Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ta obledna polityka sie nie zmieni to wkrotce wybuchna wojny w Maroku, Pakistanach, Abisynii i tych panstwach z ktorych imigranci nie sa wpuszczani dalej do UE. Przypominam co opowiadaja Polacy jacy mieli okazje zyc w USA i tam przyjrzec sie realcjom spolecznym. Otoz jak do jakiejs nawet dosc bogatej Dzielnicy zamieszkalej przez klase srednia Amerykanow pochodzenia europejskiego sprowadzi sie kilka Rodzin Amerykanow pochodzenia afrykanskiego czy z innych kontynentow to po pewnym czasie ze szwajcarska dokladnoscia i pruska konsekwencja nastepuje proces degradacji Dzielnicy wedlug klasycznego scenariusza a mianowicie.. zaczyna sie tam sprowadzac coraz wiecej Mieszkancow Amerykanow pochodzacych spoza Europy, ci co tam wczesniej mieszkali zaczynaja sie wyprowadzac, dochodzi do dominacji Przybyszow i totalnej dewastacji INFRASTRUKTURY dzielnicy szybko przeistaczanej w BARDAK, slamsy, gdzie strach na ulice wychodzic, brod, smrod i balagan, wzrost przestepczosci kryminalnej. Po pewnym czasie zostaje ruina i zaczynaja sie wyprowadzac Przybysze a niedobitki jakie zostaja to zwykle skrajna patologia i margines spoleczny, alkoholicy, degeneraci, narkomani, zlodzieje, lupmy i lajdacy. Z naukowego punktu widzenia ten sam scenariusz jest realny w przypadku Europy jako calosci albowiem ilosc przechodzi w nowa jakosc co doskonale odkryl pan Lenin a europejscy Europejczycy zatraca swoja tozsamosc najpierw europejska pozniej narodowa i stana sie Parobkami dla Przybyszow a w koncu sami beda uchodzcami na Syberie i do Jakucji a po Europie ostanie sie ino chlew, ruina, syf kila i mogila. Powyzsze wynika z przeolbrzymich roznic miedzykulturowych. To tak jakby Koniak zmieszac z Denaturatem i z uporem Szalenca wmawiac sobie i innym, ze to ,, przedni TRUNEK.. prima sort, ,, niebo w genbie,,. osobiscie chcialbym przekonac sie jak wygladalby EXPERYMENT spoleczny gdyby do Wielkiegp Ksiestwa Luxembourg sprowadzic tak ze 200 000,- Uchodzcow z odleglych cywilizacji a Oni w jednym pokoleniu rozmnozyliby sie do 700 000,- plus 450 000,- Luxemburczykow i co by z tego wyszlo jaka miesznaka Narodowa i jak silnie ubogacona kulturowo? Pytanie typu Test z poziomu I klasa gimnazjum w Polsce. Co wyjdzie jak do 1 litra koniaku dolejemy 1 liter denaturatu, 1 liter jabola,1 liter wody kolońskiej, 1 liter wisienki,1 liter glikolu etylenowego, 1 liter arizony, 1 liter bimbru z burakow pastewnych,1 liter alkoholu metylowego, 1 liter bimbru wygonionego w technologii ,, bitwa grunwaldzka,, 1 liter wina wlasnej roboty ze zgnilych jablek,1 liter spirytusu salicylowego,1 liter spirytusu kamforowego?sztynks multikulti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wyjdzie jak do 1 litra koniaku dolejemy 1 liter denaturatu, 1 liter jabola,1 liter wody kolońskiej, 1 liter wisienki,1 liter glikolu etylenowego, 1 liter arizony, 1 liter bimbru z burakow pastewnych,1 liter alkoholu metylowego, 1 liter bimbru wygonionego w technologii ,, bitwa grunwaldzka,, 1 liter wina wlasnej roboty ze zgnilych jablek,1 liter spirytusu salicylowego,1 liter spirytusu kamforowego?sztynks multikulti
dostaniemy sraczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaniemy sraczki

nie.oślepniemy w tym samym dniu,następnie silnie rozboli trzustka i wątroba,przestaniemy oddychać i zgon.pani merkel oślepła po skonsumowaniu przygotowanej przez siebie mieszanki multikulti która nijak ma sie do sprawdzenia w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ndie.pl/sojusz-polski-i-wegier-jest-grozniejszy-dla-europy-anizeli-panstwo-islamskie/:

 

"Sojusz Polski i Węgier jest groźniejszy dla Europy aniżeli Państwo Islamskie"

 

Takie opinie wśród Niemców stara się kreować największy dziennik Nadrenii Westfalii „Kölner Stadt Anzeiger”. Victor Orban nazywany jest prawicowym populistą z Węgier za którym nowy rząd w Polsce chce podążać.

 

Redaktor podpisany Christian Bommarius w dzienniku „Kölner Stadt Anzeiger” wyjaśnia, że sojusz Polski i Węgier jest groźniejszy dla Europy aniżeli zbrodnicze Państwo Islamskie. Zdaniem Bommariusa, europejskie wartości zostały zaatakowane nie tylko w Paryżu przez zamachowców ISIS, ale także poprzez działania premiera Węgier Viktora Orbana. Przyzwyczailiśmy się do ataków niemieckich mediów, jednak ciężko było się spodziewać takich opinii za naszą zachodnią granicą.

 

W artykule dużo jest bełkotu o PiSie, Jarosławie Kaczyńskim, oraz „skoku” na Trybunał Konstytucyjny, jednak nie to jest dla nas istotne.

 

Dziennik przytacza art. 2. traktatu Unii Europejskiej, który mówi: – „Unia opiera się na wartościach poszanowania godności osoby ludzkiej, wolności, demokracji, równości, państwa prawnego, jak również poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości. Wartości te są wspólne Państwom Członkowskim w społeczeństwie opartym na pluralizmie, niedyskryminacji, tolerancji, sprawiedliwości, solidarności oraz na równości kobiet i mężczyzn.”

 

W ocenie „Kölner Stadt Anzeiger” na Węgrzech ten art. traktatu jest nagminnie łamany, prawa człowieka są wręcz „deptane” ponieważ imigranci nie są wpuszczani. Największe obawy jednak budzi to, że Polska rządzona przez „paranoidalnych nacjonalistów” naśladuje tę politykę, dlatego sojusz państw Grupy Wyszehradzkiej jest groźniejszy od Państwa Islamskiego…

 

Tymczasem Angela Merkel już planuje stworzyć mini koalicję państw UE, które będą przekonywać głównie kraje Europy Wschodniej, by przyłączyły się do obowiązkowego systemu podziału uchodźców między kraje UE. Cytowany przez gazetę „The Guardian” szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział, że chodzi o rozmieszczenie ok. 400 tysięcy imigrantów z Turcji…

 

Przypomnijmy, że Premier Beata Szydło odnosząc się do ustalonych Polsce kwot imigrantów, powiedziała, że obecny rząd nie jest w stanie podjąć tego zobowiązania. Największe niemieckie media oburzone wzywają Berlin aby w razie konieczności zmusić Polskę do przyjęcia imigrantów.

 

źródło: ksta.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

take, groźniejsza od PiS a nawet i państwa islamskiego to jest przede wszystkim bezgraniczna głupota politycznie poprawnych elit. Patrzcie co takie wieloletnie rządy zrobiły ze Szwecją http://www.euroislam.pl/index.php/2015/11/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/ przecież to czysta dyktatura z ostrą cenzurą gdzie trzeba się dowiadywać jak jest na prawdę z alternatywnych mediów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ndie.pl/bruksela-msci-sie-na-wegrzech-za-polityke-antyimigracyjna/

 

"Bruksela mści się na Węgrzech za politykę antyimigracyjną"

 

Bruksela mści się na Orbanie za politykę antyimigracyjną oraz brutalne działania policji wobec tzw. uchodźców. KE uruchamia procedurę zawieszenia Węgier w prawach państwa członkowskiego, w tym prawach do głosowania w Radzie Unii.

 

Węgry przyjęły we wrześniu restrykcyjne przepisy dotyczące imigrantów, przewidujące m.in. kary więzienia dla osób nielegalnie przekraczających granicę. Kraj ten jest krytykowany nie tylko za przepisy antyimigracyjne, ale też brutalne działania policji wobec uchodźców.

 

W październiku Komisja Europejska zażądała od rządu Węgier wyjaśnień ws. prowadzonej przez ten kraj polityki azylowej i migracyjnej, a także kontroli granicznych.

 

Polityka przeciwko Węgrom jest kontynuowana, teraz będą zbierane podpisy pod wnioskiem o zawieszenie Węgier w prawach państwa członkowskiego. Potrzeba do tego milion podpisów w co najmniej 7 państwach UE w ciągu jednego roku. Jeśli tak się stanie, Komisja będzie miała trzy miesiące na podjęcie ostatecznej decyzji.

 

źródło:PAP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwna przyjmowaniu imigrantów w Polsce.

Wśród imigrantów są terroryści. Jest to tak oczywiste, że nie trzeba tego szczegółowo wyjaśniać. Wraz z falą imigrantów przybywają do nas terroryści z tzw. Państwa Islamskiego, którzy bez skrupułów zabijają swoich przeciwników i ścinają głowy niewiernym. Wszyscy ludzie boją się, że to co obecnie widzimy w Syrii, Iraku i Libii stanie się naszą rzeczywistością. Jeśli nie powstrzymamy inwazji imigrantów, którą można właściwie nazwać inwazją Państwa Islamskiego, wkrótce nasz kontynent spłynie krwią Europejczyków.

Szkoda mi ludzi, którzy zginęli we Francji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czemu w mediach głównego ścieku nic albo prawie nic nie mówi się o roli Arabii Saudyjskiej która jest i to od dawna sponsorem radykalnego islamu, która od wielu lat w Europie buduje, finansuje meczety gdzie uczy radykalnego islamu wśród ludzi wywodzących się niegdyś z tzw tolerancyjnego islamu. To odbywa się nie tylko w zachodniej Europie ale i na Bałkanach, kaukazie i Afryce gdzie miliardy petrodolarów są pompowane w wahabickie i salafickie szkoły koraniczne, meczety które dają początek dzihadystom. Od niezależnych ekspertów od islamu na pytanie o główny powód islamskiego terroryzmu, radykalizmu można usłyszeć że są to petrodolary które zalały od lat 70-tych półwysep arabski i które w dużej mierze są wydawane na promocję islamu w jego najsurowszej wersji.

 

Gdyby nie te biliony dolarów które trafiły to tych dzikusów oni dalej mieszkali by w namiotach na pustyni a ich idee ograniczałyby się tylko do półwyspu arabskiego. Wystarczy tylko zasięgnąć informacji jak wyglądał np w latach 70-tych Egipt, Syria, Pakistan i wiele innych islamskich krajów, kobiety nie nosiły wtedy burek a zamiast tego mini a elity i klasa średnia było mocno zeświecczona ale później się to zmieniła i duża choć nie jedyna była rola saudyjskiej indoktrynacji religijnej która z biegiem czasu zawładnęła większością meczetów i przeniknęła do ludu i do tzw elit. To samo może spotkać np Albanię, Bośnię czy Rosję gdzie na razie tamtejsi muzułmanie są w zdecydowanej większości mocno zeświecczeni( przynajmniej lata komuny na coś się przydały) ale jak grzyby po deszczu powstają tam arabskie meczety które zapewne zradykalizują tamtejszych muzułmanów.

http://euroislam.pl/to-arabowie-zasiali-radykalizm-w-belgii/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat tych imigrantów (czy jak kto woli "pseudo-uchodźców")- nie wpuszczać. Silny, zdrowy mężczyzna powinien walczyć o kraj, a nie z niego uciekać zostawiając kobiety i dzieci.

Cieszy też coraz większa świadomość ludzi w tej materii, aczkolwiek miałem okazję poznać gościa ze skrajnie lewicowymi poglądami-nie miał argumentów to ten do mnie "shut up"- o języku ojczystym się zapomniało ;)

 

Zamknąć granicę, a obecnie przybyłych "uchodźców" zagnać do robót społecznych- skoro np Niemcy ich ugościli to niech teraz odpracują, jak nie to deportacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fronda.pl/a/patriarcha-problemem-nie-jest-isis-ale-sama-mentalnosc-muzulmanow,62448.html:

 

Patriarcha: Problemem nie jest ISIS, ale sama mentalność muzułmanów!

 

Prawdziwym problemem nie jest Państwo Islamskie, ale dominująca wśród muzułmanów mentalność. Każe im ona widzieć w chrześcijanach i żydach politeistów i niewiernych, których trzeba nawrócić na islam, wydalić bądź wyeliminować – powiedział w wywiadzie dla Radia Watykańskiego patriarcha Kościoła chaldejskiego. Ostrzega on, że islamski ekstremizm i terroryzm przestał już być problem wyłącznie Bliskiego Wschodu. Po zamachach w Paryżu i San Bernardino największe zagrożenie istnieje teraz u was – zauważa abp Lousi Sako.

 

Jego zdaniem dziś trzeba pracować przede wszystkim nad tą wrogą chrześcijanom i żydom mentalnością, która jest u muzułmanów niemal powszechna. Trzeba ich skłonić do reinterpretacji islamu. Zdaniem abp. Sako zmienić się również musi postawa Kościoła. Odważniej powinien on formułować swoje oczekiwania względem muzułmanów – mówi patriarcha Kościoła chaldejskiego.

 

„Kościół robi bardzo dużo na polu charytatywnym – przyznał w wywiadzie dla Radia Watykańskiego abp Sako. – Ale w relacjach z władzami muzułmańskimi jest zbyt pokorny i nieśmiały. Chcę to powiedzieć całkiem otwarcie. Muzułmanie mówią jasno i odważnie. Dlaczego Kościół nie może robić tego samego, dlaczego Kościół od nich nie wymaga? Muzułmanie, którzy przybywają jako uchodźcy na Zachód mają wszystko, nawet kościoły się przed nimi otwiera i klasztory, bo Papież tego sobie życzy. A dlaczego oni nam, miejscowym chrześcijanom nie dają tych samych praw. Nie można się zgodzić na to, by istnieli dziś obywatele drugiej i trzeciej kategorii. To nieludzkie”.

 

bjad/Radio Watykańskie

 

18.12.2015, 8:36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem za tym całym multi kulti ale po ostatnich zamachach zmieniłem zdanie. Nie wpuszczać żadnych muzułmanów do naszego kraju. Zawsze tam gdzie jest islam tam są problemy. Wiem, że Ci psychole wśród muzułmanów to tylko jakiś mały procent z całej grupy ale jeżeli nie jesteśmy w stanie zweryfikować kto na prawdę jakie ma zamiary to w takim razie lepiej nie ryzykujmy. Natomiast jestem za pomocą dla imigrantów ze wschodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://o2.pl/artykul/brutalna-prawda-brytyjczycy-nie-chca-uchodzcow-5940592946128001a

 

No proszę 86% Bułgarów i 80% Brytoli nie przyjęłaby emigrantów do siebie do do domu nawet na krótki czas. Nawet Niemcy w 52% sa przeciwni. Ciekawa co na to Merkel i ogólnie cała UE, czemu nie liczą się z głosem ludzi. Swoją drogą ciekawe dlaczego w zestawie nie ma Polski i ogólnie żadnego kraju z dawnego bloku wschodniego, pewnie baliby się wyników na poziomie 95-100% przeciw. Bułgaria ma tylko 86% negatywnych bo około 10% stanowi tam muzułmańska mniejszość turecka bo tak to by mieli blisko 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat, zainteresował mnie ten temacik, więc dodam coś od siebie.

Ja myślę, że należy pomagać takim ludziom, ale, raczej nie powinniśmy przyjmować aż tylu imigrantów, ponieważ my nie mamy do tego warunków, ani środków.

Nasz Kraj jest za biedny, bo większość ludzi w Polsce żyje biednie, skromnie. Nie ma pewności, że Ci ludzie, ze Wschodu, chcą u nas, jak również w wielu innych krajach, zachodnich, korzystać tylko z pomocy socjalnej i nie bardzo poczuwać się do pracy. Bo owszem, każdy kraj, który Ich przyjmuje, zapewni im, jakieś tam warunki życia, pracę, ale czy każdy z tych ludzi będzie miał chęci do pracy?? Czy będą się poczuwali do jakiegoś obowiązku?

Jeśli nasz Kraj im zapewni pomoc socjalną, to myślę, że wszystkim, których przyjęli, to może dojść do sytuacji, w której tej "pomocy socjalnej" zabraknie dla samych Polaków. Jednak, sporo pieniędzy z naszego funduszu pójdzie na tych ludzi, a wtedy i podatki mogą zwiększyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://euroislam.pl/islamisci-spotykali-sie-w-kosciele/

no proszę islamiści spotykali się w kościele gdzie namawiali do wspierania ISIS i co najciekawsze dla lewicy namawiali do zrzucania homoseksualistów z wieżowców. Czemu lewica nie protestowała przeciw temu gdyby mówił to kościół i prawica to byłby raban na cały świat a tak to pokojowi muzułmanie mogą nie tylko stygmatyzować i odmawiać prawa do małżeństw homoseksualistom ale nawet zrzucać z wysokości i jest o.k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z imigrantami nie jest do końca taka jasna sytuacja, jak się może wydawać.

Bo, niby dlaczego tak duża grupa ludzi napływa do krajów zachodnich i dobrze rozwiniętych? Być może, większości z tych ludzi chodzi o dobre warunki życia i to na koszt państwa.

W tamtych, zachodnich krajach, pomoc socjalna jest na wysokim poziomie i tam pomagają wszystkim, nie tylko własnym obywatelom, ale i obcokrajowcom. Najbardziej w tym kontekście, przychylne są: Norwegia, Szwecja i Dania.

Dlatego tam się osiedliło wielu imigrantów ze wschodu, jeszcze wcześniej. Jeśli chodzi o obecnych imigrantów, może być taka sytuacja, że większość z nich będzie chciała tam korzystać od państwa, nie poczuwając się do pracy, do niezależności, mimo iż będą mieli tam zapewnioną: pracę, mieszkania.

Bo są to narodowości (tak przynajmniej myślę), które nie bardzo poczuwają się do pracy, a łatwo jest żyć na koszt bogatego państwa i nic nie robić. Może nie dotyczy to wszystkich ludzi, spośród tych imigrantów, bo uogólniać nie można, ale spora grupa może chcieć się tam osiedlać i dostawać pieniądze od PAŃSTWA.

Każdy kraj, który ich przyjmuje, musi ich "prześwietlać", żeby każdego jednego sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://euroislam.pl/imigranci-maja-w-telefonach-zdjecia-z-egzekucji/

W telefonach setek uchodźców znaleziono zdjęcia z egzekucji lub z symboliką ISIS i innych organizacji terrorystycznych. I takich ludzi się każe nam przyjmować. Norwegia jest skrajnie głupia że ich przyjmuję, z tego co kiedyś czytałem imigranci, uchodźcy itd generują w tej chwili tak poważne wydatki budżetowe dla tego przecież bogatego kraju że muszą się przez to zadłużać i zwiększać dziurę budżetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje z Islamonorwegii http://euroislam.pl/norweski-obywatel-roku-niech-zyje-szariat/ człowiekiem roku w Oslo został zwolennik szariatu który nawet ośmielił się skrytykować homoseksualistów. Chyba tylko w przypadku muzułmanów lewactwo pozwala na takie coś, jakby zrobił to biały chrześcijanin to by był wielkim homofobem którego należałoby publicznie zlinczować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przeciw. Piszę tutaj oficjalnie, że jeżeli przyjmą tych brudasów do naszego kraju z tej puli, którą merkel przygotowała to osobiście będę ich tępił na wszelakie sposoby. Tak samo jak tępiono mnie za granicą. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Tak, jestem rasistą. Kiedyś nie byłem, kiedyś myślałem, że to całe multikulti to szczytny cel, wzbogacenie kulturowe, brak wojen itp. Jednak to czego doświadczyłem i co zobaczyłem w Anglii sprawiło, że całkowicie zmieniłem swoje zdanie. Jeżeli mutlikulti to tylko Azjatów możemy brać. Murzyny i brudasy powinni siedzieć w swoich lepiankach bo to nawet nie ludzie, a zwierzęta. Może to mocne słowa ale poparłbym nawet inicjatywę masowej likwidacji brudasów z tej planety, po prostu wszystkich odstrzelić. Walnąć tam jakąś bombę atomową czy cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×