Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatniej debacie Andrzej tak sobie wypadł ponieważ był zbyt stremowany i spokojny ale dzisiaj w końcu był w formie. Zdecydowane zwycięstwo Andrzeja Dudy. Bronek dzisiaj nie zarzył swoich dopalaczy, był taki jakiego znamy go na co dzień czyli ospały i gubiący się. Teraz czekamy na głos narodu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka Vatu o jeden procent z 22 do 23 tak uderza w młodych rodziców kupujących ubranka?

 

jak uj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Z 8 na 23.

Wiem, bo się wkurwiłłem, jak musiałem kupować.

 

Było ruchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, kto nie z Tobą to prostak? Podobno tu bogacze ale jączą że 5zł więcej zapłacą. :mrgreen:

 

Tak btw to naucz się pisać bo skoro nie umiesz przeczytać nicku to chyba mało widzisz co się w Polsce dzieje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Było ruchać?

 

Mówiłem,z e to prostak i słoma mu z butów wystaje. Ale nie Arjana wie lepiej. K*rwa co za oblech.

 

te... chyba "troszkę" przeginasz.

a od nas trzy kroki w bok. Ciebie nikt nie wyzywa ani nie obraża.

I nie waz się ani razu więcej wywywac mojego mężczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra... bo nikt nie odpwoeidzial mi na moj post... jesli wezme kredyt na ferrari, strace prace to Panstwo mi pomoze jak prezydentem zostanie pan D. ??????????

 

Mam kredyt na dom. Jestem Franciszkaninem.

Problem jest taki, że to był skok na kasę.

W złotôwkach nie chcieli dać. Dali złotówki po kursie franka. Nawet tych franków fizycznie nie mieli.

Gdyby mi dali franki do łapy, ok oddaję franki. Ja franka tylko raz w życiu miałem w ręku.

Do tego spread, zapisy niezgodne z prawem.

Skoro bank nie miał franków, ani ja ich nie widziałem, to policzmy się w złotówkach, bo czemu tylko jedna strona ma oberwać po dupie. A druga jak zagraniczny bank zarobić, broniliśmy dał się wpuścić.

Lobbowali lichwiarze, zablokowali kredyty w zł. naciągnęli 2000000 Polaków i jak pula się uzbierała...

To takie skomplikowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, kto nie z Tobą to prostak? Podobno tu bogacze ale jączą że 5zł więcej zapłacą. :mrgreen:

 

Tak btw to naucz się pisać bo skoro nie umiesz przeczytać nicku to chyba mało widzisz co się w Polsce dzieje. ;)

 

A co powiesz o prezydencie Komorowskim, który potrafi popełnić błąd w słowie ból, bo pisze przez otwarte, o tak->bul. Ten to musi wiedzieć co sie w Polsce dzieje, co nie? No ale my to zmienimy, spokoja Twoja rozczochrana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra... bo nikt nie odpwoeidzial mi na moj post... jesli wezme kredyt na ferrari, strace prace to Panstwo mi pomoze jak prezydentem zostanie pan D. ??????????

 

Mam kredyt na dom. Jestem Franciszkaninem.

Problem jest taki, że to był skok na kasę.

W złotôwkach nie chcieli dać. Dali złotówki po kursie franka. Nawet tych franków fizycznie nie mieli.

Gdyby mi dali franki do łapy, ok oddaję franki. Ja franka tylko raz w życiu miałem w ręku.

Do tego spread, zapisy niezgodne z prawem.

Skoro bank nie miał franków, ani ja ich nie widziałem, to policzmy się w złotówkach, bo czemu tylko jedna strona ma oberwać po dupie. A druga jak zagraniczny bank zarobić, broniliśmy dał się wpuścić.

Lobbowali lichwiarze, zablokowali kredyty w zł. naciągnęli 2000000 Polaków i jak pula się uzbierała...

To takie skomplikowane?

 

Przystawiali Ci broń i kazali brać? Trzeba było nie brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, kto nie z Tobą to prostak? Podobno tu bogacze ale jączą że 5zł więcej zapłacą. :mrgreen:

 

Tak btw to naucz się pisać bo skoro nie umiesz przeczytać nicku to chyba mało widzisz co się w Polsce dzieje. ;)

 

A co powiesz o prezydencie Komorowskim, który potrafi popełnić błąd w słowie ból, bo pisze przez otwarte, o tak->bul. Ten to musi wiedzieć co sie w Polsce dzieje, co nie? No ale my to zmienimy, spokoja Twoja rozczochrana ;)

 

modle się do wszystkich bogów aby to się nie stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie popłacz, ze masz kredyt. Wielu ludzi nie umie pojąć tego, ze jak ich nie stać na coś, to należy tego nie kupować. Nie stać mnie, nie biorę, proste, nie? Kto ma choć odrobinę oleju w głowie wie, że bierze się kredyt w walucie której sie zarabia, a także w wysokości możliwej do spłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie popłacz, ze masz kredyt. Wielu ludzi nie umie pojąć tego, ze jak ich nie stać na coś, to należy tego nie kupować. Nie stać mnie, nie biorę, proste, nie? Kto ma choć odrobinę oleju w głowie wie, że bierze się kredyt w walucie której sie zarabia, a także w wysokości możliwej do spłaty.

 

amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, przecież ty nie wiesz co się dzieje. Skąd ty wiesz co się dzieje w państwowych firmach? Jak ludzi na wsi żyją? Czytasz jakieś portale czy tam gazety plujące jadem na TVN czy inne gówna gdzie sami robią to samo. ;) Napisze po raz kolejny że nie jestem fanem PO i Komorowskiego ale wątpie żeby to do Ciebie dotarło. Po prostu wolę go niż Dudę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Było ruchać?

 

Mówiłem,z e to prostak i słoma mu z butów wystaje. Ale nie Arjana wie lepiej. K*rwa co za oblech.

 

te... chyba "troszkę" przeginasz.

a od nas trzy kroki w bok. Ciebie nikt nie wyzywa ani nie obraża.

I nie waz się ani razu więcej wywywac mojego mężczyzny.

 

 

To Twój facet?

Dlaczego nazywasz go mężczyzną?

 

Przykro mi, że Komór przegrał z kretesem, to trochę tłumaczy pianę, mocz i inne ekstrementy zawiedzionych.

 

Pinda, nie pisz do mnie, bo podnosisz mój prestiż.

 

Śpijcie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie popłacz, ze masz kredyt. Wielu ludzi nie umie pojąć tego, ze jak ich nie stać na coś, to należy tego nie kupować. Nie stać mnie, nie biorę, proste, nie? Kto ma choć odrobinę oleju w głowie wie, że bierze się kredyt w walucie której sie zarabia, a także w wysokości możliwej do spłaty.

 

Pracowałem u gościa co mu się co mu się 2 miliony kredytu zrobiły i nie pierdzielił na państwo tylko kombinował jak to spłacić. Do tego był to gość co szastał kasą z kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pan D. wygra skladam wniosek do niego zeby Panstwo odsało mi kasę za samochód który własnie kupilismy :yeah: a co... skoro ma dokladac do kredytów na mieszkanie to niech chociaz tez mi zwróci kase... no chociaz z 50% :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×