Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, przerwałem leczenie po 1,5 msc, bo biorąc dawkę 300mg zwykle pod koniec dnia pojawiało się dziwne uczucie w głowie i nudności. Zwykle, żeby to przerwać szedłem spać, bo myślałem, że dostanę kur**cy. Plus, co mi obecnie najbardziej przeszkadza to derealizacja, która się nasiliła pewnie za sprawą noradrenaliny, więc szkoda 200 zł za pudełko 300mg. Jak miałem sesję, to szedłem na takiej wyje*ce, że nigdy tak wcześniej nie miałem, ale najważniejsze, że większość mam już za sobą i pozaliczane. W międzyczasie byłem u 2 psychiatrów, 1 prywatnie, 2 państwowo. Prywaciarz okazał się naprawdę spoko i po raz pierwszy ktoś mi powiedział, co mi dolega i większości miał rację. Państwowy okazał się być typowym konowałem i pewnie nie będę już korzystał z usług psych ma NFZ. Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie u prywatnego, jak powiem, że widzę potencjał w domapinergikach (bez albo z minimalnym działaniem na noradrenalinę) to doczekam się leku, który będzie trafiony, bo wspomniawszy na 1 wizycie o metylofenidacie, usłyszałem, że może mi tylko zaszkodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebo001, najtansze 150mg 152,66 PLN (zrodlo: bartoszmowi.pl). 300mg za to juz odchudzi nasz portfel o 243,36 PLN.
Hehe ta cena to jest jakaś kpina naprawdę. :pirate:

Trzeba trochę poszukać. Dziś znalazłem w jednej aptece 150mg za 129,80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebo001, najtansze 150mg 152,66 PLN (zrodlo: bartoszmowi.pl). 300mg za to juz odchudzi nasz portfel o 243,36 PLN.
Hehe ta cena to jest jakaś kpina naprawdę. :pirate:

Trzeba trochę poszukać. Dziś znalazłem w jednej aptece 150mg za 129,80

To jeszcze znośnie w miarę, a jak z działaniem

zadowolony jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, trudno powiedzieć, bo... już od dłuższego czasu jestem generalnie zadowolony :) A Wellbutrin biorę bo 1) najpierw sam poprosiłem o niego lekarza dla zniwelowania ogólnego niechciejstwa po paroksetynie no i dla uratowania smętnych resztek libido, a teraz 2) psychiatra chce mnie jeszcze trochę na tym potrzymać, sam nie wiem po co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie je bupro? Ja znowu zacząłem, jedyny lek, który daje pałera i stawia na nogi w parę dni. Straszne otępienie i zamuła po ssri a i tak jadłem zawsze te uważane za lajtowe (fluo, serta).

 

ja będę to wpierdalał znowu niedługo , a odstawiam fluo bo chu*a daje , nic a nic , nawet nie będę tego do fluo dodawać , bo nie ma sensu takiego mixu , jak żadnej odpowiedzi nie mam na SSRI , pójdzie znowu solu wellbutrin , bo prolaktyna mnie zalewa i testo nisko.

 

wezme od psycho to samo co rok temu , 1 paka 150mg i 1 paka 300mg na 2 miechy . cena około 400 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie je bupro? Ja znowu zacząłem, jedyny lek, który daje pałera i stawia na nogi w parę dni. Straszne otępienie i zamuła po ssri a i tak jadłem zawsze te uważane za lajtowe (fluo, serta).

 

ja będę to wpierdalał znowu niedługo , a odstawiam fluo bo chu*a daje , nic a nic , nawet nie będę tego do fluo dodawać , bo nie ma sensu takiego mixu , jak żadnej odpowiedzi nie mam na SSRI , pójdzie znowu solu wellbutrin , bo prolaktyna mnie zalewa i testo nisko.

 

wezme od psycho to samo co rok temu , 1 paka 150mg i 1 paka 300mg na 2 miechy . cena około 400 zł :)

Zamów se lepiej afobazol i ladasten ruski wyjdzie taniej i efekt pewnie będzie lepszy niż po tym wellbutrinie, ja zamówiłem wczoraj afobazol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie je bupro? Ja znowu zacząłem, jedyny lek, który daje pałera i stawia na nogi w parę dni. Straszne otępienie i zamuła po ssri a i tak jadłem zawsze te uważane za lajtowe (fluo, serta).

 

ja będę to wpierdalał znowu niedługo , a odstawiam fluo bo chu*a daje , nic a nic , nawet nie będę tego do fluo dodawać , bo nie ma sensu takiego mixu , jak żadnej odpowiedzi nie mam na SSRI , pójdzie znowu solu wellbutrin , bo prolaktyna mnie zalewa i testo nisko.

 

wezme od psycho to samo co rok temu , 1 paka 150mg i 1 paka 300mg na 2 miechy . cena około 400 zł :)

Zamów se lepiej afobazol i ladasten ruski wyjdzie taniej i efekt pewnie będzie lepszy niż po tym wellbutrinie, ja zamówiłem wczoraj afobazol.

 

 

daj znać jak działają , jak będzie ok to dasz namiary :) , czytałem że bromantan najlepiej brać 4 tygodnie i przerwa , nie można przewlekle . nie wiem jak afobazol .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę koło tygodnia, najbardziej przeszkadza niepokój i napięcie. Po fluo byłem zamulony, ale dobrze mi sie z ludźmi rozmawiało, taki luz i swoboda w relacjach, tutaj tego nie ma a jest gorzej. Jestem fobikiem społecznym na bupro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę koło tygodnia, najbardziej przeszkadza niepokój i napięcie. Po fluo byłem zamulony, ale dobrze mi sie z ludźmi rozmawiało, taki luz i swoboda w relacjach, tutaj tego nie ma a jest gorzej. Jestem fobikiem społecznym na bupro :)

 

 

a na jakie objawy depresji się leczysz , ja schodzę z fluo po 46 dniach brania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No depresja, nerwica też przy okazji, zreszta oba pojęcia uważam niemal za tożsame. Bez leków nie wstaję z łóżka, na ssri wstaję, ale nic nie robię sensownego, nie wychodzę za bardzo z domu, brak aktywności fizycznej. Na bupro masa energii, zapierdalam, ale są momenty dużego napięcia i nerwówki. Niby ta nerwówka przechodzi po 2-3 m-cach, tak pisza ludzie na forach USA. Na fluo mam najlepsze kontakty z ludźmi, lekko mi sie rozmawia, łapie wspólny temat, zagaduje, na bupro ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ci poradzić bo ja mam wszystkie objawy depresji :) na lekach nie wychodzę z domu i bez leków też nie , brałem bupro 150mg a po 3 tyg dawka 300mg , nie pobudzało mnie , zapijałem to kawą i dawałem acetyl l-tyrozyny do tego . ogolnie jestem wkurwiony że jestem w tym samym miejscu co rok temu .

 

na bupro na poczatku czułem zmianę a potem jak bym nic nie łykał .

na fluo jestem zmulony i nawet nie chcę mi się rozmawiac z ludźmi . napewno jest większy luz przez stłumione emocje . teraz nawet filmy mnie nie interesują. nie wkurwiam się i nie rozbijam szyb. śpie i nic nie robie .

 

na żadnym leku nie odczułem poprawy a brałem trochę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj wystartowałem z wellbutrinem, aktualnie czuję się jak na małej kresce fety. :pirate::great:

 

-- 04 kwi 2016, 13:32 --

 

Mogłem nie pić kawy godzinę temu, konkretnie mnie rozniosło, przez ssri już zapomniałem co to znaczy być podkręconym i mieć ciary przy słuchaniu starej muzy, oj nosi, nosi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem nie pić kawy godzinę temu, konkretnie mnie rozniosło, przez ssri już zapomniałem co to znaczy być podkręconym i mieć ciary przy słuchaniu starej muzy, oj nosi, nosi.

 

--- to chyba dobrze ;)

skoro tak fajnie zareagowałes na Well , to co by było przy metylo ? :shock:

Mnie well za bardzo nie ruszało , za to metylo konkretnie ruszyło , napęd etc,,,, ale co najważniejsze spokój w tych na ogół rozwydrzonych myślach ,,, i można brać się za bary z życiem .

Co nas nie zabije to nas wzmocni ,,, nie damy sie wydymać ;) przynajmniej nie tak prędko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to, ale nasila mi labilność emocjonalną, lęk wolnopłynący (społecznego nie, wręcz zmniejsza) i wrażliwość, tak, że mam zjazdy nastroju więc leży w szafce. Może dorzuce do paro która się chyba rozkręca. No i folian jeszcze muszę zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×