Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, to zależy, czy przyjdziesz leżeć krzyżem każdego 10. dnia miesiąca i będziesz chwalić Antoniego i Jarosława. Wtedy spłacą Twój kredyt, a potem Polska zbankrutuje, ale za to krzyż się ostanie. :uklon:

 

to jest tak zwane upupianie

 

co dobrego zrobił komorowski przez pięć lat?

konkrety

 

a nie pis zły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski znów niszczy Dudę. Czy Duda odpowiedział chociaż na jedno pytanie? Strasznie żenujący jest, od samego początku (z flagą PO). Nie lubiłem go nigdy, ale myślałem, że przynajmniej jest inteligentny, a to poprostuidiota (nomen omen). Bardzo słaby zawodnik, przykro się na to patrzy.

Oglądamy zupełnie inny program :lol:

 

Dzisiaj rzyczywiście jest miazga, jest energia po stronie Dudy.

Tylko jest jedno pytanie, czy ogląda to te 5-6 milionów choćby, bo w niedziele jednak troche lepiej prezentował się Komor,a oglądało 10 milionów

Potwierdzam :great: Bronek już nie ma tego speedu po red bullu :lol:

 

pinda, koszyczek bardzo ładny :105: A można wiedzieć, z jakiej to okazji? Parasz się rękodziełem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kukiz już twierdzi, że Komorowski znał wcześniej pytania. :D Wiedziałem, że tak będzie. Kolejna debata sfałszowana. :uklon:

 

Tak, Duda jest jak Rocky Balboa. Tępy z twarzy i tępy w głowie. Tylko Rocky miał przynajmniej "jaja", a Duda ma Prezesa tam, gdzie normalny facet ma przyrodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kukiz już twierdzi, że Komorowski znał wcześniej pytania. :D Wiedziałem, że tak będzie. Kolejna debata sfałszowana. :uklon:

 

Tak, Duda jest jak Rocky Balboa. Tępy z twarzy i tępy w głowie. Tylko Rocky miał przynajmniej "jaja", a Duda ma Prezesa tam, gdzie normalny facet ma przyrodzenie.

 

poplułam lapka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale emocje tutaj są, niczym na meczu piłkarskim. Przecież oni w poniedziałek po wyborach będą nas wszystkich mieli oficjalnie w dupie, czyli tam, gdzie w tej chwili wchodzą nam i to bez wazeliny.

 

Dokładnie :)

Dlatego to takie pocieszne jest jak się ludzie o swoich kandydatów szarpią,już nawet na fb wojna,zerwane przyjaźnie i związki,rozłam jak za komuny :D

 

ech,ludzie są dziwni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kukiz już twierdzi, że Komorowski znał wcześniej pytania. :D Wiedziałem, że tak będzie. Kolejna debata sfałszowana. :uklon:

 

Tak, Duda jest jak Rocky Balboa. Tępy z twarzy i tępy w głowie. Tylko Rocky miał przynajmniej "jaja", a Duda ma Prezesa tam, gdzie normalny facet ma przyrodzenie.

 

poplułam lapka :mrgreen:

 

 

To kup sobie chlapacze ;-D jak rzekł kiedyś mój kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest Duda idiotą, to widać, słychać i czuć. I konwencja antyprzemocowa pokazała to już kolejny raz. Jeśli to jest najbardziej inteligentny człowiek z pis-u, a mają oni poparcie w narodzie, to, niestety, bardzo źle świadczy o Polakach.

Takie masz zdanie o ponad 30% osób głosujących w I turze :shock: ? Wielkie dzięki. To jest ta Wasza tolerancja :uklon: Ja to mam i tak gdzieś, bo widzę, jak rozumuje elektorat PO zarzucając PIS-com fanatyzm :brawo:

 

Przełączam się na Eurowizję... poziom może nie powala, ale przynajmniej można się zresetować 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×