Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pysiorem jestem pysiorem je je, jestem pysiorem jestem pysiorem je je :) I nawet wierze w Boga i niewiernych nawiedzam po nocach, więc nacierajcie się czosnkiem haha

 

czosnek nie działa na fanatyków... :mrgreen:

poza tym... co to za zabobony !!!

 

To zoragnizuj kołek drewniany Łuuuuuuuuuuuu ide po Ciebie ahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie o to cały czas chodzi, że w NORMALNYM państwie pracę powinno się znaleźć u siebie, w swoim kraju, bez wyjeżdżania do jakichś Anglii. :shock:

 

kto chce to znajdzie

 

Akurat! Ja to już chyba wszędzie szukałam i na wszystkich możliwych portalach, a pracy dalej nie ma i może już nie będzie. Takie gadanie głupie, że jak kto chce, to znajdzie. Tak, bo każdy woli biedę klepać niż pracować. Takie trele morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin Żyje w społeczności gdzie bezrobocie wynosi 40%, więc siłą rzeczy problemy ludzi są mi bilskie.

 

To może czas się za robotę wziąć albo wyjechać? :P

:

 

Właśnie o to cały czas chodzi, że w NORMALNYM państwie pracę powinno się znaleźć u siebie, w swoim kraju, bez wyjeżdżania do jakichś Anglii. :shock:

 

Znowu Anglia? Co za ignorancja! Po pierwsze w Polsce jest wiele miast a po drugie Niemcy są obok. Tutaj sami mądrzy a nikt nie zna niemieckiego? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, a jak? gdzie szukałaś? jakiej pracy? praca jest. Tylko nie zawsze ludzie chca pracowac za kase ktora im nie odpowiada... no coz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dziś fallusowy dzień i jako rasowy frustrat i mocno NIEprofesjonalny moderator wyżyję się z chęcią na ludkach z neta. Więc mordy w kubeł, won na kanapę, pilot w łapę i przełączyć grzecznie na eurowizję, bo jak nie to te kołki antywampirowe wam wepchnę w dupsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Anglia? Co za ignorancja! Po pierwsze w Polsce jest wiele miast a po drugie Niemcy są obok. Tutaj sami mądrzy a nikt nie zna niemieckiego? :shock:

 

Na mniejszość niemiecką to dopiero w wyborach na jesieni będę mógł zagłosować.

 

Świetnie się Was czyta, ale muszę niestety już iść spać. Chleba i igrzysk! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Było ruchać?

 

Mówiłem,z e to prostak i słoma mu z butów wystaje. Ale nie Arjana wie lepiej. K*rwa co za oblech.

Jeszcze jedno przezwisko i przekleństwo... i Kolega dorobi się ostrzeżenia.

Co za chamstwo!

 

To co ten .... napisał było chamskie obleśne i prostackie, ze słomą z butów.

Na miejscu kolegi Neona zareagowałbym podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, a jak? gdzie szukałaś? jakiej pracy? praca jest. Tylko nie zawsze ludzie chca pracowac za kase ktora im nie odpowiada... no coz...

 

Ja mogę nawet i za mniej niż minimalną pracować, nie mam nie wiadomo jakich wymagań finansowych. Mogę i za marne grosze pracować. To gdzie konkretnie jest ta praca? Powiedz, jeżeli jesteś taką mądra. Ogłoszenia, agencje pracy, oferty stażów, internetowe hr-y, doradcy zawodowi - wszystkie te metody już sprawdzałam, a roboty dalej nie ma. Nawet i na wolontariat nie chcą brać bez znajomości, bo po co ma się im kręcić obcy po biurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, a jakie masz doswiadczenie? co skonczylas?

Praca jest... nawet w "głupim" skelpie.

Widocznie nie umiesz po prostu dobrze "sprzedać" swojej osoby na rozowach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy śmigać ferrari do Reichu na loveparady naszymi ferrari spłacanymi przez dr Dudę :)
zajebista perspektywa :yeah: a dasz sie karnąć swoim? a ja Ci dam sie swoim przejechać :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dziś fallusowy dzień i jako rasowy frustrat i mocno NIEprofesjonalny moderator wyżyję się z chęcią na ludkach z neta. Więc mordy w kubeł, won na kanapę, pilot w łapę i przełączyć grzecznie na eurowizję, bo jak nie to te kołki antywampirowe wam wepchnę w dupsko.

 

Nie będziesz mi pisał co mam robić. ;)

 

marwil, ten ten. Do kogoś się odnosisz? Słoma dobra bo przecież bieda w Polsce i nie mam na wkładki dio butów. Obrażacie mnie bo nie zrozumieliście ironicznego żartu. :mrgreen:

 

Jako ciekawostkę napiszę że taka u nas bieda a ile jedzenia się wyrzuca. W niemczech nawet bogacze nie robią takich zakupów jak u nas niby ci biedni żeby się nic nie zepsuło. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie teraz już też wymagają "doświadczenia", bo kandydatów mają od groma. To nie te czasy, że się z miejsca w sklepie robotę dostawało. Ja i do sklepów składam i nie odpowiadają, a na rozmowy rzadko kiedy jestem zapraszana. Doświadczenia głębszego nie mam jak zdobyć, bo nawet na zwykły staż teraz chcą z doświadczeniem, a ja pracowałam tylko dorywczo. Kiedyś było więcej pieniędzy na staże i łatwiej było się załapać, ale ten "cudowny" rząd PO odebrał środki na Fundusz Pracy i teraz staże mało kto dostaje, a kursów z up nie ma. Ale tak, dalej głosujcie na PO, bo PiS jest przeciwko in vitro, a in vitro przecież najważniejszą sprawą w życiu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z 8 na 23.

Wiem, bo się wkurwiłłem, jak musiałem kupować.

 

Było ruchać?

:pirate:

I kto to mówi? Osoba, dla której sex jest the best :brawo:

 

I kto to komentuje? Osoba, dla której sex jest jak kryptonit dla supermana albo czymś jak fizyka kwantowa dla pana spod budki z piwem. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×