Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

sebo001

Użytkownik
 • Zawartość

  607
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie ma doświadczenia z sertralina ale mam z wenlafaksyna i zadziałała on w pełni po ponad 2 miesiącach, także cierpliwości i wytrwałości. Nie ma co zmieniać leku bo znowu mąż będzie na samym początku drogi. Pregabalina w jakiej dawce ?
 2. Jak się sprawdziła u was duloksetyna na depresję i lęk uogólniony? Długo czekaliście na efekty działania? Pierwszy raz uratowała mnie wenlafaksyna, zastanawiam się czy mogę spodziewać się podobnego efektu. Od dwóch tygodni pije duloksetyne. Pierwszy tydzień 30mg, teraz 60mg. Do tego pregabalina 450mg. Lęk jest mniejszy ale nadal jest. Ps. Proszę moderatora o ściągnięcie ograniczenia wstawiania postów.
 3. Biorę od miesiąca pregabaline. Dawka stopniowo zwiększana do 3x150. Jest efekt przeciwlękowy ale nadal nie wystarczajacy. Moje pytanie czy jest sens zwiększyć dawkę do 600mg w celu zwiększenia efektu ? Czy nie ma co się spodziewać lepszego efekty? Po miesiącu może się jeszcze nasilić działanie leku? Dodam, że od poniedziałku jestem a 30mg duloksetyny, pewnie jutro zwiększona do 60mg. Dzięki za odpowiedzi.
 4. Jednak zwiększyli mi do 187,5mg. Jakas dziwna dawka. Na ile mam się uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na efekty?
 5. Rozpocząłem w tym tygodniu leczenie mojego GAD tym specyfikiem. Narazie 150-0-75. Po weekendzie pewnie zwiększa mi dawkę. Narazie bez żadnych korzyści nie odczuwam.
 6. W czwartek będzie 3 tygodnie stosowania Anafranilu. Pierwsze 3 dni 37,5mg następnie 75mg i po tygodniu 150, w czwartek mam zwiększyć do 225mg. Kiedy powinienem spodziewać się jakiegoś efektu działania leku ? Pamiętam że w grudniu na dawce 75mg już po 2 tygodniach było lepiej a tutaj dupa. Może być tak że nie zadziała tym razem ?
 7. Jak anafranil radzi sobie w leczeniu silnych zaburzeń lękowych?
 8. Im wyższa dawka to większe działanie przeciwlękowe czy niekoniecznie ?
 9. Wiesz co, zastanawiam się na ile to co się że mną działo było spowodowane paroksetyna a na ile odstawieniem z dnia na dzień 187,5mg wenlafaksyny. Bardzo liczylem na paroksetyne, po sertralinie nie mam juz zadnyxh oczekiwań, zaczekam te 6 tygodni i zobaczymy. Wiem tylko, że nie chce już żadnych wynalazków typu fluanxol, olanzapina, Sulpiryd itd. na mnie takie specyfiki nie działają, mam już przetestowane. Będę chciał spróbować pregabaliny ale to po wizycie u lekarza.
 10. Nic z tych rzeczy o moim ojcu, coś Ci się pomyliło. Brałem jedna rano do tego mirte i lamotrygine. Zasypialem szybko się wybudzałem przez lęk. Teraz przerabiam olanzapine 5mg na noc do mianseryny i nic to nie daje. Jak lęk wciagu dnia jest znosny to lepiej śpię. (...)
 11. Po tygodniu lekarz sie zreflektował, że jednak w moim przypadku sertralina będzie lepsza.
 12. Przez 5 tygodni stosowalem anafranil 75mg. Zadziałał po 2 tygodniach bardzo wyraźnie przeciwdepresyjnje, wzrósł napęd, energia jednak bardzo silny lęk pozostał. Lekarka zmieniła mi na wenlafaksyne. (...)
 13. Nie chciałbym trafić na oddział ogólny a u mnie w miejscowości tylko taki jest. Mam nowego lekarza od miesiąca, zmienilem po 6 miesiacach bez skitecznego leczenka i dostalem wlasnie olanzapine, flupentiksol oraz lit, dopiero po tygodniu wlaczyl mi sertraline choć zastanawiał się nad fluoksatyną, sertralina ma jednak większe działanie p/lękowe.
 14. Również działanie p/lękowe jest dobre ?
 15. Nie obawiasz się tego, że tak Cię naćpają lekami, że będziesz zombie? Napisz mi na PW z jakiego szpitala masz takie doświadczenia. W środę mam wizytę u lekarza, zobaczę co mi zaproponuje.
×