Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Jasaw, też to widzę, nie rozumiem z czego to wynika. Ludzie odchodzą od samodzielnego myślenia, analizowania rzeczywistości, nie czytają, tylko seriale i facebook. Czy to wynika z kiepskiej edukacji, z powodu nierozbudzania ciekawości świata przez rodziców, z łatwego dostępu do dóbr, zupełnie nie wiem.

 

Ludzie nie odchodzą od samodzielnego myślenia, skoro widzą to, co wyprawia TVN. Co z tego że właściciel TVN się zmienił , jak postępowanie się nie zmieniło..

 

tearia spiskowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasaw, też to widzę, nie rozumiem z czego to wynika. Ludzie odchodzą od samodzielnego myślenia, analizowania rzeczywistości, nie czytają, tylko seriale i facebook. Czy to wynika z kiepskiej edukacji, z powodu nierozbudzania ciekawości świata przez rodziców, z łatwego dostępu do dóbr, zupełnie nie wiem.

 

Ludzie nie odchodzą od samodzielnego myślenia, skoro widzą to, co wyprawia TVN. Co z tego że właściciel TVN się zmienił , jak postępowanie się nie zmieniło..

 

tearia spiskowa :lol:

 

I to są wasze argumenty, Ktoś jest w opozycji do PO, to od razu teoria spiskowa, to jest jakaś psychoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, ludzie są trochę zagubieni, sfrustrowani...młodzi są wychowywani przez rodziców, których zmiana ustrojowa rozczarowała, oczekiwali na cud, a rzeczywistość okazała się inna.

Nie chcę nikogo obrażać /mam pewne podejrzenia/, jednak zastanawiam się, skąd tyle jadu, niechęci, potrzeby obrażania przeciwników, inaczej myślących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski to inteligencję nie grzeszy, dzis prezentuje się bardzo słabo, w swoim stylu plecie trzy po trzy.

 

Moim zdaniem wybory przegra,i powtarzam słusznie za to co zrobił w powyborczy poniedziałek, gdzie wywrócił pieć lat swoich rządów,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski znów niszczy Dudę. Czy Duda odpowiedział chociaż na jedno pytanie? Strasznie żenujący jest, od samego początku (z flagą PO). Nie lubiłem go nigdy, ale myślałem, że przynajmniej jest inteligentny, a to poprostuidiota (nomen omen). Bardzo słaby zawodnik, przykro się na to patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa mac..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

poyebalo pana D. Jak moze panstwo pomoc komus kto wzial kredyt na mieszkanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nosz fak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tv to nie oglądam ale tu też może być fun jak na meczu jakim.Róbcie kupe do buzi przeciwnikom nie oszczędzać nikogo POLSKA BIAŁOCZER!

 

Nie chcę nikogo obrażać /mam pewne podejrzenia/, jednak zastanawiam się, skąd tyle jadu, niechęci, potrzeby obrażania przeciwników, inaczej myślących?

 

no jak to skąd,góra daje przykład.największa nietolerancją i hipokryzja jest domeną środowisk ultra lewicowych-tz.tolerancja i lizanie dupki tylko dla swoich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów PO dwukrotnie wzrosła ilość ludzi zarabiających najniższą krajową NOCKDOWN!
szkoda ze nie wspomniał o śmieciówkach na których robi parę mln i są ukrytą forma pracy poniżej minimum. No ale skoro dla człnków PO 6 tys mies to żenada to czego się po nich spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Rymanowski trzyma poziom pytania lepsze i nie skrajnie stronnicze. W końcu życiowe pytania o zarobki w Polsce an ie jakies in vitro i Jedwabne.

Rymanowski klasa jak zwykle.

Olejnik to stronnicza świnia

Juz rzuciłem w nią pomidorem.

Duda dziś wygrywa

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×