Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nergal.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby podał Koran to dziś w przestrzeni publicznej by go nie było. Taki czyn kończy się przeważnie bombowym zakończeniem :mrgreen:

 

W każdej świętej księdze powinien być zainstalowany w okładce mały ładunek wybuchowy, który uaktywniałby się w momencie próby jej zniszczenia :)

 

Lepiej jakby przy jej otwieraniu by się uaktywniał :mrgreen: choć większość chrześcijan jak i muzułmanów swych świętych ksiąg nie czyta i zna je z drugiej ręki także wielkiego efektu by to nie przyniosło. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych co kpią z chrześcijaństwa a nie robią tego w stosunku do Islamu o ile w Polsce można to wytłumaczyć tym że muzułmanów tu niewielu a Kościół ma wielkie wpływy ale na zachodzie Europy to antyklerykałowie, zwolennicy świeckiego państwa powinni atakować ekstremalnie wsteczny islam a nie wygładzone chrześcijaństwo którego de facto już tam nie ma.

No mówię ci, nie ogarniesz tego co się teraz dzieje w Wielkiej Brytanii. Chrześcijan gonią i oskarżają np. o nietolerancję wobec homoseksualistów, a w stołówkach szkolnych żeby Muzułmanie nie robili nic sprzecznego z wiarą np. wycofują wieprzowinę, a wprowadzają mięso z uboju rytualnego, albo w fast foodach wycofują chusteczki nawilżane, bo to straszny alkohol.

comment_uf1KidNpEERK25Cxq8eNOFrmFlXmI0eL,w400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nergal leczył się na depresję. Wyznał to w kawalerce Łukasza 20m2 :)

 

miał prawo sie leczyć na depresję tak samo jak na zapalenie płuc . Zaden to powód do hucznego , medialnego rozgłaszania, a tym bardziej chwały własnej osoby ( wedle niedzisiejszego, dawnego , kulturowego a mocno poronionego u podstaw wzoru :< co to za artysta , który nie cierpiał psychicznie, taki nie zrozumie czym jest wielka i prawdziwa sztuka > ). Jesli jego depresja była tego typu co Justyny Kowalczyk ( gdzie kobieta będęc w depresji trenowala wyczynowe biegi na nartach z najwyższej półki ) to ja Tego Pana Nergala nie chcę dalej słuchac , tego co mówi , jego mrocznej muzyki , poglądów i jego objawów depresji . My ( a przynajmniej większość z Nas tutaj wie czym jest prawdziwa przeje-bana jak dziurawe trampki na gołych nogach w środku zimy przy -30 stopniach C , głęboka , wielka mroczna , bez cienia światelka choćby -kliniczna depresja Bo kto to już wie czym jest mroczna i posępna depresja,ten również będzie wiedział i wie ,że już dla takiej prawdziwe chorej osoby proste codzienne wstanie z łożka , umycie się , ubranie się to często nie lada wielki wyczyn . Nie mówiąc o myslach , lękach , które wtedy zewszad trują nasze spostrzeganie świata wokól , nas samych zatruwaja najgorszym paraliżującym jadem ,beznadziei , tego ,że nigdy nam się już nie polepszy .

Nergalu czekam co teraz następnego wymyslisz ,żeby nas zaszokować , dac pożywkę prasie , telewizji ,,, byś jaknajdłużej był na topie , popularny, we fleszach i boskoszatanski z pełnymi kieszeniami ciężkich talarów . Pie-rolę Ciebie za to ,żeś robaku ziemski i marny obraził Swięte Słowo Boga , drząć JEGO Świętą Księgę Natchnioną . A może ta Twoja depresja to poglębiający sie stan ducha i umysłu z którego juz nigdy nie wyjdziesz odpokutując prze swoje cierpienie zniewagę Boską > Nie wiem Bracie Nergalu , co Ty tam kombinujesz , ale nawet takich jak Ty ,mój PAN z kolei kazał kochać tak jak siebie samego ....

Wyraziłem tylko swoja opinie.Wylałem to z siebie , a teraz poczułe ulge prawie podobną na tej po spowiedzi świętej.

Amen. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekapiniarz , gdyby Ona miała prawdziwą kliniczą depresję to nawet jednej narty nie miała by motywacji i siły wsadzic na swoje kopyto . Niesądzisz ? Może miała jakiegoś typu zniżke nastroju z przepracowania , ew. innej okoliczności , której nie musimy zapewne znać ,,, ale zdydowana większość ludzi wsadza to do jednego wora z opisem depresja .

Wiesz WKU_RIA mnie takie diagnozowanie medialne na łapu capu ,żeby tylko w mediach głośno o kimś było . Tera zjak jej się uda zdobyc złoty medal , to zewsząd ciemne głupki będę krzyczeć radiem i telewizją , " nawet depresja jej nie przeszkodziła zdobyc złoto " - wielki sportowiec , wielki człowiek , etc same miody . A jak nasza sprtsmenka przegra to mamy winnego :" depresja Jystyny odebrała jej podium " , ale nawet 7 miejsce wtakim stanie jak ona pobiegła to mistrzostwo świata . Dekapiniarz tam pracują nad wizerunkiem sztaby fachwców i wiedza najczęściej jak durnotę otumanić ,, a przy tym zarobic bez względu na osiągniecia sportsmenki WIELKA KASĘ ! . Może i niemoralne , nieetyczne , ale dzisiejsze czasy sa najczęscie spowodowane chęcia zdobycia (nawet kosztem klamstwa )jak-największej-kasy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale Nergal to tylko coś przebąkiwał i to w kontekście takim jakby chciał dać do zrozumienia co głupszym, że warto czasem pójść do psychiatry i pobrać trochę takie leki, skoro mu pomogły szybko to wiadomo co to za depresja była, spadek nastroju chwilowy. Tej Kowalczyk to nigdy nie oglądałem ale słyszałem jeden wywiad i odniosłem wrażenie, że brak jej pokory, możliwe, że forma klapnęła a przecież w Polsce ewrybady kibic i często bez własnego życia żyje tym idola, toteż presja spora to czemu by nie skręcić historii depresji i upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu. Jak się kończy faktycznie silna depresja znanych ludzi to niedawno i co jakiś czas można przeczytać/usłyszeć w newsach, mają prawdopodobnie jeszcze większe parcie na samobója bo więcej utracili od zwykłego śmiertelnika i wciąż mogą być pod silną presją środowiska, padlinomediów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podał Koran to dziś w przestrzeni publicznej by go nie było. Taki czyn kończy się przeważnie bombowym zakończeniem :mrgreen:

 

W każdej świętej księdze powinien być zainstalowany w okładce mały ładunek wybuchowy, który uaktywniałby się w momencie próby jej zniszczenia :)

A to dobre :mrgreen:

Może to i byłby dobry pomysł na pseudo artystów typu Nergal którzy niszczą święte przedmioty :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekapiniarz , gdyby Ona miała prawdziwą kliniczą depresję to nawet jednej narty nie miała by motywacji i siły wsadzic na swoje kopyto . (...) ale zdydowana większość ludzi wsadza to do jednego wora z opisem depresja .(...) Tera zjak jej się uda zdobyc złoty medal , to zewsząd ciemne głupki będę krzyczeć radiem i telewizją , " nawet depresja jej nie przeszkodziła zdobyc złoto " - wielki sportowiec , wielki człowiek , etc same miody .

W innym wątku już pisałam, że faktycznie coś takiego daje ludziom fałszywą definicję depresji, ale z drugiej strony sportowiec może mieć jakieś problemy osobiste/psychiczne, które zagłusza katorżniczymi treningami i z tego mogą być dobre wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i byłby dobry pomysł na pseudo artystów typu Nergal którzy niszczą święte przedmioty :twisted:

Do Ciebie to nie dociera, że powodem jego twórczości nie jest dopierdalanie się do chrześcijaństwa a granie wcześniej blacku a teraz czegoś pomiędzy nim a deathem, oczywiście jesteś ekspertem muzycznym i stwierdzasz, że to to na pewno to nie muzyka tylko modlitwa do diabła, ręce opadają :lol: pseudo artystów to akurat wymienił Doberman choć pewien nie jestem bo nie słyszałem ich praktycznie, ale akurat jeśli chodzi o zespoły związane z ideologią nazistowską to można mieć pewność o co im jedynie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nergal wymyślił sobie taki sposób na życie myślę że nie ma w tym jakiejś większej ideologii poza znalezieniem bożka na drugim biegunie. Poza tym to czysty biznes antyduchowieństwo i buntowniczość w obecnych czasach dobrze się sprzedają ja w tym żadnej sztuki nie widzę w budzeniu poczucia grozy i zmutowanego głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se w locie ułożyłem teoryjkę, że ten piękny paragraf o obrazie uczuć religijnych służy sublimacji chęci prymitywnej agresji fizycznej wobec osoby, która atakuje nasze przekonania. "Danie w mordę" jest nieeleganckie i niezgodne z podstawowymi zasadami systemu prawnego, 'czyściej' jest kolesia pozwać, żeby sąd mu dopierdzielił grzywnę bądź wysłał za kratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nergal wymyślił sobie taki sposób na życie myślę że nie ma w tym jakiejś większej ideologii poza znalezieniem bożka na drugim biegunie. Poza tym to czysty biznes antyduchowieństwo i buntowniczość w obecnych czasach dobrze się sprzedają ja w tym żadnej sztuki nie widzę w budzeniu poczucia grozy i zmutowanego głosu.

Dokładnie. Kościół i jego ideologia są dzisiaj niemodni więc przeciwny biegun hedonizm i antychrześcijaństwo jest modne.

Jak ktoś dobrze pogra to nawet zbije kase. Prawie małzenstwo z gupią Dodą to PRowski majstersztyk prawie tak duży jak zerwanie z nią po tym jak ona się dwoiła i troiła żeby znaleźć mu szpik. Ma facet dobrego agenta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kościół i jego ideologia są dzisiaj niemodni więc przeciwny biegun hedonizm i antychrześcijaństwo jest modne.

Jak ktoś dobrze pogra to nawet zbije kase.

Nie wiedziałem że religia podlega modzie. :mrgreen: Akurat na ateizmie czy antyklerykalizmie kasy za dużo się nie zbije raczej są to jednostkowe przypadki typu Dawkins czy twórca Faktów i Mitów i żadna to wielka kasa nie jest w porównaniu z ta która obracają kapłani różnych religii wręcz śmieszna. Żadnego antyklerykała, ateistę( z powodu tego że nim jest ) nie stać na budowlę drugiego Lichenia czy wybudowanie setek tysięcy świątyń.

 

Nie wiem co wy macie do tego Nergala, dziesiatki innych np sportowców jak Adamek, Radwańska, Stoch czy aktorów np Kożuchowska przyznają się do tego jak ważna jest dla nich religia katolicka i ich nikt ich z tego powodu nie atakuję choć wg was tak jest. Raczej jawni ateiści są piętnowani taki Kwaśniewski to się ze swym agnostycyzmem ukrywał a może nawet jest ateistą ale boi się przyznać :mrgreen: a to że Religa był ateista to dla ludzi nie do uwierzenia ale mu wybaczą bo czynił dużo dobra.

 

A odnośnie metalowców to Litza dorobił się dużo bardziej na świętej Arce Noego niż przez lata grania w Acid Drinkers bo na metalu poza największymi tuzami wielkiej kasy nie ma zwłaszcza w black-death , nie ważne jak by się obrażało Boga. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie gadanie o prześladowaniu Katolików w Polsce wkurza, w państwowej telewizji potrafią pół wiadomości albo i więcej poświecić na sprawy religijne zwłaszcza te związane z JP II a gdy pielgrzymował do Polski to ja nie włączałem nawet radia, tv i unikałem poczytnych stron internetowych bo tam nic innego oprócz tego jak wspaniały jest papa i jak wszyscy go kochają nie było. Dobra rozumiem to Polacy kochają papieża ale później niech nie gadają że katolicy są w Polsce spychani medialnie na ubocze i wyśmiewani jak widzę co innego zwłaszcza w państwowej tv. Oglądałem nie dawno jakiś program polityczny w necie i tam dyskutowano o religii w szkole i tam poseł PiS mówił że religia musi być w szkole bo 96% Polaków to katolicy i nie ma o czym gadać i ciągle powtarzał że Polacy to katolicy i musi tu panować katolickie prawo tylko do głowy mu nie przyszło że nie każdy deklaratywny katolik musi mieć takie poglądy jak on czy jak mówi katechizm czy biblia.

 

A jak czytam, słucham Terlikowskiego to zdaję mi się że religia w Polsce jest bardziej prześladowana niż w Korei północnej i katolikiem jest trudniej być w Polsce niż państwie islamskim a rządzą nami gender potwory do spółki z morderczymi ateuszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlosbueno w Polsce tak prześladują katolików,jak w Omanie muzułmanów.Albo ktoś kiedyś napisze,że w PRL prześladowano komunistów :D

 

-- 21 paź 2014, 20:52 --

 

Nergal wymyślił sobie taki sposób na życie myślę że nie ma w tym jakiejś większej ideologii poza znalezieniem bożka na drugim biegunie. Poza tym to czysty biznes antyduchowieństwo i buntowniczość w obecnych czasach dobrze się sprzedają ja w tym żadnej sztuki nie widzę w budzeniu poczucia grozy i zmutowanego głosu.

Dokładnie. Kościół i jego ideologia są dzisiaj niemodni więc przeciwny biegun hedonizm i antychrześcijaństwo jest modne.

Jak ktoś dobrze pogra to nawet zbije kase. Prawie małzenstwo z gupią Dodą to PRowski majstersztyk prawie tak duży jak zerwanie z nią po tym jak ona się dwoiła i troiła żeby znaleźć mu szpik. Ma facet dobrego agenta :mrgreen:

Maciek.Hedonista,to człowiek pogodny i radosny.Czyli katolik ma być smutny ? Antyduchowieństwo ? proszę bardzo,niech ci duchowni zachowują się jak Bóg przykazał.

A zgadzam się z Carlosem,kościół ma obsesje że jest prześladowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to że Religa był ateista to dla ludzi nie do uwierzenia ale mu wybaczą bo czynił dużo dobra.

Ledwo, ledwo...mógł przecież wszczepiać serca ateistów wierzącym.

Był gdzieś jakiś wątek "Zakazać religi w szkołach" z ripostą, a co wam Religa zawinił :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ja raczej jestem agnostykiem ale to widowisko show gra. Każdy ma prawo do swojego wyznania i trzeba szanować jego wolę bez narzucania nie wolno np publicznie bezcześcić rzeczy które dla innych są świętością.

Jakby ktoś np w islamie potargał koran groziłaby mu kara śmierci a co najmniej dożywocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Ja raczej jestem agnostykiem ale to widowisko show gra. Każdy ma prawo do swojego wyznania i trzeba szanować jego wolę bez narzucania nie wolno np publicznie bezcześcić rzeczy które dla innych są świętością.

Jakby ktoś np w islamie potargał koran groziłaby mu kara śmierci a co najmniej dożywocie.

Tak - każdy ma prawo do swojego wyznania.

"Publiczne bezczeszczenie świętości" NIE jest "narzucaniem". Jest ekspresją swojego zdania, realizacją wolności słowa. Oczywiście może być uznane za "niekulturalne", ale system prawny nie powinien być od regulowania poziomu kultury osobistej człowieka.

 

Co do islamu - tak, to jest prawda - i co? Mamy po łapach całować polskich prawodawców, że najwyżej wyślą nas na 2 lata do więzienia miast skrócić o głowę? Pod względem 'blasphemy laws' sytuacja prawna w większości krajów muzułmańskich jest fatalna, a w Polsce tylko niedobra, lecz wciąż jest negatywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przekaz sygnał do jest właściwe a co złe. Naruszanie granic, systemu wartości, są buddyści szataniści wyznawcy islamu katolicy agnostycy ateiści prawosławni luteranie świadkowie wiechowi. Takie gadanie że to czy tamto jest dobre a inne złe jest agitowaniem lobbingowaniem niech każdy sobie wierzy w co chce. Nie mowie o systemie prawnym tylko o zasadach współżycia społecznego.

Ciągle trwa walka o wyznawców między kulturami ateistami satanistami świadkami wiechowymi katolikami islamem. Wolność słowa oczywiście można komuś powiedzieć że jest burakiem ale dla mnie świadczy tylko o słabości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie gadanie o prześladowaniu Katolików w Polsce wkurza

A jak czytam, słucham Terlikowskiego to zdaję mi się że religia w Polsce jest bardziej prześladowana niż w Korei północnej i katolikiem jest trudniej być w Polsce niż państwie islamskim a rządzą nami gender potwory do spółki z morderczymi ateuszami.

mnie tez to strasznie wkurza bo przekracza wszelkie granice absurdu i jak mawia Intel obraza moja inteligencje :evil: ale najlepsza forma obrony jest atak wiec katotaliby jeszcze robia rejwach ze sa niby przesladowani ciekawe przez k ogo :shock: przez 4% reszte spoleczenstwa ? A moze sami siebie przesladuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez 4% reszte spoleczenstwa ? A moze sami siebie przesladuja?
A właśnie sami siebie prześladują :mrgreen: , często najradykalniej po klerze "jeżdżą" nie ateiści a wierzący- niepraktykujący albo tzw swojej wiary. Nawet jacyś księża mówili że największym zagrożeniem dla wiary w Polsce nie są ateiści a tzw letni katolicy, nawet spotkałem się stwierdzeniem że wolą już ateistów niż tych pseudo katolików którzy chyba tylko sami siebie za nich uważają choć zachowaniem i poglądami temu przeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×