Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sebastian86 napisał:

też nie przepadalem za grupowkami. kto byl twoim lekarzem prowadzacym?

Lekarzem była dr Grigo-Skrzypek,  ona przy pierwszym pobycie, a przy drugim dr Minor (nie będziesz znał, bo on był nowy).

Z terapeutów to przy pierwszym pobycie pani Basia, a przy drugim pani Elwira ;)  a Ty kogo miałeś z terapeutów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, acherontia styx napisał:

Lekarzem była dr Grigo-Skrzypek,  ona przy pierwszym pobycie, a przy drugim dr Minor (nie będziesz znał, bo on był nowy).

Z terapeutów to przy pierwszym pobycie pani Basia, a przy drugim pani Elwira ;)  a Ty kogo miałeś z terapeutów?

moim lekarzem prowadzacym i terapeutą grupowym byl dr Krężel. a moją terapeutka indywidualna byla taka chuda blondynka, nie pamietam nazwiska, ona czasem w tv wystepuje. Ja zaluje ze bylem tam tak dlugo, powinienem wyjsc juz po trzech miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acherontia styx przypominam, że takie teksty  + podanie nazwiska są w zasadzie niezgodne z Regulaminem:

 

Cytat

 

Treści o charakterze bezprawnym

 

1. Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści, w tym zamieszczanie komentarzy, o charakterze bezprawnym. W szczególności w ramach Forum zakazane jest:

- pomawianie innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności;
- znieważanie lub zniesławianie innej osoby oraz inne działania godzące w dobra osobiste;

 

  • Raczej bym wolał, żebyście tutaj nie przerzucali się nazwiskami i swoimi osobistymi opiniami na temat wymienianych z nazwiska lekarzy. Można to robić w wiadomościach prywatnych. Twoja wiadomośc została ukryta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dryagan napisał:

@acherontia styx przypominam, że takie teksty  + podanie nazwiska są w zasadzie niezgodne z Regulaminem:

 

  • Raczej bym wolał, żebyście tutaj nie przerzucali się nazwiskami i swoimi osobistymi opiniami na temat wymienianych z nazwiska lekarzy. Można to robić w wiadomościach prywatnych. Twoja wiadomośc została ukryta

W takim razie cały temat należałoby zlikwidować, bo przecież NEGATYWNA opinia o danym szpitalu/oddziale wpisuje w to co zacytowałeś, a sam temat ma w nazwie słowo "opinie". To można wyrażać opinie czy nie, bo przeczysz sam sobie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acherontia styx nie dyskutuj ze mną na ten temat. Nie chodzi tu o ocenę jako taką, tylko o ton wypowiedzi (dobrze wiesz jakiego słowa użyłaś). Zasadniczo też nie powinniśmy używać nazwisk (szczególnie jak kogoś obrażamy), bo tutaj jeszcze wchodzi RODO - są to dane wrażliwe (po nazwisku i szpitalu można zidentyfikować osobę). I nie będę Ci tego tłumaczył, że wkraczamy na grząski teren.

Ocena szpitala czy oddziału to trochę inna sprawa, ale też może trochę należałoby zważać na to co się pisze. Regulamin - przypominam tworzony jeszcze przed RODO, mówi o tym jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2023 o 13:05, kia_ sportage napisał(a):

Poszukuje dobrego psychiatry dla 14 latki. Warszawa okolice Białołęka, Bródno Targówek 

Z tych dzielnic nie znam, ale polecam dr Grigo-Skrzypek, ona jest też psychiatrą dziecięcym. Miałam z nią styczność i bardzo polecam, przekochana jest. Z tym że ona przyjmuje tylko prywatnie na Ochocie, Kabatach i w Piasecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.. Orientujecie się jak wygląda obecnie pobyt na oddziale F10 w IPiN? Doktorka bardzo chce mnie tam wysłać, a ja mocno się opieram. Opinie jakie znalazłem w necie są sprzed 10 lat. Oczywiście czytałem ofertę na stronie IPiN i wygląda to obiecująco, ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 20.05.2015 o 20:00, dzikaluna napisał(a):
libertynka napisał(a):
Poleci ktoś oddział dzienny we Wrocławiu? Nie orientuję się w tamtejszych szpitalach i przychodniach. Chodzi o leczenie zaburzeń nastroju, lęków. Nie wiem gdzie ile się czeka, ale fajnie jakby nie dłużej niż 3 miesiące.

Na ulicy Pasteura przy klinice jest dobry ale czeka się dość długo na kwalifikację chyba koło miesiąca . Jest też na Wybrzeża Korzeniowskiego przy szpitalu psychiatrycznym tam czeka się krótko , po rozmowie zazwyczaj w ciągu tyg. idzie się na grupę . Co do tego oddziału ja mam złe wspomnienia , ale są tacy którzy go chwalili .

 

Odświeżam wątek. We Wrocławiu oprócz oddziału przy ul. Pasteura i oddziałów w szpitalu przy Korzeniowskiego jest też oddział dzienny w CZP ul. Ostrowskiego 13c i oddział dzienny leczenia traum w przychodni kolejowej przy Joannitów 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mariano10 napisał(a):

Szpital Babińskiego Aleksandrowska Łódź,  jutro będę dzwonił bo nie wiem czy jakiś termin trzeba ustalić czy z marszu biorą.

Szybciej znajdziesz odpowiedź sprawdzając stronę oddziału niż tu ktoś odpowie kto był. 

https://babinski.home.pl/cms/nowa/index.php/oddzialy-dzienne/oddzial-dzienny-aleksandrowska

 

Jest kwalifikacja. Nigdzie z marszu nie biorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bilshon napisał(a):

Witajcie,

Dostałam od lekarza skierowanie na oddział leczenia zaburzeń nerwicowych i potrzebuje waszej rady gdzie się najlepiej udać , może coś polecicie ?

Wszystkie oddziały tego typu opierają się na podobnych zasadach i główne założenia mają te same. Wszystkie opierają się na terapii grupowej, indywidualna jest dodatkiem. A tu niestety renoma oddziału niewiele da jeśli pacjent nie da nic od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Wszystkie oddziały tego typu opierają się na podobnych zasadach i główne założenia mają te same. Wszystkie opierają się na terapii grupowej, indywidualna jest dodatkiem. A tu niestety renoma oddziału niewiele da jeśli pacjent nie da nic od siebie.

Sęk w tym że ja bardzo chce nad soba pracować i zależy mi na jak najbardziej zaangażowanym oddziale i jak najlepszych efektach. Stąd pomyślałam że ktoś poleci oddział na którym był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bilshon napisał(a):

Sęk w tym że ja bardzo chce nad soba pracować i zależy mi na jak najbardziej zaangażowanym oddziale i jak najlepszych efektach. Stąd pomyślałam że ktoś poleci oddział na którym był.

No to ja się mogę wypowiedzieć o oddziałach które znam z autopsji lub z opinii osób, które były.

Warszawa: Klinika Nerwic, Zab. Osobowości i Odżywiania - byłam na tym oddziale 6 miesięcy i tak na prawdę tam zaczęła się moja terapia. Czy polecam? Nie wiem, bo bardzo się tam pozmieniało od czasu mojego pobytu. Kontynuuję terapię u jednej z terapeutek z oddziału, ale ona odchodzi z pracy w Klinice na dniach. Termin oczekiwania po kwalifikacji na przyjęcie to +/- 6 miesięcy.

Bydgoszcz: byłam tylko na kwalifikacji tam i oddział zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Na pewno rzetelniejsza kwalifikacja niż w Warszawie i bardzo sensowna pani ordynator, a przy tym sympatyczna i kwalifikacja była w tamtym czasie z całym zespołem terapeutycznym. Zdecydowanie krótszy czas oczekiwania niż w Warszawie.

Gniezno: moja lekarka mi proponowała ten oddział, ja się na niego nie zdecyduje nigdy ze względów nie mających związku z warunkami tam czy terapią, ale opinie zbiera dobre, moja lekarka też uważa że jest sensowny i wysyła pacjentów tam, gdzie wcześniej była prawie że psychofanką Warszawy. No i plus na pewno, po zajęciach, popołudniami można wychodzić poza szpital na miasto(w Warszawie nie, w Bydgoszczy kiedyś nie można było też). No i ma też na pewno najkrótszy czas oczekiwania, bo jest to stosunkowo nowy oddział i mało znany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2024 o 07:54, Bilshon napisał(a):

Witajcie,

Dostałam od lekarza skierowanie na oddział leczenia zaburzeń nerwicowych i potrzebuje waszej rady gdzie się najlepiej udać , może coś polecicie ?

 Byłam na oddziale leczenia nerwic w Międzyrzeczu. Ludzie – porażka. Dziewczyny-borderki robiące ciągle problem ze wszystkiego, kolka wzajemnej adoracji i przy tym obowiązkowo kłótnie. W pokoju dziewczyny kazały mi oddawać telefon i wypisywały do swoich byłych, którzy mieli je już wszędzie poblokowane, a ja nie umiałam się temu sprzeciwić. Jedna dziewczyna, która była najdłużej (6 miesięcy) rządziła całym oddziałem praktycznie i jeśli jej nie przypasowałeś to byłeś skreślony z jakiegokolwiek życia towarzyskiego. Ja po przyjeździe trafiłam do jej pokoju, więc byłam z góry wszędzie skreślona. Nagadywała także na inne pacjentki, na dziewczynę z zamkniętego mówili dziwaczka, ja się z nią trzymałam, całkiem fajna dziewczyna. Ale przyszła z zamkniętego oczywiście, więc była już postrzegana jako gorsza. Ja poszłam z zaburzeniami osobowości paranoicznej i schizotypowej, które przerodziły się w schizofrenię paranoidalną kilka lat później. Rozumiem, że dostałam paranoiczną, bo chciałam po dwóch dniach zmianę pokoju, później trafiłam do dziewczyn, które mnie wykorzystywały do wszystkiego, zabierały mi jedzenie, nie dawały w ogóle poczucia bezpieczeństwa i prywatności. Szkoda gadać. Tylko na plus lekarz psychiatra prowadząca, która włączyła mi Perazin na myśli prześladowcze i paranoiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×