Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to także jest ostateczność.

Ja nawet nie mogę zdecydować się na psychologa, który wiem, że mógłby mi pomóc, ale jakoś nie umiem się przekonać.

Lekarstw też nie będę stosowała, będę sama z tym walczyła.

Uważam, że może i zakład zamknięty jest dobrym miejscem, nie jestem ekspertem więc nie pomogę.

Mam tylko nadzieje, że uda Ci się obejść bez tego.

Życzę ci tego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic strasznego...moja przyjaciolka spedzila tam 3 tygodnie....i zyje i ma sie lepiej niz przed pobytem tam. nie robia tam krzywdy, tylko pomagaja, nikt nie jest na tyle silny zeby sobe samemu pomoc, chocby niewiadomo jak bardzo byl o tym przekonany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

Didado ma racje-osrodek zamkniety jest dla psyhicznie chorych i niewiem jak w innych miastach jest ale domyslam sie ze w naszej posranej Polsce jest wszedzie tak samo,poniewaz ja bylam miesiac w takim wiezieniu i tylko pogorszyli mi moj stan!rzadko kiedy robia oddzielne grupy dla nerwicy!miesiac przebywalam w towarzystwie schizofrenikow wlasnie w kaftanach z ludzmi oblakanymi i zawieszonymi przysiegam najgorsze wspomnienia jakie mam!prawda jest jedna jesli chcesz zeby ktos dobrze cie leczyl-prowadzil musisz zaplacic duzo pieniazkow!wczesniej nic na ten temat nie wiedzialam wiec dalam sie zamknac potem wystarczyl psychitra prywatny i nie jestem juz zamykana w czterch scianach z oknami z kratami!:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ki8lka dni temu wyszłam ze szpitala starogarckego słynnego kocborowa i powiem wam ze to miejsce napewno nie leczy depresji czy nerwic , zostalam tam skierowana przez sąd gdy nie zgodziłam sie podpisac zgody na leczenie i pobyt w psychiatryku-masakra. Depresja tyllko sie pogłebia z powodu zamkniecia po kilku tygodniach siedzenia w takim miejscu wszytsko stajke sie obojetne a w rocenie do normalnego zycia staje sie nie mozliwe. Ludzie kotrzy tam sie leczyli bakli sie praedziwego swiata. Naprawde odradzam to miejsce jesli chodzi o depresje i nerwice. jesli ktos ma jakies pytania udziele wszelikch informacji o szpitalu psychiatrycznym w starogardzie gdanskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było zadnej proby samobojczej ani mysli samobojczych , depresja trwała około tygodnia , byla postawiona diagnoza deprsji z nerwicą i początkiem bulimi . Lekarz kotry mnie przyjmował zapytał sie czy podpisze zgode na leczenie po tym jak odmowiłam zaczą wypisywac w karcie pacjenta mysli samobojcze itp gdy sie dowiedziałm i mnie juz zamkneli przez sąd zaczełam sie odwoływac , po kilku dniach przyszła do mnie Pani sedzia i odroczyla skierowanie przymusowe gdyz zeznałam pod przysiega ze zadnych prob samobojczych nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja jestem do końca normalna. Mam dopiero 14 lat i mam najprawdopodobniej nerwice natręct i depresje o lekkim nasileniu. Ostatnio spotkałam się z panią psycholog, która dopiero co skończyła studia i jeszcze nie może wyda dokładnej diagnozy. Polecila mi konsultacje z psychiatrą. Rozmawiałayśmy o ośrodku zamkniętym,czyli co by było, gdybym musiala tam na jakiś czas pójśc. Najpierw byłam całkowicie przeciw. Po spotkaniu i przemyśleniu sprawy, doszłam do wniosku, że jeżeli teraz się męczę, to jak tam pójdę, to mnie wyleczą. Może to trochę naiwne? Mam ochotę tam pójśc. Naprawdę! Uważam, że poznam tam ludzi, którzy mają podobne problemy, że będę miała się czym zając, że mnie wyleczą. Naprawdę chcę tam pójśc. Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnesita-raczej trafiłaś na nienormalnych "specjalistów".Powinni zaproponować ci młodzieżową terapię grupową,a nie ośrodek zamknięty!!

Chyba,że jesteś niebezpieczna dla otoczenia albo siebie samej,ale w to akurat wątpię.Przy nerwicy natręctw i depresji o lekkim nasileniu-na pewno nie spotkasz tam ludzi takich jak ty,możesz najwyżej zniszczyć sobie psychikę jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pilnie poszukuje ośrodka lub kliniki specjalizującej się w leczeniu depresji.

Szukam raczej prywatnego ośrodka w stylu klinika-ruda.com.pl niż państwowego szpitala.

Jeśli znacie ośrodki mające na swoim koncie jakieś faktyczne SUKCESY w

leczeniu depresji to podzielcie się swoją wiedzą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taką małą prośbę do was. Mieszkam i pracuję w anglii, ale w wakacje wybieram się do polski i bardzo chcę na jakiś tydzień lub 2 iść do jakiegoś sanatorium gdzie leczy się nerwicę, chodzi mi o to, zebyście mi napisali, gdzie w polsce są jakieś dobre ośrodki leczenia nerwic, chciałbym po prostu odpoczać gdzieś w jakimś fajnym miejscu, a przy okazji się poleczyć, cena nie gra roli, Z góry dziękuję!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Moja sytuacja:

Jestem osobą zestresowaną, bardzo pocą mi się ręce co jest denerwujące mam napady złości czasami mam depresje. Wiem czym to jest spowodowane - dzieciństwo czasami było ciężkie itp. Nie potrafię się wyluzować co mnie wq gdy mam czas wolny. Jest kilka problemów, które powoli rozwiązuje.

---

Kiedyś: Otrzymałem (wyłudziłem?) od lekarze pierwszego kontaktu lekarstwo (zapomniałem nazwy) które niby miało być słabe jednak bardzo mi pomagało - byłem wyluzowany

 

Teraz: Chce iść do lekarza (psychiatry?) aby otrzymać te lub inne leki, które pomogą mi się wyluzować i zmniejszyć moje ADHD ;p

 

Pytanie: Czy istnieją prywatni psychiatrzy do których mogę sobie na luzie iść pogadać i po leki? (nie chcę terapii bo na chwilę obecną nie mam czasu i chęci)

 

Chce brać leki bo:

a) Jestem już trochę zmęczony tym częstym wq

b) Idą wakacje

c) Chce wyluzować bo złoszczę się na rodziców co jest najgorsze!

d) Jakoś łatwo wychodzę z nałogów (fajki, narkotyki itp)

 

Wiem, że to nie dział na oferty jednak jeśli istnieją prywatni psychiatrzy zna ktoś jakiegoś w warszawie? i ile kosztuje wizyta? (to też jest ważne - jeśli jest to granica wizyta 100 PLN i 100PLN leki /miech to da się jeszcze przeżyć)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ja znowu o zębach. Kiedy boli ząb - bach apap i po bólu. Tylko że po jakimś czasie apap przestaje pomagać a wątróbka siada. Problemów psychicznych nie leczy się doraźnie. I nie lekami. Przeklinam ;) kazdego lekarza który przepisze Ci uspokajacze bez oferowania pomocy psychologicznej. Co się odwlecze to nie uciecze. życzę Ci żebyś nie obudził sie kiedys z ręką w nocniku. Polecam psychologa. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaLukas! Cześć podaje ci parę adresów

 

Szczerców, Dubie 1; koło Bełchatowa, woj. łódzkie

tel. (0-44) 635 63 03, (0-44) 631 92 51

 

 

43-140 Katowice - Szopienice

ul. Korczaka 27

tel. 032 256 82 09 w. 301,303

fax. 032 256 83 05

Zespół leczący:

Ordynator : Krzysztof Kotrys- specjalista psychiatra, psychoterapeuta (certyfikat PTP nr 225) i superwizor psychoterapii (certyfikat PTP nr 76)

Z-ca ordynatora: Bartosz Wrona -specjalista psychiatra, w końcowej fazie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP

Asystenci: Małgorzata Kalinowska- psycholog, kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychotertapeuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak slyszalam. Lecz tam trzeba zlozyc skierowanie-a potem czekac troszke czasu na odpowiedz i miejsce.

Nie przypomina to sanatorium..raczej terapie- czasami po szpitalne leczenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×