Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele feministek pewnie by chciał żeby podobne wybory piękności były w Polsce, gdzie "intelekt" jest ważniejszy od ciała.
:shock: Intelekt jest ważniejszy od ciała ? carlosie, czy Ty aby na pewno jesteś mezczyzna ?
przecież ja pisałem o feministkach a nie o sobie. Ciekawe jak one wyglądają pod tymi zasłonami, no ale to tylko przyszły mąż zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta ma jaja większe niż Nergal, cycki zresztą też.

 

PS. Carlosie, myslałam ze jesteś feministą :(

ciekawe czy ona jeszcze żyje, upublicznić swoją twarz wykonując taki czyn to prawdziwa odwaga. Jacyś muzułmanie ten film zobaczyli bo już tam się ich wpisy pojawiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga,

Omijając twoją godną pożałowania ekscytację i naśmiewanie się z drugiej osoby na podstawie własnych wyobrażeń o niej, kto decyduje o tym, jaka jest najbardziej prymitywna forma rozrywki, a jaka najbardziej zaawansowana? Ja myślałem, że chodzi o preferencję. Uważasz, że młodopolanie to byli ludzie prymitywni, niezdolni do przyjęcia wysublimowanych bodźców, cofnięci w rozwoju i upośledzeni?

 

to nie jest decyzja, a pewne sprawdzone kryteria, to trochę złożone więc nie chce mi się Ci tłumaczyć, zresztą sam sobie przeczysz bo pisząc "o godnym pożałowania", też przyjmujesz pewne kryteria.

zastanawiające jak się przejąłeś biednym kolegą achino, ojejka jejka, jakoś nie miałeś nic przeciwko kiedy achino obrażał jej rodzinę, kiedy mówił, że policja nie powinna chronić gwałconych kobiet, kiedy szydził z zaburzeń wypowiadających się w tym temacie, więc teraz mnie też się nie wpyerdalaj w tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone kryteria :D Gdzie w tych kryteriach znajdują się twoje posty o waleniu w odbyt i dociskaniu do ziemi? No i jak podstawisz pod te kryteria całą Młodą Polskę?

Khaleesi też się śmieje z zaburzeń czy demonstruje swoją znieczulicę, nie widzę problemu. Ta jej kultura to tylko twój obrazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocodawcy całej tej akcji pt: masowa emigracja stoją o wiele wyżej niż Merkel czy prezydenci innych krajów zachodu,oni są jedynie dysponentami ich poleceń .Krajami w większości przypadków nie rządzą przygodni prezydenci tylko mające swe macki niemal na całym globie tzw. zrzeszenia możnych tego świata posiadające strukturę hierarchiczną na wzór piramidy. Struktury te mają wiekowe tradycje i cele oraz rosnący zasięg i wpływy.Dążą do globalnego dyktatu a wszelkie zamachy,wojny lokalne ,czystki etniczne czy masowe migracje są przez nich zaplanowane i realizowane z najlepszą precyzją.Nic nie dzieje się przez przypadek.Wszystko to służy realizacji tego nadrzędnego celu a niewinne ofiary i zniszczenia są dla nich bez znaczenia.W ich przypadku obowiązuje zasada -cel uświęca absolutnie wszystkie środki.

Zaplanowana przez nich i koordynowana przez dysponentów masowa emigracja zalewająca obecnie Europę może mieć wiele przyczyn jednocześnie ,np: wywołanie chaosu w wyniku spadku poczucia bezpieczeństwa wśród ludności tubylczej europy i wzmacnianie wzajemnych antagonizmów i uprzedzeń.Wywołany ów "kontrolowany chaos "indukuje szereg skutków które z kolei są jedynie procesem zmian większych przewidzianych w scenariuszu.W skutek chaosu pojawi się "potrzeba" wprowadzenia ( zamierzonych już u podstaw) ograniczeń wolności i swobód obywateli(represyjne prawa) i masa innych hamulców prawnie ukonstytuowanych.Jest to etap konieczny by podług scenariusza wcielić w życie dyktat który będzie wprowadzany metodycznie i w sposób zakamuflowany.Ludzie poprzez pranie mózgów,manipulacje i wszelkie inne zabiegi z wykreowanymi zamachami włącznie oswoją się z zaistniałą sytuacją by później ten status quo zaciekle bronić.A jak wiadomo najlepiej rządzi się ludźmi którzy zawierzyli (dzięki metodycznej indoktrynacji) w podstawioną im rzeczywistość która w istocie jest sprzeczna z ich interesem.

To jest jednak hipoteza która jak na nią przystało może się w jakimś stopniu zrealizować.Po owocach ich poznacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Polacy na FB ludzie zaczną masowo zamieszczać rosyjskie flagi i łączyć się w bólu z ponad 200 ofiarami zamachu ISiS na samolot z Rosjanami, odwołane zostaną mecze i wprowadzone minuty ciszy. Czyżby świat nie cierpiał bardziej na ruso niż islamofobie. W Hanowerze miał być zamach jednak to zapewne tylko straszenie a teraz każda groźba będzie brana na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga,

Gdzie w tych kryteriach znajdują się twoje posty o waleniu w odbyt i dociskaniu do ziemi?

 

cóż, ja nigdzie nie pisałem, że jestem idealny jednak i tak zasadniczo się to różni, bo nie pisałem o waleniu w czyjś konkretnie odbyt, do nikogo personalnie to nie było, więc nikt nie powinien się poczuć urażony poza purytanami 8)

 

nie widziałem aby Khalessi odmawiała komuś prawa do wypowiadania się na wyższe tematy, szydząc przy tym, że jest chorą psychicznie rośliną.

nikt tu nie mówi o byciu ą ę ale są pewne granice, których użytkowniczka Khalessi nie przekracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tematu innego.

Karyna wypisująca bzdury o tym, że zamachy w Paryżu to wina Francuzów i nawet nie jest jej ich żal, karyna nazywająca take'a leniwym, upierdliwym cwaniakiem, karyna, która ww. użytkownikowi bez przerwy odpowiadała na jego monotonne posty przejawiając jakaś fascynację(?) ma czelność nawiązywać do moralności i bronić ww. take'a, wyrzucając innym właśnie fascynację i szydzenie...

 

Rzadko to mówię, ale powiem.

JEZU CHRYSTE.

nie jest mi żal i mam odwage o tym głośno powiedzieć i to mnie rózni od niektórych osób tutaj. europa popełniła błąd przyjmując do siebie osoby które są wrogo nastawione do "niewiernych" to czego teraz się dziwic. Przyczyna skutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, fajnie, ze Ty rozumiesz przekaz bo zaczynałam wątpić czy ja pisze niewyraznie :D

Sprawdzone kryteria :D Gdzie w tych kryteriach znajdują się twoje posty o waleniu w odbyt i dociskaniu do ziemi? No i jak podstawisz pod te kryteria całą Młodą Polskę?

Khaleesi też się śmieje z zaburzeń czy demonstruje swoją znieczulicę, nie widzę problemu. Ta jej kultura to tylko twój obrazek.

ja się śmieje z zaburzeń? Pogrzało cie? co do tego, ze głoszę znieczulice to przystopuj nie znasz mnie nie wiesz jakim jestem człowiekiem co ciekawe choruje przez nadwrazliwość :D na marginesie tak ale tak sobie tłumacz. Może zacznij żałować panów polityków którzy wje** nas na ta minę. Zastanów się za głupote się płaci i Europa zaczeła płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to nie jest decyzja, a pewne sprawdzone kryteria, to trochę złożone więc nie chce mi się Ci tłumaczyć, zresztą sam sobie przeczysz bo pisząc "o godnym pożałowania", też przyjmujesz pewne kryteria.

zastanawiające jak się przejąłeś biednym kolegą achino, ojejka jejka, jakoś nie miałeś nic przeciwko kiedy achino obrażał jej rodzinę, kiedy mówił, że policja nie powinna chronić gwałconych kobiet, kiedy szydził z zaburzeń wypowiadających się w tym temacie, więc teraz mnie też się nie wpyerdalaj w tryby.

:brawo: hehe fajnie, ze nie tylko ja to widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=6W9k0h3KwvI][/videoyoutube]

ten filmik jest równie straszny, policjanci zabraniają Niemcom podnosić swoją flagę, pewnie aby nie urazić imigrantów ale oni przecież tez są obywatelami Niemiec w sporej części. To jakaś chora autocenzura, to nie może skończy się dobrze a europejscy politycy dalej tańczą w chocholim tańcu i udają że wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze sa filmiki ze szkół niemieckich, jak dzieci tubylców sa gnębione przez imigrancką większość, wyzywane i bite bo np. sa ateistami albo chrześcijanami, albo wgl Niemcami.

 

Mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia, na lotniskach często widze osobniki w czarnych workach na głowie, jak te z filmików carlosa , w jaki sposób przechodzą przez kontrole paszportową ? przecież nie wiadomo nawet, czy to jest kobieta :bezradny: ostatnio na lotnisku byłam z taka osoba w damskim kiblu, to mógł być tez jakiś zbok przebrany za babe z Arabii Saudyjskiej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze sa filmiki ze szkół niemieckich, jak dzieci tubylców sa gnębione przez imigrancką większość, wyzywane i bite bo np. sa ateistami albo chrześcijanami, albo wgl Niemcami.

 

Mnie zastanawia jeszcze jedna kwestia, na lotniskach często widze osobniki w czarnych workach na głowie, jak te z filmików carlosa , w jaki sposób przechodzą przez kontrole paszportową ? przecież nie wiadomo nawet, czy to jest kobieta :bezradny: ostatnio na lotnisku byłam z taka osoba w damskim kiblu, to mógł być tez jakiś zbok przebrany za babe z Arabii Saudyjskiej :roll:

wg mnie te hidżaby i burki powinny być zakazane nie tylko dlatego że to odczłowieczanie kobiet ale właśnie dlatego że uniemożliwiają jakakolwiek identyfikacje tych osób( w niektórych krajach islamskich te kobiety mają w paszportach zdjęcie męża albo widać im tylko kawałek oka). Przecież tak ubrane osoby mogą dokonywać zamachów czy tylko kraść( mogą to być nawet faceci przebrani za muzułmanki) a później się ukrywać pod zasłonami niewidoczne dla ścigających je służb. W obecnych warunkach wojny z terrorem należało by wprowadzić zakaz takich strojów zakrywających twarz i myślę że większość ludzi by się na to zgodziło choć muzułmanie i multikulturalilisci by oczywiście protestowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×