Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, proszę o pomoc!

Jestem studentką trzeciego roku psychologii i piszę pracę dyplomową na temat uzależnień seksualnych. Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dzięki której przeprowadzę odpowiednie badania. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tematu oraz oferuje wgląd do wyników badań oraz mojej pracy badawczej. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!

Link do mojej ankiety :

http://www.ankietka.pl/ankieta/187622/uzaleznienie-od-seksu-jako-czynnik-utrudniajacy-funkcjonowanie-w-spoleczenstwie.html

Gabriela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ponieważ piszę pracę licencjacką o syndromie DDA, a jeden z jej rozdziałów poświęcony jest badaniom,bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, zwłaszcza, że zostało mi niewiele czasu.

 

Link do ankiety: http://goo.gl/forms/ZXGFXsshZK

 

Na wypełnienie wystarczy poświęcić 2 minuty, a jej wyniki umożliwią mi ukończenie pracy. Ankieta jest w pełni anonimowa

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety (ok. 5 min.) dotyczącej kryzysu wieku średniego. Badanie prowadzę w ramach studiów psychologii.

 

Zapraszam osoby w wieku z przedziału 35-60.

 

Ostatnie pytanie jest nieobowiązkowe, ale bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi.

 

http://goo.gl/forms/s4v3CsOQFU

 

Z góry dziękuję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badanie do pracy magisterskiej - prośba o wypełnienie

 

Cześć,

jestem w trakcie prowadzenia badań do pracy magisterskiej o wpływie cech osobowych na występowanie zaburzeń odżywiania.

 

Jeśli cierpisz na anoreksję, bulimię lub otyłość, wypełnij proszę te ankiety! Badanie jest anonimowe.

 

Jeśli nie dotyczy to Ciebie, a znasz kogoś, kto cierpi na zaburzenia odżywiania, proszę, prześlij mu to badanie!

 

Ogromnie mi na tym zależy, wiem, że temat badanie jest drażliwy, Badanie jest całkowicie anonimowe, nie wymaga podawania danych osobowych.

 

Wystarczy jedynie kliknąć w link poniżej i wypełnić kwestionariusz.

 

Link do badania:

 

http://goo.gl/forms/kDrz5wZriL

 

Serdecznie dziękuję!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy nową rozwijającą się na rynku firmą. Chcemy zaoferować Państwu pierwszy w Polsce sklep zapewniający kompleksowe wyposażenie w produkty, które mają wspomagać pracę mózgu. Zwracamy się z uprzejmą prosbą o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej wiedzy na temat produktów wspierających pracę mózgu, w tym suplementów diety oraz zapotrzebowania na nie. Ankieta jest w pełni anonimowa i będzie ona służyła jedynie celom badawczym. Czas przeznaczony na wypełnianie ankiety to jedynie ok. 10 min. Bardzo dziękujemy za wypełnienie poniższej ankiety.

 

http://www.interankiety.pl/interankieta/f76f831bfa39e57f6ea37a5f3ec0804b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie przyczepie na sile, ale warto przeczytac zawsze to, co sie naskrobalo.

 

Jedno z ostatnich pytan:

 

Przy założeniu, że znajdzie Pani/Pan dla siebie idealny produkt, który sprawi, że Państwa mózg będzie sprawniej funkcjonował, to jaką miesięczną kwotę mógłbyś poświęcić na jego zakup?

 

Warto by bylo sie zdecydowac :P

 

Wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też przechodziłem przez nerwicę lękową, PTSD i depresję jak byłem młodszy i wiem co czujecie. Ale to nic gorsza jest schizofrenia na którą się rozchorowałem 2,5 roku temu. Objawy negatywne miażdżą człowieka, mam mało energii na cokolwiek. Nerwicie jest nieco inna i nie zmienia tak człowieka jak schizofrenia. Pisalem kiedys na tym forum, ale nie sadzilem ze tak straszna rzecz mi sie przydazy.

 

Dzisiaj probuje stanac na nogi, chociaz jest bardzo ciezko, biore leki regularnie i nie mam z tym problemu, najgorzej jest z apatia, wycofaniem i brakiem energii. Probuje otworzyc wlasna firme zeby miec za co zyc bo dostaje tylko 523 zl renty na miesiac i nie wyrabiam finansowo. Firma ma byc tematyczna i zajmowac sie wspieraniem pracy mozgu, takze moze tez skorzystacie.

 

Jestem na etapie pisania biznesplanu i przygotowalem ankiete do niego, a brakuje mi jeszcze 68 wypelnien. Takze baaaardzo prosze o pomoc w jej wypelnieniu, gdyz nie wiem gdzie indziej znalezc pomocna dlon. Ankieta skierowana jest szczegolnie do osob, ktore maja problemy psychiczne, czyli do was drodzy forumowicze.

 

Link do ankiety - http://www.interankiety.pl/interankieta/f76f831bfa39e57f6ea37a5f3ec0804b - proszę, pomożcie mi z jej wypełnieniem, to jest dla mnie ostatnia deska ratunku na stabilizacje finansowa. Mam nadzieje ze jak juz firma powstanie to tez sie wam przysluzy.

 

POMOZECIE ???!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki jeszcze 50 brakuje bo chcę mieć ogólnie 100 wyników. Ale i tak jeszcze długa droga przede mną z biznesem, ale może uda mi się dostać dotację z PFRON-u (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych). No jesli oczywiscie stwierdza ze chory na schizofrenie moze prowadzic wlasny biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też przechodziłem przez nerwicę lękową, PTSD i depresję jak byłem młodszy i wiem co czujecie. Ale to nic gorsza jest schizofrenia na którą się rozchorowałem 2,5 roku temu. Objawy negatywne miażdżą człowieka, mam mało energii na cokolwiek. Nerwicie jest nieco inna i nie zmienia tak człowieka jak schizofrenia. Pisalem kiedys na tym forum, ale nie sadzilem ze tak straszna rzecz mi sie przydazy.

 

Dzisiaj probuje stanac na nogi, chociaz jest bardzo ciezko, biore leki regularnie i nie mam z tym problemu, najgorzej jest z apatia, wycofaniem i brakiem energii. Probuje otworzyc wlasna firme zeby miec za co zyc bo dostaje tylko 523 zl renty na miesiac i nie wyrabiam finansowo. Firma ma byc tematyczna i zajmowac sie wspieraniem pracy mozgu, takze moze tez skorzystacie.

 

Jestem na etapie pisania biznesplanu i przygotowalem ankiete do niego, a brakuje mi jeszcze 68 wypelnien. Takze baaaardzo prosze o pomoc w jej wypelnieniu, gdyz nie wiem gdzie indziej znalezc pomocna dlon. Ankieta skierowana jest szczegolnie do osob, ktore maja problemy psychiczne, czyli do was drodzy forumowicze.

 

Link do ankiety - http://www.interankiety.pl/interankieta ... 5f3ec0804b - proszę, pomożcie mi z jej wypełnieniem, to jest dla mnie ostatnia deska ratunku na stabilizacje finansowa. Mam nadzieje ze jak juz firma powstanie to tez sie wam przysluzy.

 

POMOZECIE ???!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, :D

 

Jestem studentką drugiego roku socjologii na studiach drugiego stopnia ze specjalnością: komunikacja społeczna. Piszę pracę magisterską na następujący temat: „Organizacje pozarządowe jako przejaw inicjatywy i aktywności obywatelskiej współczesnego społeczeństwa.” - czyli najogólniej mówiąc( pisząc :P ) wszystko to co dotyczy organizacji pozarządowych, dobroczynności itp.

 

W związku z tym niezbędne jest dla mnie w ramach mojej pracy, przeprowadzenie badań ankietowych. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta jest krótka (maks. do 15 minut czasu) i anonimowa, a jej wyniki będą przedstawione jedynie w postaci zbiorczej.

 

Każda wypełniona ankieta jest dla mnie na miarę złota i przybliża mnie do ukończenia studiów, dlatego serdecznie zachęcam do wyrażenia swojego zdania w tej tematyce :)

Jestem już na takim etapie prowadzenia badań, że brakuje mi już jedyne 10 wypełnionych ankiet (niewiele)

 

Wystarczy kliknąć w ten link:http://moje-ankiety.pl/respond-78798.html

 

Z góry dziękuję, za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.

Życzę miłych wakacji~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Nazywam się Jolanta Jafernik. Jestem absolwentką Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej na SWPS w Warszawie, gdzie również mam absolutorium na kierunku Psychologia Kliniczna. Obecnie kończę pisanie pracy magisterskiej pod kierunkiem Prof. dr hab. Lidii Cierpiałkowskiej, która od lat zajmuje się tematyką współuzależnienia, opublikowała wiele książek i artykułów na ten temat jak również jest aktywnym psychoterapeutą w tym obszarze pomocy. W szczególności zajmuję się problematyką sfery cielesnej kobiet współuzależnionych oraz jej powiązaniem z osobistą historią życiową. Takie badania dotychczas nie były jeszcze przeprowadzane a z praktyki klinicznej wynika, że uwzględnienie tematyki doświadczania i przeżywania własnej cielesności okazuje się bardzo przydatne w pracy nad sobą i samorozwojem.

Poszukuję kobiet, które miały/mają doświadczenia z partnerem mającym problem alkoholowy i które zechciałyby wypełnić mój kwestionariusz "Ja Cielesne Kobiet Współuzależnionych"

 

Aby w jakichkolwiek sposób odwdzięczyć się osobom, które zechciały zaangażować swój czas i emocje w wypełnienie kwestionariusza, w zamian oferuję pisemne podsumowanie otrzymanych wyników (dla zainteresowanych), rozmowę poprzez komunikator internetowy bądź też mogę się spotkać osobiście w Warszawie i omówić ankietę, polecić literaturę itp. Jeśli ktoś jest zainteresowany takową informacją zwrotną proszę zostawić swój adres mailowy w komentarzu do kwestionariusza, bądź napisać na wskazany tamże mój adres mailowy.

 

Poniżej na końcu postu link do ankiety, którą przygotowałam w przyjaznej formie internetowej.

Byłabym wdzięczna za przekazanie linku do ankiety kobietom, które wg Ciebie mogłyby ją również wypełnić. Twoje odpowiedzi są całkowicie anonimowe. Będę wdzięczna za szczerość.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc!

Jola

http://www.ankietka.pl/ankieta/198606/ja-cielesne-kobiet-wspoluzaleznionych.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

jestem w trakcie prowadzenia badań do pracy magisterskiej o wpływie cech osobowych na występowanie zaburzeń odżywiania.

 

Jeśli cierpisz na anoreksję, bulimię lub otyłość, wypełnij proszę te ankiety! Jeżeli nie cierpisz na żadne z tych zaburzeń - nie wypełniaj tej ankiety. Badanie jest anonimowe.

Jeśli nie dotyczy to Ciebie, a znasz kogoś, kto cierpi na zaburzenia odżywiania, proszę, prześlij mu to badanie!

Ogromnie mi na tym zależy, wiem, że temat jest drażliwy. Powtórzę, że badanie jest całkowicie anonimowe, nie wymaga podawania danych osobowych.

 

Wystarczy jedynie kliknąć w link poniżej i wypełnić kwestionariusz.

Link do badania:

 

http://goo.gl/forms/KpTK0Z4s2e

 

Serdecznie dziękuję!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Rozpoczęłam swoją przygodę z pisaniem pracy magisterskiej. Dlatego też potrzebuję waszej pomocy :) bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety. Szczególnie zależy mi na znalezieniu panów, ale panie też oczywiście mogą jeszcze wypełniać, jak wiadomo im więcej respondentów tym lepiej :) Badanie dotyczy szerokiego pojęcia jakim jest social media. Sprawdzam motywy korzystania z portalu społecznościowego jakim jest Facebook.com (tu pragnę zaznaczyć, że tylko użytkownicy posiadający konto na tym portalu mogą wypełnić ankietę). Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc :) w zamian uzyskacie moją dozgonną wdzięczność i szczery uśmiech :) Oczywiście chętnie wypełnię wasze kwestionariusze jeśli również szukacie pomocy :)

 

tutaj link do ankiety : http://www.ankietka.pl/ankieta/208678/facebook2.html

 

Pozdrawiam Iza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy zdarza sie ze osoba zachecająca do wypelniania ankiety nie dotrzymuje danego slowa wczesniej ankieterom, np, nie posyla wyników.

 

Uważam, że jest to bardzo niefajne .. Ludzie poświęcają swój czas by pomóc nam, tak na prawdę w osiągnięciu jednego z życiowych celów. Nie powinno się lekceważyć osób udzielających pomocy ! Należy być wdzięcznym i zachować się fair i wysłać wyniki badań, przecież te osoby na pewno są ciekawe, w czym tak na prawdę brały udział. Strasznie mnie denerwuje taka postawa "badaczy" którzy najpierw obiecują a potem nie rozsyłają wyników. Przecież to nic nie kosztuje. Jedynie trochę czasu .. a przecież ankieterzy też wcześniej poświęcili dla nas swój. Należałoby się im odwdzięczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

jestem studentką kierunku lekarskiego i członkiem Koła Naukowego przy Katedrze i Klinice Psychiatrii i Psychoterapii ŚUM w Katowicach. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest zebranie danych dotyczących opinii pacjentów o wyglądzie leków i jego wpływie na skuteczność leczenia.

Szczególnie zależy nam na opinii pacjentów leczonych farmakologicznie, przebywających na oddziałach lub leczących się w Poradni.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

 

https://docs.google.com/forms/d/1R2al11yXw6VJjdk6sYPfQ3HaX88UWaGmWwMC_oLpKco/viewform

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×