Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

A ja awanturnikom życzę kołka antywampirowego w rzyci job wasza mać. Niech Wam sie przysni Urban uszaty, Kalisz pękaty, kot Jarosława i Duda w spódnicy dmuchający w dudy.

 

Z tego mógłby dobry film powstać. Jak mi się przyśnią to pisze scenariusz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuwa ale ze mnie cymbał, dopiero teraz załapałem, że przecież buka identyfikuje się z prezesem Jarosławem prowadząc skromny pobożny żywot wraz ze swoim kotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, ja już trochę tracę nadzieję. ;) Duda to PiS, PO tyle razy dało ciała, że w wyborach parlamentarnych PiS może dojść do władzy. Albo stworzą koalicję z ruchem Kukiza, bo pewnie taki powstanie.

I bardzo dobrze, bo to byłoby najlepsze rozwiązanie dla Polski... połączenie świeżej krwi Kukiza z konserwatywnym myśleniem PIS-u, ale za to bez obłudy :great:

 

I wszędzie będą lasy, mmm, ale nie te zielone, tylko lasy krzyży. ;)

Nie mam nic przeciwko krzyżom, jeżeli te zielone też uda się ocalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po 1 debacie komentarze na wp były po równo dla Bronka i Dudy tak po tej debacie internauci masakrują prezydenta. Wygrał debatę Duda i to się liczy. Reszta w rękach wyborców i oby nie doszło znów do fałszerstwa. Ciekawe czy będzie ta debata u Kukiza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwej drogi już czaaaaaaas, mapę życia, la la la

 

:twisted:

 

Złośliwość godna polaka-katolika (z premedytacją piszę z małej litery), nałogowego słuchacza Radia Maryja. Najwyraźniej tego uczą cię w kościele na coniedzielnych mszach, wpajają ci to w Radiu Maryja i w pisemkach frondy, tylko to wyniosłaś z lekcji religii w szkole. Piękne świadectwo. Jak tak dalej będziesz sączyć żółcią, w niedzielę rozgrzeszenia nie dostaniesz i pójdziesz do swojego wyimaginowanego piekiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani za jednym ani za drugim, wczorajszej debaty już nawet nie oglądałam. Moim zdaniem żaden z nich nie nadaje się na ten urząd. Wszyscy zauważyli, że prezydent po przegraniu 1 tury nagle się przebudził- jow-y, miejsca pracy ale nie wszędzie pisze się o tym http://telewizjarepublika.pl/pawlowicz-duda-wygra-a-sikorski-bedzie-prezydentem,20161.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u księdza proboszcza, machneliśmy razem toast za to ,że Bóg taki łaskawy i Dude na przydenta wprowadzi. Ksiądz się tak mocno rozweselił, że mi niezbędnik katola sprezentował, radyjko z grawerunkiem Ojca Rydzia i krucyfiks, boże najszczęśliwszy dzień w moim życiu, chwalmy pana, amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podniecaj się tak neon, u mnie kiedyś był w kościele Ojciec Tadeusz we własnej osobie, a potem przyszła do mojej mamy sąsiadka, która była na tej mszy i to gdzieś w przednich rzędach, czuję się od tamtej pory wybranym przez boga do wielkich rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie ta debata u Kukiza?

Giermkowie Ronina mówili chyba, że tak, o ile odbędzie się w Warszawie i bez udziału samego pomysłodawcy.

 

Mnie Ojciec Tadeusz nawet po głowie pogłaskał i się nie chwalę.

Znajomek, kiedyś coś a'la neonazista (poznałem go na forum blood and honour), potem "trzecioświatowy maoista" (Organizacja Czerwonej Gwardii, kto kojarzy tych popaprańców, pozdrawiam), w tym mao-okresie należał do ONRu, pojechał z grupą do Torunia na jakiś marsz w obronie rodziny czy czegoś i jego również Rydzyk po główce pogłasiał, cośtam bełkocząc o tym, że dobra taka młodzież dla Polski, hihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie ta debata u Kukiza?

Giermkowie Ronina mówili chyba, że tak, o ile odbędzie się w Warszawie i bez udziału samego pomysłodawcy.

 

Mnie Ojciec Tadeusz nawet po głowie pogłaskał i się nie chwalę.

Znajomek, kiedyś coś a'la neonazista (poznałem go na forum blood and honour), potem "trzecioświatowy maoista" (Organizacja Czerwonej Gwardii, kto kojarzy tych popaprańców, pozdrawiam), w tym mao-okresie należał do ONRu, pojechał z grupą do Torunia na jakiś marsz w obronie rodziny czy czegoś i jego również Rydzyk po główce pogłasiał, cośtam bełkocząc o tym, że dobra taka młodzież dla Polski, hihi.

 

Młodość ma swoje prawa. Dobrze, że nie należał do Młodych Demokratów czy czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomek, kiedyś coś a'la neonazista (poznałem go na forum blood and honour), potem "trzecioświatowy maoista" (Organizacja Czerwonej Gwardii, kto kojarzy tych popaprańców, pozdrawiam), w tym mao-okresie należał do ONRu, pojechał z grupą do Torunia na jakiś marsz w obronie rodziny czy czegoś i jego również Rydzyk po główce pogłasiał, cośtam bełkocząc o tym, że dobra taka młodzież dla Polski, hihi.

 

Ja aż w takie czeluści internetów się nie zagłębiałam, to też inne zgrupowanie było, ale namaszczenie przez Ojca Tadeusza było iście mistycznym przeżyciem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Rydzyku można wiele złego powiedzieć, ale telewizja Trwam, choć troche nawiedzona ma w swoim programie naprawde sporo ciekawych pozycji, wiele mądrych rzeczy tam mówią. Natomiast kościół powinien być całkowicie oddzielony od państwa, a in vitro na roządnych zasadach wprowadzone w życie. Mam nadziej że Duda nie da ciała i tak jak mówił, w jego kadencji kierować się będzie rozsądkiem, i będzie brał pod uwagę potrzeby wszystkich Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/244632/w-rodzinie-ojca-mego

To chyba o kilku naszych forumowiczach, nie?

Jakieś refreny, marwile i kilku innych :)

 

 

To , że ktoś głosuje na pana Dudę nie oznacza od razu, że popiera o.Rydzyka. Ale wy właśnie tylko na tym żerujecie, bo więcej argumentów ni ma w waszych rączkach ;) Rydzyk Rydzyk i zamach i zamach i rydzyki i pranie mózgu i pranie mózgu.

 

PO

o 40% zwiększenie zadłużenia Polski

60.000 nowych etatów w administracji- przy czym trzeba dodać, że Tusk widział "szeroki pole do cięć

Podwyższony wiek emerytalny- przy tym Donaldzio mówił, że nigdy w życiu nie tknie się tego.

3 krotnie zwiększona ilość podsłuchów używanych przez służby- Ale to PiS i Macierewicz inwigilują Polaków

Zrobienie z Telewizji Polskiej prywatnego burdla na usługach władzy, i taki np. obiektywny "dziennikarz" Lis dostaje za jeden taki program 90.000 tys złotych.

Za czasów PO mieliśmy doczynienia z ponad 10 aferami.

Dwukrotnie zwiększyła się liczba zarabiających najniższą krajową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, ludzie są trochę zagubieni, sfrustrowani...młodzi są wychowywani przez rodziców, których zmiana ustrojowa rozczarowała, oczekiwali na cud, a rzeczywistość okazała się inna.

Nie chcę nikogo obrażać /mam pewne podejrzenia/, jednak zastanawiam się, skąd tyle jadu, niechęci, potrzeby obrażania przeciwników, inaczej myślących?

 

jasaw, nie zauważyłam wcześniej Twojej wypowiedzi, wybacz. Może masz rację, to jest rozczarowanie zmianami ustrojowymi, wpajane od najmłodszego przez rodziców. Do tego dochodzi indoktrynacja w szkole (religia x 2 w tygodniu, fizyka z kolei 1, matematyka za moich czasów 4 x tyg.), zamiast wycieczek szkolnych do muzeów, na wykopaliska archeologiczne, to objazdy po kościołach i Licheniach. Nieporadność życiowa też rodzi frustrację, stąd może chęć zrzucenia odpowiedzialności za swój los na innych. Nie potrafię na ten moment tego zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×