Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Piszę pracę magisterską na temat przemocy w rodzinie wobec osób starszych. Krzywdzenie seniorów w środowisku domowym jest problemem zataczającym coraz szersze kręgi, jednocześnie będąc dla mediów i większości z nas delikatnym tematem tabu. W dyskusjach publicznych poruszając kwestię przemocy w rodzinie najczęściej rozważa się temat maltretowania kobiet i dzieci, zapomina natomiast, iż osoby starsze są równie podatne na nadużycia z powodu swojej częstej zależności i bezsilności.

 

W celu zgłębienia tematu zjawiska przemocy wobec osób starszych, a przede wszystkim poznania powszechnych opinii odnośnie tej kwestii przeprowadzam internetowe badanie kwestionariuszowe, do którego serdecznie zachęcam!

 

Badanie polega na anonimowym wypełnieniu dwóch ankiet i zajmie nie więcej niż kilka minut.

 

Ankiety oraz dokładniejszy opis celów badania można znaleźć pod adresem:

 

 

http://www.interankiety.pl/interankieta/076331e8227835df450e879ffb94c148.xml

 

 

Każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo pomocna!

 

Dziękuję za pomoc!

 

 

 

Zobacz więcej: http://www.familie.pl/Forum-4-119/m955454-1,Przemoc-domowa-wobec-osob-starszych-badanie-do-pracy-mgr-prosba-pomoc.html#ixzz2Rw0KHFSC

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ewa9010

Witam, potrzebuję niewielkiej pomocy. Jestem na studiach mgr i za zadanie mam przeprowadzenie wywiadu z osobą, która jest dla mnie profesjonalnym doradcą na temat jego pracy, a następnie ja musiałabym analizować ta wypowiedź. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc? Nie chcę brać żadnych wywiadów z internetu, które są przerobione i reżyserowane, a mieszkam na wsi i ciężko tutaj o jakiś specjalistów. Oczywiście chodzi tylko o opowiedzenie o swojej pracy na zasadzie wywiadu. Byłabym wdzięczna. Proszę o jakiś kontakt z pewnością się odezwę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

bardzo prosiłabym osoby z ZABURZENIAMI LĘKOWYMI o wypełnienie 3 kwestionariuszy potrzebnych do mojej pracy magisterskiej. Badanie ma ocenić poziom samooceny, zależności oraz poznać postawy rodzicielskie. Byłabym dozgonnie wdzięczna za udział.

 

Kwestionariusze można znaleźć na tej stronie: http://www26.zippyshare.com/v/74183129/file.html

Dokumenty znajdują się w pliku .rar

 

Jeśli ktoś byłby chętny, wypełnione kwestionariusze (plik rar) prosiłabym przesyłać na mojego maila (e.merody@gmail.com) lub wgranie na serwer do upload'u (np. zippyshare com) oraz podanie mi linka w prywatnej wiadomości.

 

Dziękuję :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem studentką psychologii i robię badanie dotyczące zaburzeń odżywiania i wsparcia przez internet. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-41836/sec-sjZgJnkW.html . Wypełnienie zajmuje tylko chwilę a mnie pomoże odpowiedzieć na wiele pytań :). Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeprowadzam badania na temat - Funkcja i znaczenie reklamy w kampaniach społecznych , w celach naukowych (praca licencjacka).

 

Wystarczy kliknąć w ten link: http://moje-ankiety.pl/respond-44509.html

 

 

Każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo cenna, więc będę niezmiernie wdzięczna za Państwa wysiłek i poświęcony czas :D

 

Wszystkie zebrane informacje będą anonimowe i wykorzystane tylko przeze mnie.

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berni, w metryczce dotyczącej miejsca zamieszkania to chyba nienajlepsze jednostki dobrałeś, powinno być mniej więcej tak

- wieś

- miasto do 20 tys

- miasto 20-100 ty

- miasto powyżej 100 tys

ewentulanie miasto powyżej 500 tys i wcześniej miasto między 100-500 tys

 

ogólnie ankieta nie do końca dopracowana ale tez tragedii nie ma na licencjat powinno starczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z Politechniki Lubelskiej i Fundacji Life4Science.

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki posłużą nam do badań. Ankieta pomoże nam ocenić jakość nowoczesnych rozwiązań wspomagających pacjenta i jednocześnie przyczyni się ich do poprawy w przyszłości.

 

Zachęcamy do przetestowania dwóch aplikacji stworzonych, aby pomóc pacjentom cierpiącym na depresję. Za pomocą tych aplikacji można dowiedzieć się więcej na temat depresji, lepiej kontrolować swoją chorobę i spotkać się z ludźmi borykającymi się z tym samym problemem.

Aplikacje te to: This Way UP i RealTime Health.

 

Aniekta została stworzona w języku angielskim.

Jest ona dostępna, wraz z opisem, na funpage'u fundacji: https://www.facebook.com/events/617399324954259/

 

Prosimy, podzielcie się z nami swoją opinią. Dziękujemy za pomoc!

Małgorzata Plechawska-Wójcik

Joanna Rybka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiapw, jako że ankieta jest po angielsku wyniki badań będą małoreprezentatywne, mieszkamy w Polsce i powinna być po polsku a tak się ograniczacie do elity znającej angielski w stopniu b.dobrym. Ja parę razy próbowałem po angielsku rozwiązywać ale mi się odechciewało po paru pytaniach, bo zwykle za dużo nieznanych mi zwrotów było. No ale ja jestem ze starszego pokolenia, może młodzi znają lepiej angielski ale boję się że się ograniczy do osób wielkomiejskiej elity lub do tych poniżej 30-tki co angielskiego uczyli sie od przedszkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperacka studencka prośba o pomoc w badaniu. :)

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym zwrócić się do Was z przeogromną prośbą. Jestem studentką III roku psychologii i w tym roku przyszło mi napisać pracę zaliczeniową na temat postaw wobec psychoterapii i leczenia psychiatrycznego oraz ich związku z doświadczeniami z wyżej wymienionymi formami pomocy. Byłabym więc przeogromnie wdzięczna, gdyby znaleźli się członkowie forum, którzy poświęciliby ok. 10-15 minut na wypełnienie internetowego kwestionariusza na ten właśnie temat.

 

Gdyby ktoś z Was chciałby pomóc zdesperowanej studentce (potrzebującej dość sporej grupy badawczej), proszę o kontakt przez wiadomość prywatną, wtedy będę mogła przesłać link do ankiety. Oczywiście zapewniam całkowitą anonimowość.

 

Będę naprawdę wdzięczna za każdą pomoc!

 

(jeżeli wątek jest całkowicie nie na miejscu, to bardzo przepraszam i proszę o usunięcie )

 

Pozdrawiam ciepło

 

Kasia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przeprowadzam badania do pracy magisterskiej na temat Patologii w miejscu pracy.

 

Bardzo proszę wszystkie osoby które pracują/pracowały o jej wypełnienie.

Ankieta jest w pełni anonimowa i krótka, więc jej wypełnienie zajmie dosłownie chwilkę

 

http://www.ebadania.pl/2771f2a62c491490

 

z góry dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berni, w metryczce dotyczącej miejsca zamieszkania to chyba nienajlepsze jednostki dobrałeś, powinno być mniej więcej tak

- wieś

- miasto do 20 tys

- miasto 20-100 ty

- miasto powyżej 100 tys

ewentulanie miasto powyżej 500 tys i wcześniej miasto między 100-500 tys

 

ogólnie ankieta nie do końca dopracowana ale tez tragedii nie ma na licencjat powinno starczyć. ;)

 

Dzięki za tą drobną uwagę co do metryczki, tylko,ze ja już nie mam możliwości poprawienia tej ankiety ( mój promotor już zatwierdził ta ankietę) :?

 

 

Ankieta została już zamknięta - otrzymałam wymaganą liczbę wypełnionych ankiet,

także bardzo serdecznie chciałam podziękować tym, którzy poświęcili trochę swojego wolnego czasu i ją wypełnili :D

 

Pozdrawiam~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę magisterską o bliskich związkach osób, które doświadczyły różnego rodzaju przemocy – przemocy fizycznej, seksualnej, emocjonalnej (psychicznej).

Osoby, które mają takie doświadczenia i znajdują się obecnie w stałym związku – bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta nie jest zbyt długa i wypełnienie jej nie zajmie dużo czasu. Badanie jest w pełni anonimowe i zostanie wykorzystane wyłącznie do mojej pracy magisterskiej.

 

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-46992.html

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem studentem V roku psychologii i w ramach mojej pracy magisterskiej realizuję badanie na temat postrzegania innych.

 

Byłoby bardzo miło gdyby znalazły się osoby, które chciałyby poświęcić chwilę na wypełnienie ankiety, która jest dostępna pod podanym linkiem.

 

Nie jest ona długa, a jej wypełnienie przybliży mnie do obrony mojej pracy. Liczę na szczere odpowiedzi oraz na to, że mój temat nie zostanie usunięty.

 

zadanie dostępne jest pod linkiem:

 

http://moje-ankiety.pl/respond-44200.html

 

Liczę na jakikolwiek odezw:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedzi na wszystkie 36 pytań w celu weryfikacji, czy mam do czynienia z osobą którą poszukuję, czy z kolejnym "kinder mrocznym dzieciakiem", który ma problemy emocjonalne-takich osób nie szukam.

Proszę o wysłanie wszystkich odpowiedzi jednocześnie na moje gg. 44924212

Skontaktuję się z wybraną osobą, która odpowie na pytania w sposób "poprawny" i oczekiwany.

 

1.Jak się to zaczęło u ciebie? Czy urodziłaś się już taka, czy jednak to kim jesteś jest wynikiem pewnego zdarzenia? Jeśli tak, to jakiego? Co się dokładnie wydarzyło?

2. Czy boisz się ciemności, np. spacerując w nocy po parku, lesie? Czy jednak brak światła cię uspokaja?

3. Czy odczuwasz silną potrzebę manipulacji, czy często ją stosujesz? Czy jednak wyłącznie w konkretnych przypadkach, kiedy masz konkretny cel ?

4. Masz przyjaciela, przyjaciółkę ?

5. Jak ludzie cię postrzegają? Jako kogo?

6. Jesteś w stanie otruć kogoś tylko dlatego, że nie lubisz tej osoby? Robiłaś/eś to kiedyś ?

7. Czy kiedy trzymasz w dłoni białą broń jak np. noże to czy wywołuje to w tobie podniecenie ?

8. W życiu zawodowym, rodzinnym jesteś raczej sobą, czy udajesz kogoś bez przerwy? Jeśli tak, to czy ktoś wie kim naprawdę jesteś, jaka jesteś ?

9. Czy popełniłaś/eś kiedyś przestępstwo, jeśli tak to jakie? Czy często zdarza ci się to? Podnieca cię to ?

10. Jaki jest twój ulubiony sposób na krzywdzenie innych? Co dokładnie robisz i kiedy? W stosunku do kogo ?

11. Czy wyobrażałaś sobie kiedyś, że osoba której nie lubisz jest związana a ty tniesz ją nożem lub innym narzędziem ?

12. Masz chłopaka/dziewczynę ?

13. Co czujesz kiedy jesteś ze swoim chłopakiem/dziewczyną ?

14. Dlaczego psychopaci krzywdzą innych? Wyjaśnij ten mechanizm.

15. Chcesz mieć dzieci kiedyś w przyszłości ?

16. Była byś w stanie zabić kogoś? W jaki sposób ?

17. Jak często płaczesz?

18. Czy to że nie czujesz albo czujesz za mało, w niewystarczający dla ciebie sposób- denerwuje cię, czy jednak nie zwracasz na to szczególnej uwagi np. widzisz jak ludzie cieszą się, smucą się, wzruszają się- czy jest tak, że zazdrościsz im tych emocji, tej radości ponieważ ty sama czujesz się " zamknięta, pod kluczem", czy po prostu nie zwracasz na to uwagi tzn. nie masz takich rozterek ?

19. Jak ci idzie w szkole, jakie masz oceny? Jakie przedmioty szkolne lubisz, czy zawsze lubiłaś/eś tylko te, czy to się z wiekiem zmieniało ?

20. W którym miesiącu się urodziłaś ?

21. Mieszkasz na wsi czy w mieście ?

22. Z kim mieszkasz razem?

23. Na jakie studia się wybierasz ?

24. Czy jesteś komunikatywna tzn. nie masz problemów z rozmawianiem, z nawiązywaniem kontaktu z innymi?

25. Czy zdarza ci się jąkać ?

26. Jak oceniasz własną atrakcyjność w skali od 1 do 10?

27. Czy lubisz przebywać na wysokościach np. wspinać się, jeździć windą ?

28. Czy twój przyszły mąż powinien być kochający, opiekuńczy i zaradny czy jednak zimny, niezaradny i brutalny ?

29. Jesteś pedantyczna czy jednak roztargniona ? Lubisz sprzątać, np. u ciebie w pokoju ? Czy lubisz porządek ogólnie w życiu?

30. Lubisz walczyć i prowokować ludzi do walki z tobą? Lubisz otwarty konflikt „face to face” czy jednak walczysz po cichu i dyskretnie, tak żeby dana osoba o tym nie wiedziała, i nie zdawała sobie sprawę że jest twoim wrogiem ? Czy jednak lubisz robić krzywdę ale do otwartej walki sama się nie pchasz ?

31. Powiedzmy że zrobiłaś coś złego i jesteś z tego bardzo dumna, zadowolona z siebie. Czy zachowujesz to dla siebie czy jednak odczuwasz potrzebę podzielenia się tą informacją? Jeśli dzielisz się tą informacją to jak się wtedy czujesz? Czy podczas takiej rozmowy jesteś podekscytowana?

32. Czy kiedykolwiek okaleczałaś się np. cięłaś po rękach ? Jakie jest twoje ogólne zdanie o osobach które to robią ?

33. Czy lubisz pływać na materacu np. nad jeziorem, nad morzem ?

34. Czy lubisz słuchać muzyki, jeśli tak to czy masz swój ulubiony gatunek, wykonawcę, czy po prostu gustujesz w wielu gatunkach muzyki?

35. Czy wyróżniasz się ubiorem i czy lubisz nosić glany lub ostry makijaż np. koloru czarnego?

36. Czy ubierasz się na czarno np. czarne spodnie, buty, bluzka, ogólnie wszystko w tym kolorze?

 

pytania oraz klucz do interpretacji ułożył Dr. Christopher J. Patrick z Uniwersytetu Stanowego na Florydzie

pytania pochodzą bezpośrednio z Continuity and change in psychopathic personality traits: A longitudinal-biometric study. Journal of Abnormal Psychology

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę WAS bardzo o pomoc :!: Postanowiłam pisać pracę magisterską (studiuję psychologię) na dość dobrze mi znany z autopsji temat i szukam osób chorych na ChAD, z tym że z podwójną diagnozą (+ borderline / + alkoholizm). Praca będzie dotyczyła dość luźno funkcjonowania w związkach. Szczegóły mogę opisać tu albo w PW. Będę baaaaaaaaaaaardzo wdzięczna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, jestem studentką III roku pedagogiki społeczno-opiekuńczej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Piszę pracę licencjacką na temat " Wpływu rozwodu na psychikę dziecka". W związku z tym zwracam się z prośbą do osób od 18 roku życia o udzielenie anonimowego wywiadu. Chciałam poprosić Państwa o wzięcie udziału w wywiadzie, który posłuży mi, jako narzędzie w realizacji pracy.

Jednocześnie pragnę zapewnić, że wszelkie informacje uzyskane w wyniku tych badań będą traktowane, jako anonimowe, poufnie i zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

 

http://moje-ankiety.pl/respond-38039.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

Piszę tutaj, ponieważ mam do Państwa gorącą prośbę. Jestem w trakcie tworzenia pracy magisterskiej, w której badam postawy wobec choroby oraz sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych (pytania poruszają tematykę religijną). Poszukuję osób, które chorują lub chorowały na depresję lub chorobę afektywną dwubiegunową. Wypełnienie kwestionariuszy zajmuje ok. 20 – 25min. Są one całkowicie anonimowe. Bardzo proszę o pomoc, gdyż jest to dla mnie bardzo ważne.

Oto link do ankiet:

http://moje-ankiety.pl/respond-48737/sec-67bUZmhl.html

 

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do wypełniania!

Ewelina N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem studentką psychologii, właśnie kończę IV rok. Interesuję się depersonalizacją i derealizacją od dawna, naukowo i praktycznie. Współpracowałam z osobami cierpiącymi na odrealnienie, pisałam kilka prac naukowych. Obecnie piszę kolejną, naukowo-badawczą i dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc - o poświęcenie 10 minut na wypełnienie krótkiej internetowej ankiety.

Praca jest z dziedziny seksuologii, dlatego dotyka spraw bardzo intymnych, natomiast badanie jest absolutnie anonimowe. Podaję link do ankiety, we wstępie zawarłam dodatkowe informacje. Każdemu, kto będzie skłonny poświęcić chwilę na udzielenie odpowiedzi, będę ogromnie wdzięczna!

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, po skończeniu pracy mogę ją Wam udostępnić :) Brak literatury i wiedzy na temat Dp/Dr doskwiera nie tylko ludziom na nie cierpiącym, ale i psychologom "naukowcom" i praktykom! Można to zmienić, ale właśnie do tego potrzebne są badania i zainteresowanie tematem, już wśród studentów :)

Oto link:

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/118155/seksualnosc-w-derealizacji.html

 

Będę wdzięczna za pomoc!

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę WAS bardzo o pomoc :!: Postanowiłam pisać pracę magisterską (studiuję psychologię) na dość dobrze mi znany z autopsji temat i szukam osób chorych na ChAD, z tym że z podwójną diagnozą (+ borderline / + alkoholizm). Praca będzie dotyczyła dość luźno funkcjonowania w związkach. Szczegóły mogę opisać tu albo w PW. Będę baaaaaaaaaaaardzo wdzięczna!!!

Siema ja choruję na chad typu drugiego i dodatkowo alkoholizm! Chętnie się podzielę szczegółami... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem studentką psychologii, piszę pracę magisterską nt. zaburzeń odżywiania.

Poszukuję odważnych młodych kobiet, mających problemy z anoreksją, które mogą poświęcić mi czas i wziąć udział w moich badaniach.

Dotyczą one codziennego funkcjonowania osób chorych na anoreksję psychiczną.

 

Jeżeli jesteś chętna i masz w sobie tyle siły by opowiedzieć o swoim problemie, proszę skontaktuj się ze mna: olcia00007@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

bardzo ucieszył mnie fakt, że na Waszym forum znalazł się temat dotyczący ankiet studentów i mimo codziennych zmagań chcecie poświęcać czas by pomóc również nam:)

 

Prowadzę obecnie badania na temat radzenia sobie z trudnymi wydarzeniami i potrzebuję jeszcze tylko 4 osób (z ogólnej liczby 60), które cierpią na nerwicę i obecnie chodzą na terapię do psychologa lub na konsultacje do psychiatry/przyjmują leki i są pod jego opieką.

 

Badanie składa się z kilku ankiet w wersji elektronicznej (ich wypełnienie to ok 25 minut) i jest zupełnie anonimowe, zbieram jedynie informacje dotyczące wieku/płci/wykształcenia. Jeśli zdecydujecie się wypełnić kwestionariusze to po wszystkim udzielam chętnym wszystkich informacji dotyczących hipotez oraz ich teoretycznych postaw.

 

Proszę, piszcie do mnie na patrycja.strzeszkowska@gmail.com

 

 

Pozdrawiam

 

Patrycja Strzeszkowska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Piszę z taką sprawą, sama przez wiele lat zmagałam się z nerwicą lękową, teraz jest już ze mną lepiej - sama zaczęłam studiować psychologię przeczuwając, że jako osoba po podobnych przejściach będę w stanie lepiej pomóc osobom z takimi problemami. Kończę już studia, w związku z czym zdaje mi się, że potrafię spojrzeć na problem z perspektywy pacjenta i psychologa. Jeżeli chcecie napisać do mnie, może będę mogła w czymś pomóc lub doradzić - piszcie tu lub na adres mailowy magda.psychologia@wp.pl .Jeżeli chcielibyście pomóc mi w pisaniu pracy mgr (potrzebuję osób nerwicowych, jakkolwiek to brzmi :) ) i wziąć udział w badaniu komputerowym, byłabym bezgranicznie wdzięczna :) Pozdrawiam Was serdecznie! Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzisiaj mniej zaburzeniowo, a bardziej naukowo. potrzebuję waszej pomocy przy pilotażu....bardzo was proszę o wypełnienie ankiety pilotażowej do pracy mgr. badanie dotyczy zakupów i odzieży markowej ;) nie musicie kochać markowych szmat, żeby wziąć udział w badaniu. interesują mnie wszystkie opinie. jedyny warunek, to bycie w wieku "studenckim" czyli 18-25 lat :roll: wypełnianie będzie aktywne do niedzieli do nocy. będę bardzo wdzięczna!

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/122887/pilotaz-do-pracy-mgr.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×