Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Bronek fajnie się prezentuje, co jak co, widać że to nie żółtodziób.

Pytania polityczne bardzo tendencyjne, żaden nie może się wykazać myślę. Za to Olejnik konkretnie przerywa, gdy bronek przekroczył czas, na poprzedniej bylo zamieszanie. A duda jak zwykle nie na temat, teraz o blokadzie etatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dajcie spokój z tym jądrem zła, ciemności...TVN zmienił właściciela, Onet również...może już czas zaprzestać przyklejania łatek, tkwić w nienawiści, niechęci. To, że ktoś ma inne poglądy, nie znaczy, że jest wrogiem. Telewizja Trwam tkwi w swoim świecie, nie moim, więc nie oglądam jej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasaw, też to widzę, nie rozumiem z czego to wynika. Ludzie odchodzą od samodzielnego myślenia, analizowania rzeczywistości, nie czytają, tylko seriale i facebook. Czy to wynika z kiepskiej edukacji, z powodu nierozbudzania ciekawości świata przez rodziców, z łatwego dostępu do dóbr, zupełnie nie wiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasaw, też to widzę, nie rozumiem z czego to wynika. Ludzie odchodzą od samodzielnego myślenia, analizowania rzeczywistości, nie czytają, tylko seriale i facebook. Czy to wynika z kiepskiej edukacji, z powodu nierozbudzania ciekawości świata przez rodziców, z łatwego dostępu do dóbr, zupełnie nie wiem.

 

Ludzie nie odchodzą od samodzielnego myślenia, skoro widzą to, co wyprawia TVN. Co z tego że właściciel TVN się zmienił , jak postępowanie się nie zmieniło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×