Pani ocenia przestrzeganie praw pacjenta w szpitalu psychiatrycznym?

c) prawa pacjenta notorycznie są łamane (dlaczego?) brak informowania rodziny pacjentki o jej poczynaniach (pacjentka w ciąży palila papierosy) oraz brak reakcji personelu na prosby o interwencje

złośliwe i nieprawdziwe uwagi na wypisie szpitala (przypisanie uzależnienia i agresji gdy pacjent wytykał lekarzom niekompetencję)

przypisywanie diagnoz, które sa nieprawdziwe, w przypadku, gdy pacjenci nie wykazywali cech owej diagnozy

 

16. Jak Pan/Pani ocenia możliwość wykonywania połączeń telefonicznych przez pacjentów?

d) brak możliwości wykonywania połączeń telefonicznych

 

17. Jak Pan/Pani ocenia dogodność długości odwiedzin pacjentów szpitala?

b) ograniczony lecz zadowalający czas odwiedzin

 

18. Czy zostały Pani/Panu przekazane informacje na temat choroby?

a) tak

 

19. Jak ocenia Pan/Pani trafność stosowanych metod leczenia?

e) inne (jakie?) obrane metody leczenia przez lekarzy pogarszają stan pacjentów, większość pacjentów jako lek przyjmowało kwas walproinowy (z produktu depakiny) niezaleznie jaka diagnoze sie mialo

 

 

20. Czy miała Pani/Pan możliwość odmowy wyrażenia zgody na wykonywanie określonego zabiegu medycznego?

b) nie

 

21. Jak ocenia Pan/Pani relacje na poziomie pacjent-pacjent.

a) pacjenci współpracują ze sobą i pomagają sobie wzajemnie

 

 

22. Czy według Pana/Pani środki przymusu bezpośredniego są stosowane tylko w ostateczności?

a) tak

 

23. Jakie rodzaje przymusu bezpośredniego są Pana/Pani zdaniem stosowane najczęściej?

c) unieruchomienie (np. poprzez pasy)

 

 

24. Czy czuje/czuł się Pan/Pani bezpiecznie przebywając na terenie szpitala?

a) tak (dlaczego?) pacjenci nie stanowili zagrozenia, nie posiadalem przy sobie cennych przedmiotow,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Płeć:

a) kobieta

 

2. Wiek:

a) poniżej 18 lat (w trakcie pobytu w szpitalu)

c) 26-35 lat (obecnie)

 

3. Wykształcenie:

b)wyższe

 

4. Funkcja pełniona w szpitalu:

c)pacjent

 

5. Długość pobytu/ łączny czas pracy w szpitalu:

6 tyg.

 

6. Oddział, na którym wykonywana jest praca/ leczy/leczył się pacjent:

psychiatria dziecięca i młodzieżowa

 

7. Czy po przyjęciu do szpitala został Pan/Pani zapoznany/a z planem oddziału?

b) nie

 

8. Jak ocenia Pan/Pani warunki panujące w szpitalu pod względem higienicznym?

d )bardzo złe, brud i niedbalstwo

 

9. Jak ocenia Pan/Pani jakość posiłków podawanych w szpitalu?

a) smaczne jedzenie, podawane w odpowiednich ilościach

 

10. Jak Pan/Pani ocenia uprzejmość personelu wobec pacjentów?

b) obojętny, ale pomocny rutynowo

 

11. Czy według Pana/Pani personel udziela wsparcia psychicznego pacjentom szpitala?

b) personel sporadycznie udziela wsparcia psychicznego

 

12. Jak Pan/Pani ocenia dostępność (odpowiednia ilość) personelu na oddziale?

b) niekiedy zbyt mało personelu w stosunku do ilości pacjentów

 

13. Czy według Pana/Pani podczas pobytu w szpitalu wobec pacjentów zachowane jest poszanowanie godności?

a) tak, w trakcie wszystkich czynności

 

14. Czy według Pana/Pani podczas pobytu w szpitalu wobec pacjentów zachowane jest poszanowanie intymności?

a) tak, w trakcie wszystkich czynności

 

15. Jak Pan/Pani ocenia przestrzeganie praw pacjenta w szpitalu psychiatrycznym?

c) prawa pacjenta notorycznie są łamane (dlaczego?)

Sanitariusz molestował nastoletnią pacjentkę, i o ile mi wiadomo, sprawa została zatuszowana.

 

16. Jak Pan/Pani ocenia możliwość wykonywania połączeń telefonicznych przez pacjentów?

a) możliwość wykonywania połączeń telefonicznych bez ograniczeń

 

17. Jak Pan/Pani ocenia dogodność długości odwiedzin pacjentów szpitala?

c) zbyt krótki czas odwiedzin

 

18. Czy zostały Pani/Panu przekazane informacje na temat choroby?

c) nie wyczerpująco

 

19. Jak ocenia Pan/Pani trafność stosowanych metod leczenia?

b) zazwyczaj widać poprawę stanu zdrowia, po zastosowaniu wskazanych metod leczenia

 

20. Czy miała Pani/Pan możliwość odmowy wyrażenia zgody na wykonywanie określonego zabiegu medycznego?

b) nie

 

21. Jak ocenia Pan/Pani relacje na poziomie pacjent-pacjent.

d) pacjenci są do siebie wrogo nastawieni

 

22. Czy według Pana/Pani środki przymusu bezpośredniego są stosowane tylko w ostateczności?

a) tak

 

23. Jakie rodzaje przymusu bezpośredniego są Pana/Pani zdaniem stosowane najczęściej?

b) przymusowe zastosowanie leków

 

24. Czy czuje/czuł się Pan/Pani bezpiecznie przebywając na terenie szpitala?

b) nie (dlaczego?)

Przebywali tam niebezpieczni pacjenci, niejednokrotnie znajdujący się pod wpływem narkotyków lub podejrzani o popełnienie ciężkich przestępstw..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Mam prośbę w związku z powstającym artykułem na temat problemu uzależnień wśród górników. Chodzi o środki psychoaktywne, alkohol. Chciałabym porozmawiać o tym, jak wygląda życie z takim uzależnieniem- i zawodowe i prywatne, a także o możliwościach wyjścia z tego problemu. Jeśli ktokolwiek tutaj posiada wiedzę na ten temat i chciałby się nią podzielić (oczywiście anonimowo), będę wdzięczna za pomoc. Każda wskazówka jest bardzo cenna. Proszę o kontakt pod adresem: ewelina.lis@newsweek.pl. Pozdrawiam, Ewelina Lis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem studentką II roku studiów magisterskich, na kierunku praca socjalna.

Piszę pracę magisterską na temat roli wsparcia społecznego u osób z zaburzeniami nerwicowymi.

Chciałam Was bardzo prosić o pomoc w uzyskaniu danych na powyższy temat, poprzez wypełnienie internetowej ankiety.

Badanie jest anonimowe i powinno zająć ok 15-20minut.

 

LINK do ankiety: https://goo.gl/forms/FOiEueWxAYnlVO2q2

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Ewelina :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×