Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Urzędników było 200000. Teraz jest 700000.
to chyba przesadzone 200 tysięcy było w 1990. W Polsce nigdy nie było wzrostu gosp na poziomie 20% przez 2 lata również, choć za rządów Pisu rzeczywiście był spory wzrost to jednak ciekawe jaki by był jakby przeżyli kryzys z 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest serce jego, nie boi się, Aż spojrzy z góry na nieprzyjaciół swoich

 

no własnie... nie rozumiem po co cytaty z biblii... nie każdy wierzy w Waszego Boga i w Waszych Mentorów (czyt. księzy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzędników było 200000. Teraz jest 700000.
to chyba przesadzone 200 tysięcy było w 1990. W Polsce nigdy nie było wzrostu gosp na poziomie 20% przez 2 lata również, choć za rządów Pisu rzeczywiście był spory wzrost to jednak ciekawe jaki by był jakby przeżyli kryzys z 2008.

 

 

Wybacz Kaszubie za drobne nieścisłości, nie mam kartki. Jednak sedno sprawy jest chyba zrozumiałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PO zadłużyło państwo o 40%, obniżyło wiek emerytalny, w administracji powstało 6.000 nowych etatów tzw. dodatkowy betonowy elektorat. Kto korzysta na tym wszystkim? bogaci. I to jest prawda, to jest prezydent ustawionych i bogatch, i biednych głupich i ślepych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PO zadłużyło państwo o 40%

 

Rozumiem że państwo ma się rozwijać bez długu. No tak drogi same się wybudują. ;)

 

 

Państwo by sie rozwijało bez długu, ale wolniej, jeżeli chcemy przyspieszyć rozwój, podwajając dług i zabierając biednym emerytury, zeby bogaci mogli sie bogacic to ja ci gratuluje rozumu. Kredyty mozna brać ale rozsądnie, tworząc miejsca pracy, a nie marnotrawić budując nierentowne nieruchomości, których nabudowano masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzędników było 200000. Teraz jest 700000.
to chyba przesadzone 200 tysięcy było w 1990. W Polsce nigdy nie było wzrostu gosp na poziomie 20% przez 2 lata również, choć za rządów Pisu rzeczywiście był spory wzrost to jednak ciekawe jaki by był jakby przeżyli kryzys z 2008.

 

 

Wybacz Kaszubie za drobne nieścisłości, nie mam kartki. Jednak sedno sprawy jest chyba zrozumiałe?

To chyba duże nieścisłości za rządów PO przybyło 60 tys urzędników a nie 0,5 mln co i tak biorąc niegdysiejsze hasła PO o zmniejszeniu biurokracji jest żenujące. No ale nie popadajmy w przesadę bo tracimy na wiarygodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Kosció przeszkadza mi dlatego ze wtrąca sie we wszystko ;)

Nie płaci podatków... i to państwo go utrzymuje.

A co do invitro... to uwazam, ze jest to bardzo ważna kwestia w całym tym zamieszaniu wyborczym.

 

A ty... nie jestes za invitro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwo by sie rozwijało bez długu, ale wolniej, jeżeli chcemy przyspieszyć rozwój, podwajając dług i zabierając biednym emerytury, zeby bogaci mogli sie bogacic to ja ci gratuluje rozumu. Kredyty mozna brać ale rozsądnie, tworząc miejsca pracy, a nie marnotrawić budując nierentowne nieruchomości, których nabudowano masę.

Nie pisz tak do mnie bo jeszcze Ci nie pykło. ;) To ja nie wiem gdzie ty (specjalnie z małej bo burak na to zasługuje)żyjesz ale emeryci nie mają źle. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie tanie drogi, krótkie kolejki do lekarzy. Dobrobyt. Wzrost i postęp.

 

"Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą." jak powiadał pewien zacny jegomość

 

Państwo utrzymuje podobno nie tylko Kosciół, ale nawet jego zajadłych przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy obywatel Polski płaci podatki... np od darowizny. Niech opodatkuja "co łaska" na tace. Czy egzekwują podatek vat od usłu np za chrzest. W czym ksieza sie róznia od innego obywatela naszego kraju...? hę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Państwo utrzymuje podobno nie tylko Kosciół, ale nawet jego zajadłych przeciwników.

 

Jakos Państwo mnie nie utrzymuje... sama muszę sobie zarobic na chleb :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×