Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, chodzi o to, że bardzo często upominają się o to ludzie, których stać, aby sobie to sami sfinansowali. Poza tym zanim wymyślili sztuczne zapłodnienie ludzie jakoś żyli

i świat się nie zawalił :bezradny: Owszem, technologia idzie naprzód, zgadza się, ale dopóki podstawowe potrzeby wszystkich obywateli nie będą zaspokojone w sposób wystarczający, nie powinno się wprowadzać rzeczy, bez których de facto nikomu krzywda się nie stanie. Bo tu jest mowa o chęci posiadania, a nie o realnych ludziach, którzy już na tym świecie są i często żyją w bardzo złych warunkach ( można zobaczyć także na TVN, które aż musiało założyć Fundację ). Zresztą in vitro jest bardzo dobrym przykładem jak odwrócić uwagę obywateli od problemów wszystkich Polaków, w tym gospodarczych... a potem idzie już lawinowo, gender, parady równości. Ja nie mam nic osobiście do osób homoseksualnych, nie zamierzam im odbierać prawa do takiego samego życia, ale niech to nie będzie w kółko wałkowane, bo ileż można :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, hahaha a co... katolicy to jakas lepsza rasa ? :mrgreen:

 

Jest Demokracja?

W demokracji większoś decyduje a nas jest katoli najwięcej.

Nie chcemy mał gejowskich - nie będzie.

Chcemy konkordatu? - będzie.

 

załóż z Davinem partię, kasuj wybory i zmieniajcie ßwiat.

 

Póki co Davin może promować LGBTBA.

Ja się nie wtrącam z kim lub czym lubi.

Katole są nader tolerancyjni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marci to jest quorum dyskusyjne i taki temat, choć założyciel zrejterował.

Z założenia :lol:

 

Niewiem czy to warzne ale ja na nikogo nie głosuje niech rospierdolom polske :-)

O, przynajmniej chłopak ma swoje zdanie i nie mąci ludziom w głowach. To się ceni :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arjana do garuw dawid opijac samochut neon do browara bonzaj uczyc sie pisac araszka zemnom na ratke i poklopocie

Czyli nadal zapraszasz :105:

 

To ja się z tym pomysłem prześpię 8)

Lepiej prześpij się ze mną bejbe ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, a Ty zacznij operować argumentami, bo narazie rzucasz tylko - Ty burak a Ty jesteś żałosny, Ty robisz literówki, Ty sie nie popłacz, zero zdolności do rozmowy, ignorancja. Dobranoc.

 

A co to kuźwa jakaś debata? Szczerze to wali mnie co do mnie napiszesz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ludźmi o debacie to nikt nie mówi ze wygrał ten lub ten. Wszyscy są raczej zniesmaczeni agresywną postawą Komorowskiego. Zauważyć można było że tylko dzielił ludzi na lepszych i gorszych cały program. Duda nikogo nie dzielił. Stwierdził że Polska jest jedna a nie radykalna lub racjonalna. No ale sztab Komora gra w stare nuty straszenia Pisem, dzielenia społeczeństwa i napuszczania jednych na drugich. Liczą na to że pozyskaja cały elektorat lewicy do tego częściowo choć kukizowcow, a ci od Kukiza co by chcieli zagłosować na Dudę zostaną w domu.

Mylna logika bo Duda zgarnia co najmniej połowę elektoratu Kukiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ludźmi o debacie i wszyscy jednoznacznie wskazują na wygraną Prezydenta Komorowskiego. Są zadowoleni, że po latach pis-owskiego jadu, opluwania go, wyzywania od najgorszych, w końcu przeszedł do ofensywy. Wypunktował Dudę jak nigdy, z każdym pytaniem Duda robił się coraz mniejszy i mniejszy, a pampers, który podarował mu przed debatą prezes, systematycznie napełniał się złotawą cieczą (tak często mają mocno zestresowani ludzie). Pozostał tylko sztuczny, irytujący uśmieszek, który mógł przekonać jedynie ludzi z autyzmem, ponieważ nie umieją oni odczytywać prawdziwych emocji innych osób. Komorowski nie dzielił, a łączył, mówiąc, że nikt nie ma prawa zabierać ludziom możliwości do posiadania dzieci poprzez in vitro (Duda by za to wsadzał do więzienia, a jego współpracownica wyraziła swoją aprobatę dla kamieniowania kobiet w Iranie). Prezydent nie odwoływał się do nauk JPII, zachowując świeci światopogląd - tak, by uszanować wszystkich Polaków, a nie tylko wierzących w bajki i baśnie.

 

O wyborców Kukiza jakoś nikt nie walczył, Komorowski wytknął Dudzie, że ten ostatni nigdy nie był za JOW-ami, potem był, ale jednak PiS za tym nie jest, więc on też nie, bo przecież nie jest samodzielnym politykiem.

 

Bardzo dobra logika. Nawet, jeśli Prezydent nie wygra wyborów, to przynajmniej pokazał z czym będziemy mieli do czynienia, gdy chorzy, radykalni ludzie pokroju Dudy dojdą do władzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla pana Lisa i Karolaka, zaszczuli wczoraj córkę Dudy, rzekomo jej wypowiedziami, które zostały sfałszowane. No teraz to pobili chyba i gebbelsa. Robią cyrk z Polski i Polaków. Kukiz stwierdził, że gdyby prowadzący zrobili to jego córcem to prowadzący "nie ocaliłby swojej grzywy". To już podłość ostateczna żeby dzieci atakować, i to sfałszowanymi treściami stfu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon ty zajadły PiSowcu. Mgła nienawiści przysłania Ci ślepia.

Pan Karolak to wybitny aktor z diastemą piękniejszą od Dudowej.

A Tomasz Lis popełnił zwykły błąd zaślepiony imieniem Kinga. On nie chciał....

 

Jestem załamany że nawet pan Komorowski przejrzał na oczy:

 

[videoyoutube=IciE-_RoJkA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostał tylko sztuczny, irytujący uśmieszek, który mógł przekonać jedynie ludzi z autyzmem, ponieważ nie umieją oni odczytywać prawdziwych emocji innych osób. Komorowski nie dzielił, a łączył

 

hehe,lewacka logika -ludzie którzy nie głosują jak my to debile z autyzmem za to nasz kandydat łonczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak go suszyło;)

Bez kitu taki kuźwa rebeliant że sam siebie atakował bardziej :D

Duda plastikowy i bez wyrazu ale paradoksalnie mogło mu to wyjść bardziej na dobre niż agresor myśliwego.

 

No ale już mamy najnowszy sondażyk,ten tego wiadomo że to wyborcy Kukiego zmienili nagle zdanie bo tak ich oczarował szogun.Nie ma takiej opcji jakby powiedział Kukiz,nie ma takiej opcji-chyba że frekwencja będzie grubo powyżej 50% i wszystkie biurwy i ich rodziny,policjanci i myśliwi się zmobilizujom,wtedy może o wygranej zdecydować 1%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×