Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję dobrego ośrodka terapeutycznego (i dobrego terapeuty) w którym można odbyć terapię w ramach NFZ. Ktoś gdzieś uczęszczał i może polecić, albo powiedzieć gdzie na pewno nie iść (to też przydatna informacja)? Ja póki co byłam na Barskiej (warszawa ochota), sam wygląd placówki mnie odstraszył. Nie wiem jakich tam mają psychologów, ale miejsce jest tak obskurne, że można dostać napadu nerwicowego po samym wejściu, więc szukam dalej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o polecenie jakiegoś lekarza (psychiatra),który ma w swojej ofercie :) wizyty domowe.

Chodzi o agorafobię-męczę się z nią ponad 2 lata i to będzie mój pierwszy kontakt z jakimkolwiek specjalistą.

Szukam jakiegoś rzetelnego lekarza,który będzie wiedział o co chodzi,przepisze odpowiednie leki i nie będzie chciał stosować wizyty domowej co 2 dni,żeby tylko zarobić ;).

Mieszkam na Białołęce/Tarchominie jeśli to ma jakieś znaczenie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Napiszę po krótce, bo wypisywanie tego co się ze mną działo w ostatnim czasie zajęłoby caaały wieczór.

 

Generalnie doprowadziłam swój umysł do depresji... Jedyne co mnie zastanawia to świadomość tego co się ze mną dzieje i rozpaczliwa chęć znalezienia pomocy (w ciągu tygodnia odwiedziłam psychologa i dwóch psychiatrów). w tej chwili czuję się w miarę ok. (od 4 tyg. biorę mirtor 15 mg) widzę sens, życia, nadal mam małe lęki, a napewno ogromnie nie wierzę w siebie i brakuje mi trochę motywacji i organizacji....

Od dwóch wspomnianych psychitrów usłyszałam,że mam zaburzenia osobowości i że potrzebuję terapii (jedna pani twierdziła ze to osobowość symbiotyczna, druga określiła to co mi dolega generalnie zaburzeniami osobowości).

 

 

I tutaj moja ogromna prośba:

 

 

Jeśli macie namiar na jakiegoś dobrego terapeutę, najlepiej psychiatrę - terapeutę z warszawy / bo jakoś nie wierzę w psychologów/ to prosiłabym o udostępnienie...

 

Najlepiej gdyby przyjmował w ramach NFZ, chyba, że ktoś mi może polecić z czystym sumieniem jakiegoś terapeutę, który nie wyciągnie tylko kasy, a naprawdę pomoże to w zasadzie jestem w stanie zapłacić każde pieniądze!!!

 

Ja osobiście odradzam Panią Drabikowską- Kossakowską, zasugerowałam się opiniami na jej temat wyszukanymi w internecie(miała rzekomo pomagać młodym dorosłym w ukończeniu szkół, podjęciu satysfakcjonującej pracy zawodowej)

 

byłam u niej na konsultacji - patrzyła tylko na zegarek i zachowywała się od samego wejścia tak jakby w ogóle nie chciała mnie słuchać.

 

Z góry dzięki za pomoc!!!!

 

Wyjdę z tej deprechy czy innego cholerstwa, które mi dolega chociaż bym miała stanąć na uszach!!!!!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nazywam się Piotr Gumienny, jestem psychologiem i chciałbym zaoferować Państwu porady/konsultacje/terapię dla osób doświadczających choroby psychicznej oraz rodzin i osób bliskich.

 

Doświadczenie zdobyłem odbywając staże i praktyki w Warszawskich szpitalach na oddziałach psychiatrycznych, następnie pracując jako terapeuta w specjalistycznych usługach opiekuńczych oraz jako terapeuta zajęciowy w Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi prowadzonym przez Stowarzyszenie POMOST.

 

W 2012 prowadziłem tenże Ośrodek jako kierownik. Teraz skupiam się na pracy terapeutycznej w prywatnej praktyce.

 

Jak powszechnie wiadomo schizofrenia jest tak zróżnicowana, że często służy jako swoisty "worek", do którego można wrzucić różnego rodzaju objawy, dlatego też pamiętając o tym, zapewniam zawsze indywidualne podejście do człowieka i dbam o indywidualny plan postępowania.

 

Ceny w zależności od rodzaju i formy spotkań, ustalane podczas zapisów telefonicznych, od 80zł do 100zł za sesję.

 

Serdecznie zapraszam, Piotr Gumienny:

tel: 608623355

www: http://psychoterapiawarszawa.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy nie wiecie ile teraz oczekuje się na przyjęcie do Kliniki Nerwic na Sobieskiego? Czekam tam w kolejce ale nie chcą mi powiedzieć bo "pacjenci różnie reagują".

Mam nadzieję że nie jest to pół roku, bo na karteczce z rozmowy kwalifikacyjnej mam wpisane: średni czas oczekiwania 2-6 miesięcy. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję psychiatry w Warszawie, który przy zaburzeniach nerwicowych i fobii społecznej zastosuje "leczenie" farmakologiczne, bez kierowania na psychoterapię lub uzależnania leczenia farmakologicznego od podjęcia psychoterapii. Może ktoś z własnego doświadczenia polecić taką osobę?

 

PS. Uprzedzając komentarze: zdaję sobie sprawę, że w takim przypadku jest to leczenie objawowe (stąd cudzysłów), a prawdziwą przyczynę problemu można usunąć tylko psychoterapia. Jednak moje nastawienie i dotychczasowe doświadczenia (tak, próbowałem i to przez dłuższy czas) do tej formy terapii są, delikatnie mówiąc, negatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proponuję indywidualną pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Zapraszam osoby, które mają kłopoty w relacjach, przeżywają problemy emocjonalne, kryzysy, straty, cierpią z powodu braku poczucia wartości, doświadczają przemocy lub są świadkami przemocy, czują się samotne, potrzebują wsparcia, poszukują dróg osobistego rozwoju i zmiany w swoim życiu, potrzebują lepiej sobie radzić ze stresem, chcą podjąć ważne decyzje.

 

O mnie:

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie humanistycznym. Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy i świadkami przemocy, osobami przeżywającymi kryzysy emocjonalne (stres w pracy, problemy finansowe, samotność, rozstanie, śmierć osoby bliskiej, brak sensu w życiu), w terapii systemowej rodzin i par, a także w pracy z osobami chcącymi lepiej poznać siebie i dalej się rozwijać.

 

Miejsce:

Zapraszam do gabinetu psychologicznego na Ursynowie, blisko metra Kabaty. Koszt 50-minutowego spotkania to 80 zł. Możliwe są także wizyty domowe na Mokotowie, Ursynowie, Kabatach i w Wilanowie

 

Kontakt:

Ewa Kaczorkiewicz, tel. 535 987 807 lub mailowo ewa.kaczorkiewicz@gmail.com

 

Dodatkowe informacje na stronie: www.kaczorkiewicz.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proponuję indywidualną pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Zapraszam osoby, które mają kłopoty w relacjach, przeżywają problemy emocjonalne, kryzysy, straty, cierpią z powodu braku poczucia wartości, doświadczają przemocy lub są świadkami przemocy, czują się samotne, potrzebują wsparcia, poszukują dróg osobistego rozwoju i zmiany w swoim życiu, potrzebują lepiej sobie radzić ze stresem, chcą podjąć ważne decyzje.

 

O mnie:

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie humanistycznym. Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy i świadkami przemocy, osobami przeżywającymi kryzysy emocjonalne (stres w pracy, problemy finansowe, samotność, rozstanie, śmierć osoby bliskiej, brak sensu w życiu), w terapii systemowej rodzin i par, a także w pracy z osobami chcącymi lepiej poznać siebie i dalej się rozwijać.

 

Miejsce:

Zapraszam do gabinetu psychologicznego na Ursynowie, blisko metra Kabaty. Koszt 50-minutowego spotkania to 80 zł. Możliwe są także wizyty domowe na Mokotowie, Ursynowie, Kabatach i w Wilanowie

 

Kontakt:

Ewa Kaczorkiewicz, tel. 535 987 807 lub mailowo ewa.kaczorkiewicz@gmail.com

 

Dodatkowe informacje na stronie: www.kaczorkiewicz.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proponuję indywidualną pomoc psychologiczną dla osób dorosłych. Zapraszam osoby, które mają kłopoty w relacjach, przeżywają problemy emocjonalne, kryzysy, straty, cierpią z powodu braku poczucia wartości, doświadczają przemocy lub są świadkami przemocy, czują się samotne, potrzebują wsparcia, poszukują dróg osobistego rozwoju i zmiany w swoim życiu, potrzebują lepiej sobie radzić ze stresem, chcą podjąć ważne decyzje.

 

O mnie:

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, aktualnie w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie humanistycznym. Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy i świadkami przemocy, osobami przeżywającymi kryzysy emocjonalne (stres w pracy, problemy finansowe, samotność, rozstanie, śmierć osoby bliskiej, brak sensu w życiu), w terapii systemowej rodzin i par, a także w pracy z osobami chcącymi lepiej poznać siebie i dalej się rozwijać.

 

Miejsce:

Zapraszam do gabinetu psychologicznego na Ursynowie, blisko metra Kabaty. Koszt 50-minutowego spotkania to 80 zł. Możliwe są także wizyty domowe na Mokotowie, Ursynowie, Kabatach i w Wilanowie

 

Kontakt:

Ewa Kaczorkiewicz, tel. 535 987 807 lub mailowo ewa.kaczorkiewicz@gmail.com

 

Dodatkowe informacje na stronie: www.kaczorkiewicz.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec kwietnia mam termin na oddział całodobowy do Kliniki Nerwic na Sobieskiego w Warszawie (o ile mi znowu nie przesuną terminu). Czy ktoś tam był w ostatnich miesiącach? Jak tam jest? Czy mógłby mi ktoś podesłać ich plan zajęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec kwietnia mam termin na oddział całodobowy do Kliniki Nerwic na Sobieskiego w Warszawie (o ile mi znowu nie przesuną terminu). Czy ktoś tam był w ostatnich miesiącach? Jak tam jest? Czy mógłby mi ktoś podesłać ich plan zajęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odległy termin do całodobowego oddziału nerwicowego i do tego czasu chciałbym chodzić na psychoterapię na jakiś oddział dzienny w Warszawie lub pod Warszawą, w ramach NFZ. Czy możecie coś polecić?

Chodzi mi żeby było dużo dobrej jakościowo psychoterapii, a nie całodzienne siedzenie na d... i w miarę krótki termin oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odległy termin do całodobowego oddziału nerwicowego i do tego czasu chciałbym chodzić na psychoterapię na jakiś oddział dzienny w Warszawie lub pod Warszawą, w ramach NFZ. Czy możecie coś polecić?

Chodzi mi żeby było dużo dobrej jakościowo psychoterapii, a nie całodzienne siedzenie na d... i w miarę krótki termin oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajce

 

nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu

Poszukuje w warszawie jakiejs dobrej terapi grupowej dla osób z trudnościami

emocjonalnymi (rozstanie po 5 latach z narzeczoną ) ?

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajce

 

nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu

Poszukuje w warszawie jakiejs dobrej terapi grupowej dla osób z trudnościami

emocjonalnymi (rozstanie po 5 latach z narzeczoną ) ?

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajce

 

nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu

Poszukuje w warszawie jakiejs dobrej terapi grupowej dla osób z trudnościami

emocjonalnymi (rozstanie po 5 latach z narzeczoną ) ?

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Dołączam się do prośby. Ja mam pewnie jeszcze większe problemy - nigdy nawet nie miałem narzeczonej :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajce

 

nie wiem czy pisze w odpowiednim miejscu

Poszukuje w warszawie jakiejs dobrej terapi grupowej dla osób z trudnościami

emocjonalnymi (rozstanie po 5 latach z narzeczoną ) ?

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Dołączam się do prośby. Ja mam pewnie jeszcze większe problemy - nigdy nawet nie miałem narzeczonej :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

poszukuję dobrego psychoterapeuty w Warszawie, najlepiej centrum, targówek, bródno, ale mogę być także inne dzielnice lub terapii grupowej dot. nerwic, zaburzeń lękowych. Wiem, że na różnych stronach jest pełno ofert, ale poszukuje kogoś sprawdzonego. Będę wdzięczna za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

poszukuję dobrego psychoterapeuty w Warszawie, najlepiej centrum, targówek, bródno, ale mogę być także inne dzielnice lub terapii grupowej dot. nerwic, zaburzeń lękowych. Wiem, że na różnych stronach jest pełno ofert, ale poszukuje kogoś sprawdzonego. Będę wdzięczna za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×