Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

bonsai, nie wiem... ale wiesz... fuhrer to fuhrer... zero własnego myślenia.

 

No właśnie, czyli typowy obrazek PiS-owca i człowieka wierzącego. Mamy zatem odpowiedź. Ludzie lubią być jak owieczki i mieć swojego pasterza. A jak pojawi się jakaś "czarna" owca, czyli homoseksualista, bezpłodny, ateista, cyklista, to należy go wyrzucić ze stada i nadal ślepo podążać za swoim przywódcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, sama ostatnio byłaś w tej nieprzyjemnej sytuacji kiedy ktoś zdaje sie detektywmonk pochopnie nazwał Cię katolicką fanatyczką czy jakoś tak, z tego tylko względu, że głosujesz na Dude czy tam krytykujesz Komorowskiego, więc nie imputuj mi proszę pochopnie uprzedzeń wobec Dudy z tego tylko powodu, że nie podobał mi się jego sztuczny uśmieszek, bo zachowujesz się tym samym wobec mnie tak jak detektyw wobec Ciebie niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, niestety... zero własnego myslenia tylko podążanie za fuhrerem... strzach sie bac co by było gdyby wiekoszosc słuchała naszych kleryków wypowiadajacych się z ambony P Nie zapomne jak na wsi, gdzie mieszkała moja babcia ksiądz na kazaniu powiedział (lata '90) że jak ktos głosował na Kwaśniewskiego to ma sie z tego wyspowiadac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, może dla Ciebie to nieistotny drobiazg ale ja uważam, że ludzie zwracają dużą uwagę na mowę ciała i wpływa ona na to jak kto wypada wśród odbiorców, co w kontekście debaty ma przecież znaczenie.

nie bez powodu politycy zatrudniają fachowców w tej dziedzinie, którzy ich uczą jak mają gestykulować itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było chyba aż tak źle, żeby aż przeciwko Dudzie później głosowali ze względu na złą mowę ciała. Choć w sumie ludzie lubią pozory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komoukraiński był według mnie bardziej zdenerwowany, całą wodę wypił, ale o dziwo nie mówił okrągłymi zdaniami tylko odnosił się do konkretnych kwot, wydarzeń czy też uchwał. Tym mnie zaskoczył. Duda atakował Komoukraińskiego i wyprowadzał go z równowagi.

Też zwróciłam na to uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było chyba aż tak źle, żeby aż przeciwko Dudzie później głosowali ze względu na złą mowę ciała. Choć w sumie ludzie lubią pozory.

 

No chyba ma nas reprezentować więc chyba mowa ciała jest ważna. Za granicą też będzie śmigał z takim uśmieszkiem? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, w sytuacji kiedy debata była wyrównana takie "drobiazgi" mogą przeważyć szalę w którąś ze stron i tak jak napisałaś ludzie kierują się pozorami, dla wielu ludzi co innego myśleć sobie, a ten sie nie odniósł a ten mu przerwał, a ten przeinaczył a co innego widzieć dosłownie widzieć u kogoś fałsz na twarzy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debata nie była wyrównana, przynajmniej ja jej nie odbieram jako wyrównanej, Duda zdecydowanie ją wygrał.

 

Niezbyt dobrze to świadczy o naszej demokracji, jeśli o czyimś dojściu do władzy decyduje odpowiedni wyraz twarzy. Ale może właśnie dlatego demokracja nie jest reżimem doskonałym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda jak zwykle po bandzie :D

 

heh,naprawde warto się spuszczać i wydrapywać wzajemnie oczy w obronie swoich idoli którzy mają was totalnie ultrabrutalnie w nosie?

 

ale dobra,miejcie fun ,wszak wiadomo że dla slayerów największa radość to kibicowanie swojej drużynie

 

btw.do kogo będziecie się modlić jak przyjdzie Kuki i opróźni szambo?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, na to właśnie Duda pewnie liczył, że ten uśmieszek pomoże mu dojść do władzy, że pokaze go jako kogoś sympatycznego czy uj wie co on sobie myślał, na pewno w każdym razie bez powodu sobie tego uśmieszku nie przykleił ;)

jednak skutek był odwrotny sądząc po wypowiedziach oglądających debatę krótko mówiąc irytował tym uśmieszkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej irytował Komorowski swoim obrażeniem na cały świat i wywyższaniem się, Duda wydawał mi się być opanowany. A tutaj to raczej sami zirytowani wszystkim ludzie, w końcu forum dla nerwicowców. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×