Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

<*)))><

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. <*)))><

  Cześć

  Ale rada. no po byku
 2. ekspert_abcZdrowie, Czyli poprostu trzeba byc spontanicznym.
 3. To jeszcze tu jest drugie dno... Jak psycholog może zaproponować by pacjent siadł na miejscu psychologa.?
 4. Albo czasami nie siada i nie zaprasza tylko podchodzimy do swoich miejsc i co... Ona stoi, ja stoję, ona patrzy co ja wykonam, ja na nią. I co wtedy.
 5. Ale ona nadal stoi to jak mam siadac, skoro ona stoi.? Siądę a ona siądzie druga.? No bez sensu.
 6. Pani psychiatra z tipsami no no ostro
 7. Jeśli psycholog zaprasza by zająć swoje miejsce i usiąść, jednocześnie ona nie siada tylko stoi przy swoim krześle i czeka na mnie jaki ja ruch wykonam, to mam usiąść, czy czekać aż ona pierwsza usiądzie.?
 8. <*)))><

  nawrót nerwicy

  Jest w dziale "psychoterapia" wątek "ja juz pani/panu nie pomogę." Wątek tyczy sie odniesień lekarzy np, rodzinnych, psychologów, psychoterapeutów, do pacjentów. Co do Twojego wpisu to moim zdaniem stosuj sie do zaleceń psychoterapeutki - mów o wszystkim, omawiaj wszystko. Polecam sluchanie muzyki w sluchawkach (wgraj sobie np do telefonu i sluchaj) podczas chodzenia, spacerów, w domu. Zacznij sobie stawiać cele, i dąż do nich.
 9. Skierowanie do psychologa wystawia np, lekarz rodzinny, lub inny, m.in psychiatra (jeśli ktos z z pomocy tego lekarza korzysta)
 10. Telefon zaufania dla osób cierpiących behawioralnie http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-dla-osob-uzalenionych-behawioralnie.html
 11. istnieje telefon zaufania dla osób cierpiących z powodu uzależnień behawioralnych m.in z objadania się
×