Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

neon, profesjonalny dziennikarz powinien się odp. przygotować do programu, a nie powoływać się na niesprawdzone źródła. No, ale wiadomo, że chodziło o prowokację :pirate:

 

Po prostu maciek, nie wkurzaj mnie :time: ( wiem, że to ironia, ale co za dużo, to niezdrowo! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, rozpoczynam agitację wśród rodziny :pirate: Właśnie rozmawiałam z wujkiem :lol: myślałam, że będzie stawiał opór, bo miał głosować na Kukiza w I turze, ale jednak zdecydował się na Dudę ;)

Ja nie agituje w ogóle siostra za Komorem bo ona należy do wielkomiejskiej zamożnej klasy średniej i jest zadowolona z status qvo, matka i brat za Dudą a ja za nikim. Jeden wujek myśliwy i jego rodzina mundurowa za Komorem ale też nie dziwota, reszta to nawet nie wiem ale ci którym się nie powodzi zbytnio wszyscy za Dudą podejrzewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ponad 1 mln 850 tys. razy w 2011 roku sięgano po informacje wynikające z naszych połączeń telefonicznych. To o kilkaset tysięcy więcej niż rok wcześniej. Państwowe instytucje sięgały m.in. po bilingi, często bez naszej wiedzy i zgody. Alarmujące statystyki Urzędu Komunikacji Elektronicznej ujawniają prawnicy z Fundacji Panoptykon, zajmującej się problemem kontroli państwa nad społeczeństwem."

 

 

I to za PO wzrosła ilość podłsuchów o kilka milionów i oni nas straszą PiSem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha Ja bym go nie nazwał dziennikarzem, to jest najemnik.

Kalebx3 A ja nie, ponieważ wiem jaki ma wpływ na ludzi, mam dużo znajomych z tego środowiska, jeden bliższy do tej pory nie może poradzić sobie z tym nałogiem, który wytrąca go z funkcjonowania w społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, nie wkurzaj mnie :time: ( wiem, że to ironia, ale co za dużo, to niezdrowo! )

Podejrzewam, że jesteś ukrytą opcją PiSowską (Arasha nie bierz tego do siebie, mam dzisiaj zajawkę żeby wczuć się w pkt. widzenia 2 strony ze względu na euforię wynikającą z otrzymanej w pracy premii ;) )

Twoje posty zieją nienawiścią i jeszcze tą nie...nie... jak to było, a mam :D....nietolerancją.

Bądźmy tolerancyjni. Głosujmy na tęczowego Bronka który podpisze związki partnerskie i in vitro, czyli ustawy niezbędne do ratowania naszej gospodarki która funkcjonuje idealnie bo jest zieloną wyspą. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon,

Po pierwsze za lufke nikt Cię nie wsadzi, chyba że handlujesz.

 

bzdury :]

po drugie nie o legalizacji mowa a o kryminalizacji trawki...

Duda by chcial zebym ja sie jakimis pierdami Karolaka na temat twittera jego corki przejmowal, jak moja wolnosc byla przez panstwo w prawdziwy sposob naruszana, a on przeciez w rządzie był, to dla mnie obelga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a u Ciebie w pracy jak głosują?
nie głosują w ogóle jeszcze słowa nie słyszałem o kampanii i ogólnie polityce przez 1,5 roku pracy. Podejrzewam nawet że część nie wie nawet że są wybory i kto jest obecnie prezydentem Polski.

Tak.

bardzo.

wy*ebane.

 

 

jak i większość narodu w sumie : O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik Po pierwsze, przez ostatnie 8 lat u władzy jest PO, ale i oni nie są głupi, żeby tą używkę legalizować. Za lufke za kratki nie trafisz, chyba że jesteś recydywistą. Policja nawet nie zajmuje sie już takimi płotkami, żeby nie zapełniać kryminałów, chyba że baran sam wpadnie, to jakaś grzywna i zawiasy owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a u Ciebie w pracy jak głosują?
nie głosują w ogóle jeszcze słowa nie słyszałem o kampanii i ogólnie polityce przez 1,5 roku pracy. Podejrzewam nawet że część nie wie nawet że są wybory i kto jest obecnie prezydentem Polski.

Tak.

bardzo.

wy*ebane.

 

 

jak i większość narodu w sumie : O

ich interesują plotki ze wsi i z pracy i promocje w dyskontach głównie. No i telenowele o nich najwięcej gadają. W sumie może to droga do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, co znaczy sam wpadniesz, ze trzeba w nich rzucic workiem, juz nie przeszukują? :lol:

i jak znajdą lufke to dajesz gwarancje ze nie skują i nie lecisz na dołek? jeden raz znajdą lufke, czy tam powiedzmy gram, mozna dostac zawiasy, drugi raz znajdą powiedzmy za pół roku i mogą odwiesić.

co z tego, ze od 8lat PO jak przepis jest jeszcze starszy, PO troche go zlagodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum Duda ma 2 razy większe poparcie niż Prezydent. To skandal!

Administracja forum ustawiła głosowanie bo jest ukrytą opcją PiSowską.

Gdyby forum było spółką skarbu państwa Nasz Wspaniały Prezydent miały 4 razy większe poparcie w forumowej sondzie. :D

Dostałby 120% głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodikNo właśnie, a kiedy przeszukują? Rozumiem, że jeszcze chowasz się po winklach i krzakach, żeby ukradkiem spalić z kumplami lufke, dlatego masz problemy. Marihuana ma negatywny wpływ na układ nerwowy i nigdy nie powinna być legalizowana, a kto chce, ryzykuje pali to sobie spokojnie, na luzie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolak stary lewak od lat, promował różne marsze "antyfaszystowskie" i cieszył się gdy niemieccy anarchiści bili jakiś przypadkowych Polaków w Stolicy (bo do polskich ekip sportowych nie mają startu). Dodatkowo ma swoje partykularne osobiste korzyści z wiązane z panowaniem PO i ludzi z nią powiązanych (prezydentura). Intelektem też nie grzeszy, nadrabia trochę aktorskimi sztuczkami na poprawę wizerunku.

 

Na drugą turę chyba nie pójdę. Komorowski utożsamia w polskiej polityce wszystko co złe w III RP, a jakbym zagłosował na Dudę to potem miałbym wyrzuty sumienia gdyby zaczął realizować gorliwie zapraszanie jankesów nad Wisłę, tarczę, bazy obcych państw, wspieranie bandera-landu, legalizowanie pobytu banderowców nad Wisłą i przymykanie oczu na haracze państwa z historycznych terenów Palestyny i mędrców z Brooklinu.

 

To już się odbywa za rządów Platformy. Kopacz dała Upainie 100 milionów euro, Komoukraiński 300 milionów złotych, państwo polskie hojnie obdarowuje stypendiami Ukraińców, którzy potem robią sobie w Polsce zdjęcia z banderowską szmatą, a największym hitem tego cyrku jest to, że Ministrem Obrony Narodowej jest Ukrainiec Siemoniuk. Podejrzewam, że za rządów PiS-u nic się w tej materii nie zmieni i dalej będą karmić neonazistowską kijowską juntę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, uważaj Maciuś, bo jeszcze pinda się na Ciebie rzuci :lol:

Oj, widzę, że duża ta premia musiała być, żeby tak bezczelnie agitować :pirate:

Nie no coś ty aż taka duża to ta premia nie była. Choć nie jest zła....

Oddałbym wszystkie premie świata, żeby ktoś z poglądami jak pinda się na mnie NIE rzucał......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon,

 

jetodikNo właśnie, a kiedy przeszukują?

 

w różnych sytuacjach, nie tylko jak siedzisz w parku na ławce w kapturze.

 

Rozumiem, że jeszcze chowasz się po winklach i krzakach, żeby ukradkiem spalić z kumplami lufke, dlatego masz problemy.

czyli nie rozumiesz.

 

Marihuana ma negatywny wpływ na układ nerwowy i nigdy nie powinna być legalizowana, a kto chce, ryzykuje pali to sobie spokojnie, na luzie w domu.

 

jak już pisałem nie mówimy o legalizacji, druga sprawa jest taka, że nawet u siebie w domu nie masz prawa jej palić.

kolejna sprawa jest taka, ze to z trawką było tylko przykładem :]

 

Arasza

jetodik, inaczej być mówił, gdyby chodziło o Twoją rodzinę

 

jakby Karolak opowiadał, że moja córka coś tam napisała na twitterze, to masz racje, inaczej bym mówił - nie robiłbym z tego szopki politycznej, tylko odpowiednio do sytuacji reagował.

 

nie rozumiesz o co tutaj chodzi Duda jest ustawiony jego córka też, a Ciebie państwo zdepcze na każdym kroku, nawet nie masz prawa do samoobrony przed bandytą, w tej sytuacji jakaś gra na emocjach, że nie ma wolności bo Karolak coś tam bzdurzył o twitterze jest żałosna i obraźliwa dla szarego zjadacza chleba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotylion jest symbolem nowoczesnego patriotyzmu. Patriotyzmu umiłowania 25 lat wolności, demokracji i polskich przemian i wolnych wyborów z 4 czerwca. Do tego rówież udanej polskiej transformacji dzięki której bogaci są jeszcze bogatsi, a Polska jest krajem mlekiem i miodem płynącym.

Wszystko dzięki to naszemu prezydentowi który miał w tym wszystkim udział przy okrągłym stole, w Unii Wolności, AWS, PO.

Ja swój głos oddaje na Bronka, który jest prezydentem stabilnym, przewidywalnym, za czasów którego nic się w Polsce nie wydarzy. Bo dzięki stabilnej przewidywalnej prezydenturze wiadomo, że nie będzie niczego ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×