Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Ho ho ho ho

Bronisław może przyjmie zaproszenie do debaty u Kukiza.

Liczę na to.

Jeśli Komorowski uzyska więcej niż 30% - domagam się III tury.

 

 

Nie doczekamy się tej debaty.

To wpis z fejsbuka Pawała Kukiza:

 

Prezydent Kukiz

 

Czas minął...

 

Do godziny 18:00 na warunki, które zaproponował Paweł Kukiz odpowiedział oficjalnie jedynie Andrzej Duda, który wyraził zgodę na udział w Waszej debacie i zaakceptował wszelkie Wasze warunki, przedstawione oficjalnie w dniu dzisiejszym. Jednym z proponowanych asystentów dziennikarskich jest p. Wojciech Sumliński.

 

Sztab p. Bronisława Komorowskiego nie odpowiedział na Waszą propozycję w żadnej z oficjalnych - formie.

 

Teraz ‪#‎PotrafiszPolsko‬ wyciągnąć wnioski już sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie rodziny w takich chwilach jest normalnością, dzięki rodzinie obywatele mogą stworzyć sobie jakiś obraz kandydata, jego tożsamość. I nie przekręcaj kota ogonem, bo robisz z niej winną. To tak jak w niektórych krajach muzułmański, nie dość że dziewczyne zgwałcą, to jeszcze dostanie wyrok za to że sie dała.

Można wspierać rodzinę nie afiszując się z tym. Nawet nie wiesz ilu jest ludzi pomagających innym, ale nie wiesz o tym, bo nie robią tego dla poklasku i popularności ale z dobroci serca. Taka jest dla mnie różnica między prawdziwym wsparciem, a robieniem tego pod publikę. Ja nie robię z niej winnej chociaż dla mnie jest głupiutka, że się na to zgodziła, jeśli tutaj jest ktoś winien to ojciec, że w imię dobrania się do władzy jak na talerzu podaje hienom swoją rodzinę. Tak samo jak winien jest wspomniany przez Ciebie gwałciciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście już nie mogę się doczekać niedzieli i możliwości zamknięcia w pizdu tego gównosztormowego tematu.

 

Niezależnie czy wygra człowiek krzak z prezesem i kotką z krzyżem za plerami i maciorowiczem w sejfie,czy chujowy zdesperowany szogun Janusz bezwąsy kłamliwy i tak nas będą przysłowiowo "rżnąć w srake", wybór między zatwardzeniem a gównem typu szampan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil lepsze byś zrobił?:P

 

Tymczasem nesws dnia na GW:

 

"Nawet Komorowski jest za marihuaną medyczną. Najwyższy czas zmienić prawo"

 

JOWy,emerytury,marihuana a jutro ponoć jeszcze w planach odkodowanie Wiedźmin 3 dla każdego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie rodziny w takich chwilach jest normalnością, dzięki rodzinie obywatele mogą stworzyć sobie jakiś obraz kandydata, jego tożsamość. I nie przekręcaj kota ogonem, bo robisz z niej winną. To tak jak w niektórych krajach muzułmański, nie dość że dziewczyne zgwałcą, to jeszcze dostanie wyrok za to że sie dała.

Można wspierać rodzinę nie afiszując się z tym. Nawet nie wiesz ilu jest ludzi pomagających innym, ale nie wiesz o tym, bo nie robią tego dla poklasku i popularności ale z dobroci serca. Taka jest dla mnie różnica między prawdziwym wsparciem, a robieniem tego pod publikę. Ja nie robię z niej winnej chociaż dla mnie jest głupiutka, że się na to zgodziła, jeśli tutaj jest ktoś winien to ojciec, że w imię dobrania się do władzy jak na talerzu podaje hienom swoją rodzinę. Tak samo jak winien jest wspomniany przez Ciebie gwałciciel.

 

Nie jest głupia, tylko bardzo mądra pomagając ojcu, i tak powinno być, członkowie rodzin się wspierają, tak jest w normalnym świecie, może nie w twoim. Wole takiego prezydenta,niż takiego, któremu pomagają obłudni pseudodziennikarz i aktorzy, którzy żerują na młodej dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fakt.pl/polityka/-6-tys-zl-tylko-idiota-za-tyle-pracuje-,artykuly,546578.html tylko idioci pracują za 6000 zł tak powiedziała pani Bieńkowska, chyba nie wie że o takiej pensji marzy 90% Polaków a dla niej to jałmużna. Mam nadzieję że Duda to wyciągnie na debacie pokaże jaki władza ma stosunek do zwykłych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest głupia, tylko bardzo mądra pomagając ojcu, i tak powinno być, członkowie rodzin się wspierają, tak jest w normalnym świecie, może nie w twoim. Wole takiego prezydenta,niż takiego, któremu pomagają obłudni pseudodziennikarz i aktorzy, którzy żerują na młodej dziewczynie.

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinga Duda jest świetna i jak nikt w tym kraju zasługuje na tytuł Prezydenckiej Córki.

Lepsza niż kłamliwa Ola Kwaśniewska (która na antenie kłamała płacząc mówiąc o chorobie filipińskiej ojca), lepsza niż imprezująca Wałęsówna, blogowa Kasia Tusk czy zadufana w sobie Marta Kaczyńska wiecznie wystepująca z pretensjonalną miną lub niż wszystkie córki Komorowskiego które załatwiły sobie prace po znajomości, jedna chyba w CBOSie a druga w tym portalu co szukał haków na Dudę.

Kinga jest ej ołkej :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomidory zgniłe żeby rzucać w telewizor jak będzie na ekranie Komorowski lub Olejnik :D

 

Ło kuźwa a niby tak w Polsce źle a tu pan maciuś wyrzuca pomidory. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×