Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Duda zdecydowanie zmiażdżył Komorowskiego w tej debacie. Komorowski nie miał żadnych argumentów, nie zaproponował nic konkretnego i skupił się wyłącznie na atakowaniu oponenta - to było słabe z jego strony. Do dzisiaj sprawia wrażenie zszokowanego faktem, iż nie wygrał w I turze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski nie miał żadnych argumentów, nie zaproponował nic konkretnego i skupił się wyłącznie na atakowaniu oponenta - to było słabe z jego strony. Do dzisiaj sprawia wrażenie zszokowanego faktem, iż nie wygrał w I turze.

Dokładnie tak. Nie pokazał nic poza straszniem PiSem i oponentem, a jak pokazała 1 tura straszenie PiSem już nie działa...... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mogą nie zagłosować na Komora tylko na Dude ze względu na to że Komor w tym wydaniu jako prezydent się nie sprawdził.

 

a ja mam nadzieje, że jednak zagłosują... na Komorowskiego... Duda jako prezydent... sorry ale nawet jego piar jest zenujący...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Nie pokazał nic poza straszniem PiSem i oponentem, a jak pokazała 1 tura straszenie PiSem już nie działa......

przepierdoli Szogun po tej debacie jeszcze bardziej niz jakby jej nie było . Tylko straszył PIs -em i cytował jakieś z kartecki frazesy .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mogą nie zagłosować na Komora tylko na Dude ze względu na to że Komor w tym wydaniu jako prezydent się nie sprawdził.

a ja mam nadzieje, że jednak zagłosują... na Komorowskiego... Duda jako prezydent... sorry ale nawet jego piar jest zenujący...

Pamiętajmy jednak co pokazała 1 tura. Ona nie pokazała że Duda jest świetnym kandydatem. Ona pokazała, że 70% wyborców jest przeciw Komorowskiemu a 20% wyborców Kukiza +4%Korwina+z 1% reszty to już strasznie przeciw...

To jest głosowanie przeciw komuś a nie za kimś. Ludzie chcą obalić Komorowskiego czego efektem pobocznym jest zrobienie Dudy prezydentem.

Wszystko rozejdzie się na elektoraty negatywne. Czy więcej ludzi przeciw Prezydentowi pójdzie zagłosować czy da się zmoblilizować i ponownie przestraszyć lemingi Pisem które też częściowo są zawiedzione PO i nie chce im się iść głosować.

Który kandydat bardziej przestraszy i zmowtywuje swój elektorat oponentem ten wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski nie miał żadnych argumentów, nie zaproponował nic konkretnego i skupił się wyłącznie na atakowaniu oponenta - to było słabe z jego strony. Do dzisiaj sprawia wrażenie zszokowanego faktem, iż nie wygrał w I turze.

Dokładnie tak. Nie pokazał nic poza straszniem PiSem i oponentem, a jak pokazała 1 tura straszenie PiSem już nie działa...... :yeah:

 

Cała Platforma Obywatelska osiągnęła sukces wyborczy dzięki straszeniu PiS-em, średniowieczem, konfliktami itp. itd. Jednak teraz i Komorowski i PO zaczynają się przekonywać, że gdy dalej w kraju nic się nie poprawia, a wręcz jest coraz gorzej, to nagle okazuje się, że szukanie i wskazanie wrogów już nie wystarcza, aby utrzymać się u władzy. Dziś Komorowski kontynuował politykę straszenia PiS-em i średniowieczem, jednak było to już bardziej śmieszne i żałosne niż brane na poważnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

introwertyczka, wszelkie teksty typu "zmiażdżył" są nieadekwatne do tej debaty, która była wyrównana, choć moim zdaniem z lekkim prowadzeniem Komorowskiego, ze względu choćby na mowę ciała - Duda przesadził z tym sztucznym uśmiechem, wypadł przez to mało autentycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhaha

Komorowski jest na tyle głupi, że sam siebie pojechał, powiedział: "Opieka zdrowotna od waszych rządów nie uległa zmianie"

Tylko zapomniał, że od 8 lat rządzi PO a on jest Prezydentem od 5 lat a przynajmniej na tyle ma odwagi że wie że przez te wszystkie lata nic sie nie poprawiło choć wtłoczono do systemu 20 mld wiecej

Dokładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Komorowski za to sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat i zdziwionego, że jak to on mógł jeszcze nie wygrać, tylko go po jakichś debatach ciągają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wygra Duda.. to kurfa wygra fanatyzm... Państwo Polskie , które z założenia ma być panśtwem oddzielonym od koscioła, takim nie będzie... ;) trza pakowac walizki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy jednak co pokazała 1 tura. Ona nie pokazała że Duda jest świetnym kandydatem. Ona pokazała, że 70% wyborców jest przeciw Komorowskiemu a 20% wyborców Kukiza +4%Korwina+z 1% reszty to już strasznie przeciw...

To jest głosowanie przeciw komuś a nie za kimś. Ludzie chcą obalić Komorowskiego czego efektem pobocznym jest zrobienie Dudy prezydentem.

Wszystko rozejdzie się na elektoraty negatywne. Czy więcej ludzi przeciw Prezydentowi pójdzie zagłosować czy da się zmoblilizować i ponownie przestraszyć lemingi Pisem które też częściowo są zawiedzione PO i nie chce im się iść głosować.

Który kandydat bardziej przestraszy i zmowtywuje swój elektorat oponentem ten wygra.

Dodałbym jeszcze tyle, że te wybory pokażą jak trwałą rzeczą i motorem w polityce jest strach bo tylko to PO posiada->PiS jako straszak. Zabierzcie im PiS to nie mają nic. Nie istnieją.

Komorowski po raz kolejny DZIELIŁ Polskę na radykalną i racjonalną a w debacie SAM został radykałem :D

I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wygra Duda.. to kurfa wygra fanatyzm... Państwo Polskie , które z założenia ma być panśtwem oddzielonym od koscioła, takim nie będzie... ;) trza pakowac walizki :P

I to jest piękny przykład inżynierii społecznej. Piekne przestraszenie obywatela bo nie popiersza Komorowskiego za osiągnięcia i poglądy jako prezydent tylko bo boisz sie Dudy.

A Duda jako prezydent nic nie zrobi by komuś poglądy zmienić albo narzucać. Nie będzie natomiast podpisywał ustaw anty obywatelskich tak jak robi to Komorowski i w tym tkwi różnica. Poważnie. Świat sie nie zawali! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głosujci na Dude!!! będzie sredniowiecze..

Z całym szacunkiem Aranjani, ale jakby zapytać cię na czym polega kapitalizm i socjalizm, to nie potrafiłabyś odpowiedzieć, a masz prawa wyborcze i to jest najgorsze w tym kraju. Zatem skoro tak dobrze znasz się na polityce, to powiedz dlaczego będzie średniowiecze, tylko proszę o rzeczowe argumenty. Intuicja mi podpowiada, że ich nie będzie. .

Czy dostanę w końcu odpowiedz od wyborców PO o sukcesy podczas ich rządów i sukcesy Bronka jako prezydenta ? Nie jestem wyborcą Pis-u, żeby nie było. Intuicja znów mi podpowiada, że nikt nie odpowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, dokładnie. Co jest takiego pociągającego w fanatyzmie, że ludzie go tak pragną? Wszyscy lubią być sterowani przez swojego Fuhrera czy jak?

 

Ktoś fajnie powiedział, że dzisiaj Dudzie wyłączono zdalne sterowanie, czyli prezes zaniemógł i jedyne co pozostało Dudzie to się sztucznie uśmiechać. A mógł przecież nie przyjść...

 

20022_913087425396808_4590783862213135870_n.jpg?oh=3e8edf1ff48dba83117ca946c679bde4&oe=55CCC24A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak konczac dyskusje... bo trza jutro wstać do pracy... współczuje wszystkim Krakowiakom (ech... sama sie do nich zaliczam) że taki Pan tartuje w wyborach... i jeszcze ma szanse (mam nadzieje znikoma) wygrac:) PISS :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Introwertyczka, Komorowski sprawiał wrażenie zniesmaczonego PISEM i kandydaturą Dudy, co też było troche teatralne, ale bardziej pasowało do sytuacji i tego co sam mówił, niż przyklejony uśmieszek.

 

 

Maciek, Araszka "Opieka zdrowotna od waszych rządów nie uległa zmianie"

ale to zdanie należy rozumieć jako:

- od czasu waszych rządów nie zaszła zmiana

czy jako

- wasze rządzenie nie dało żadnej zmiany

bo o ile pierwsze jest faktycznie strzałem w stopę tak drugie już nie, a biorąc pod uwagę kontekst dyskusji (wyliczenia Komora odnośnie nakładów finansowych na służbe zdrowia za czasów rządu pisu i obecnie) to użył tego zdania raczej w drugim znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby nie miał przyklejonego uśmieszka, to byście pisali, że zgorzkniały nadęty zacietrzewiony pisowiec. Jak się do kogoś jest z góry uprzedzonym, to zawsze będzie i tak źle i tak niedobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znerwicowany Tomcio, Tomcio uja wiesz o czym mam pojecie a o czym nie... wiec bardzo prosze wstrzymaj sie z tego typu komentarzami. Nie tylko Ty sie interesujesz danym tematem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezwzględnie debatę tą wygrał Duda.

Żaden nie wygrał. Zdecydowany remis. Czekamy na dogrywkę ;)

 

Zbyszek myślałam, ze od poniżania innych jesteś Ty:)

Debata zdecydowanie na korzyść Komorowskiego, świetnie sobie radzi i gada z sensem, opanowany, zabawny. A teraz txt "ale 2 lata więzienia?" :)

 

Komorowski gada z sensem? Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. :o

Trzeba przyznać, że momentami tak :roll:

 

bonsai, jutro lecem od Urzedu zeby moc tu glosowac... na Komorowskiego :mrgreen:

Ja mam moje zaświadczenie także na II turę :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×