Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani! :angel:

 

Ileż w was agresji, zupełnie obcej katolickiej narracji. Obawiam się, że w niedzielę ksiądz może nie być tak tolerancyjni, jak my tutaj i pokuta będzie sroga. :nono:

 

I proszę zaprzestać używania brzydkich słów, bo będę zgłaszał wszystkie takie wypowiedzi do moderacji! Nie umiecie posługiwać się językiem polskim, to trudno. Dyplom ukończenia szkoły podstawowej pewnie można gdzieś kupić i tak też zrobiliście. No ale bez przekleństw, proszę, bo to jest cios w samo moje serce. Serce, które oddam Prezydentowi Komorowskiemu już w tę niedzielę! :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski to specjalista od gaf,nie można zliczyć ile razy się skompromitował,jeszcze powala mnie to że przez 25 lat demokracji nie nauczyli się Ci nasi politycy angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to wtedy rozgrzeszenie dostałbyś na jakiś miesiąc do przodu! Bardzo dobre podejście, no i kłania się znajomość kościelnych realiów. Widzisz, czasem napiszesz coś z sensem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko niektóre opinie na temat wczorajsdzego popisu Karolaka,niektóre mocne są, ale niestety na miejscu, ten kto sieje wiatr, burze będzie ziebrał, dotąd wode nosił aż wreszcie ją przelał.. haha :D

 

 

Wojciech Grześkowiak

" p.s. A tak swoja drogą To dzięki Karolak. Miałem nie uczestniczyć w wyborach bo ani jeden a drugi to kandydaci nie z mojej bajki. Ale dzięki Panu podjołem decyzję idę na wybory i zagłosuję na mniejsze Zło czyli DUDĘ"

 

Michał Górniak

Byles dla mnie nawet ciekawym aktorem, teraz jestes nikim.ps. tanio sie cenisz jednak

 

Łukasz Nowicki

Kiedyś uważałem że jest pan świetnym aktorem. Teraz zwykłym kłamcą. Gratuluję manipulacji

 

Jerzy Biegun

Panie Karolak miałem pana za porządnego aktora ale teraz jest pan żenująco-chamskim kłamcą

 

Agnieszka Golańska-Bault

Jest Pan zwykłą szują. Nie cenię Pana jako aktora, ale szanowałam jako człowieka...teraz przestałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto to jest? szkoda, że nigdy pewnie nie wygra w wyborach ktoś spoza partii faworytów do sprawowania rządów, najmniejsze zło to prezydent z tej samej partii, teraz pewnie wygra PiS to Duda powinien być prezydentem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Karolak jest powiązany z obozem władzy poprzez znajomość z Mariuszem Sokołowskim - rzecznikiem prasowym policji. Zbigniew Stonoga toczy wojnę z Sokołowskim i z Karolakiem. Karolak i Sokołowski poszli razem na imprezę do hotelu, za którą nie zapłacili wystawionego rachunku. Co wolno wojewodzie... Mało tego, że nie zapłacili, to jeszcze jeden z nich pobił tam jakiegoś gościa. Nie pamiętam dokładnie szczegółów sprawy bo było to jakiś czas temu. Ciamajdowaty z wyglądu Karolak, nie jest wcale taki ciamajdowaty :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolak stary lewak od lat, promował różne marsze "antyfaszystowskie" i cieszył się gdy niemieccy anarchiści bili jakiś przypadkowych Polaków w Stolicy (bo do polskich ekip sportowych nie mają startu). Dodatkowo ma swoje partykularne osobiste korzyści z wiązane z panowaniem PO i ludzi z nią powiązanych (prezydentura). Intelektem też nie grzeszy, nadrabia trochę aktorskimi sztuczkami na poprawę wizerunku.

 

Na drugą turę chyba nie pójdę. Komorowski utożsamia w polskiej polityce wszystko co złe w III RP, a jakbym zagłosował na Dudę to potem miałbym wyrzuty sumienia gdyby zaczął realizować gorliwie zapraszanie jankesów nad Wisłę, tarczę, bazy obcych państw, wspieranie bandera-landu, legalizowanie pobytu banderowców nad Wisłą i przymykanie oczu na haracze państwa z historycznych terenów Palestyny i mędrców z Brooklinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w ogóle sensu wspierania przez aktorów, reżyserów, sportowców i innych celebrytów określonych kandydatów, dla mnie te osoby przez to tracą na wiarygodności, a dla samego kandydata to tez żaden splendor, na ale widocznie ciemny lud to kupuje choć chyba nie wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×