Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

- Ministerstwo gospodarki w d***e miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz ile zarabiali i nagle pierdyknęło - w nagranej rozmowie stwierdziła Elżbieta Bieńkowska. " Pani Bieńkowsja jest wicepremierem ;)

 

Z kolei szef CBA Paweł Wojtunik powiedział do wicepremier: - wiesz co żeśmy wymyślili z Włodkiem? Rozmawialiśmy kilka razy o spółkach Skarbu Państwa i o różnych takich patologiach, o których ja też słyszałem. PZU na przykład w ciągu dwóch lat czy trzech - 250 baniek z wolnej ręki na doradztwo, którego nie chcą pokazać komu, kto im świadczył. Jak spojrzałem na KGHM, to tam milion euro jest to jest dwumiesięczna umowa, jakaś obsługa. Milion euro dla kancelarii, która ma trudno powtarzalną, zagraniczną nazwę. No to sorry, za co? - dodaje Wojtunik

 

kurwa to jest dyrektor CBA za czasów PO, on zamiast badać sprawę pyta panią wicepremier haha cyrk jak h*j w tej Polsce. a potem prosi o kase na premie dla swoich , a może to taka forma nacisku, ja wiem że wy tam kręcicie lody, dajcie na premie dla moich to bedzie ok.

'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasza
jetodik, inaczej być mówił, gdyby chodziło o Twoją rodzinę

 

jakby Karolak opowiadał, że moja córka coś tam napisała na twitterze, to masz racje, inaczej bym mówił - nie robiłbym z tego szopki politycznej, tylko odpowiednio do sytuacji reagował.

No to jakbyś zareagował? Stwierdzając, że spoko luz, nic się nie stało :?

 

Powinna być zorganizowana akcja uświadamiająca negatywne skutku używania tego narkotyku, opierając je o naukowe badania. Należy bronić młodych przed zagrożeniem. Zamiast lufki, weź w ręke książkę.

Ale o tej maryśce to chyba w innym temacie, bo póki co żaden z kandydatów nie poruszał tej kwestii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Ministerstwo gospodarki w d***e miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz ile zarabiali i nagle pierdyknęło - w nagranej rozmowie stwierdziła Elżbieta Bieńkowska. " Pani Bieńkowsja jest wicepremierem ;)

 

Z kolei szef CBA Paweł Wojtunik powiedział do wicepremier: - wiesz co żeśmy wymyślili z Włodkiem? Rozmawialiśmy kilka razy o spółkach Skarbu Państwa i o różnych takich patologiach, o których ja też

słyszałem. PZU na przykład w ciągu dwóch lat czy trzech - 250 baniek z wolnej ręki na doradztwo, którego nie chcą pokazać komu, kto im świadczył. Jak spojrzałem na KGHM, to tam milion euro jest to jest dwumiesięczna umowa, jakaś obsługa. Milion euro dla kancelarii, która ma trudno powtarzalną,

zagraniczną nazwę. No to sorry, za co? - dodaje Wojtunik

 

/cenzura/ to jest dyrektor CBA za czasów PO, on zamiast badać sprawę pyta panią wicepremier haha cyrk jak h*j w tej Polsce. a potem prosi o kase na premie dla swoich , a może to taka

forma nacisku, ja wiem że wy tam

kręcicie lody, dajcie na premie dla moich to bedzie ok.

'

Po prostu piękne.....

Chcieliście po to macie.......

Ja wiedziałem że tak będzie juz w 2007 i jak mówiłem że cała platforma to banda złodzieji to się ze mnie

śmieli ......mówiłem że tak będzie i jak zwykle się nie myliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronek a mama wie, że ćpiesz? ;-D A teraz na poważnie, wczoraj Wojewódzki w swoim programie powiedział że czuje się jak dziwka, ale w imię sprawiedliwości zagłosuje na Komorowskiego. Znalazła się dziewica orleańska po 5 skrobankach, przecież on żyje z tego.

 

I wielu innych,polityków pseudodziennikarzy,celebrytów którzy żyją z robienia nas w h*ja. Ja sie w h*ja juz nie dam robić. I wcale nie jestem z warstwy biednej polsekigo społeczeństwa, ale nie działam w sposób wyrachowany licząc co mi sie opłaca a co nie, tylko mówie z serca, bo mi zależy na tym, żeby tego kraju nie traktowali jak taniej dziwki.

 

Wczoraj gadałem z pewnym panem, który robi w lokalnej polityce i on powiedział, że niech się boją Ci PiS-u co mają coś na sumieniu, i ja się z nim w 100% zgadzam.

Barbara Blida, nie zsatrzeliła się dlatego, że służby bezpieczeństwa pobrudziły jej dywan. Każdy inny obywatel, gdyby nie miał nic na sumieniu, pił by sobie herbatke w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Platforma Obywatelska kupiła Karolaka? „Po kampanii wyborczej wygranej przez prezydenta Komorowskiego dostałem pytanie z PO: co ty byś chciał do tego swojego teatru? Powiedziałem, że klimatyzację, bo latem jest tak gorąco, że przerywamy przedstawienia i rozdajemy wodę, tak było np. podczas grania ”Sprzedawców gumek”. Odpowiedziano, że nie ma problemu.” – mówił w rozmowie z Gazetą Wyborczą w 2011r. Tomasz Karolak, jednak później przekonywał, Platforma nie dotrzymała obietnicy i sam musiał zainstalować klimatyzację dzięki tajemniczemu sponsorowi…

 

Tajemniczy sponsor ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki z niego autentyk, i on zarzuca Dudzie zmianę poglądów, jak on je zmienia z piątku na poniedziałek, z poniedziałku na środę.

 

I TO ZA PO POTROIŁA SIĘ LICZBA UŻYWANYCH PODSŁUCHÓW PRZEZ SŁUŻBY

 

Ogłupiajcie dalej naród, że to PiS inwigiluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pospieszalski:

 

"Władze TVP, zdejmując nam program z anteny i przepraszając za poprzedni odcinek, wyświadczyły chyba kandydatowi Bronisławowi Komorowskiemu niedźwiedzią przysługę. Otóż, wskazały nie tylko na to, ze są obszary w życiorysie kandydata, o których nie wolno mówić, o które nie wolno pytać, ale również pokazały, że istnieją jakieś dziwne, niebezpieczne relacje pomiędzy sztabem Bronisława Komorowskiego a władzami Telewizji Publicznej - Pospieszalski o zdjęciu programu "Bliżej" z anteny tvp"

 

Zdjeli w tym tygodniu "z anteny" program Pospieszalskiego, przed wyborami.Brawo rzetelność telewizja publiczna, a chyba raczej dom publiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo rzetelność telewizja publiczna, a chyba raczej dom publiczny.

dlatego nie sponsoruję tego przybytku rozpusty ,wyuzdania i kłamstwa abonamentem RTV.

Gówno w tej telewizji publicznej puszczają ( w poównaniu z programami na Platformie Polsatu ) .Ani fajnych filmów , ani prawdy ...bujać się łachy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie sponsoruję tego przybytku rozpusty ,wyuzdania i kłamstwa abonamentem RTV.

Nie cwaniakuj, bo jeszcze chwila i będziesz płacić ten abonament razem z rachunkiem za prąd. Ale zawsze w ramach protestu możesz siedzieć przy świeczce.

 

Kolega stwierdził fakt, a koleżanka go straszy zgrywając właśnie cwaniaka. Ale to normalne u wyborców Bronka, który zarzuca szybkie zmiany poglądów Dudzie, on !

 

A teraz to pewnie w skrócenie wieku emerytalnego wierzycie bo Bronek tak uważa, ale jak Duda o tym mówił to był to proniony pomysł. Gratuluje wam Bronka, który z piątku na poniedziałek robi z was głupców. I on jest przewidywalny, jak desperat może być przewidywalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski mówi że emerytura będzie się należała tym co wypracowali 40 lat czyli tacy ludzie jak ja by musieli do 75 roku życia pracować, abstrahuje od tego że i tak żadnej emerytury nie będzie i ja pewnie do 50-tki nie dociągnę z moim sercem. Ogólnie tym straszeniem że jak Duda dojdzie do władzy to 50% młodych będzie bez pracy to się ośmiesza przecież o ile pamiętam tylko 20 % osób w wieku 18- 25 lat pracuje w Polsce, bo większość studiuje( zwykle na pseudostudiach z pseudoprzyszłoscią) albo wyjechała za granicę, gdyby nie to bylibyśmy przed Grecją i Hiszpanią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak, że Ci którzy nie chcą emerytury nie muszą płacić składek, ale za to dać jakiś syboliczny podatek, czy opłatę, bo skurwysyny i tak sie dorwą do tyc pieniedzy zaoszczedzonych ze składek czy to z PO czy z PiSu. Ja bym musiał teraz do 70 roku zapindalać na emerke, a my jebnięci na mózg możemy sobie pomażyć o takiej żywotności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak, że Ci którzy nie chcą emerytury nie muszą płacić składek, ale za to dać jakiś syboliczny podatek, czy opłatę, bo skurwysyny i tak sie dorwą do tyc pieniedzy zaoszczedzonych ze składek czy to z PO czy z PiSu.
Ja bym nie chciał płacić żadnych składek na emeryturę bo wiem że i tak jej nie dostane, problem w tym że to co teraz płacę idzie na obecnych emerytów i tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska zadłuzona jest na najbliższe 150 lat,włosy na głowach naszych dzieci są nie tylko policzone ale i sprzedane.Osobiście zamiast płacić składkę emerytalną wolałbym te pieniądze odkładać na osobistym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×