Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nergal.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niegdyś słuchałem Behemotha obecnie bardzo okazjonalnie, ale sam satanizm mnie w ogóle nie interesuje, to taka sama bzdura jak inne religie, zresztą większość słuchaczy ekstremalnego czy black metalu który jest satanistyczny słucha go dla innych powodów niż wychwalanie szatana. No ale czytałem gdzieś ostatnio że zorganizowano jakieś modły o uzdrowienie duszy Nergala aby się nawrócił i nie zachęcał swoich wielbicieli do czczenia złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora,na ten temat.No właśnie,mój brat słucha takiej muzyki ? Czy Nergal obraża katolików ? Ja takiej muzyki nie słucham,ale mi nie przeszkadza obecność Darskiego na scenie.

Ty to zawsze jakiś fajny temat poruszysz. :mrgreen:

Z Nergalem to jest to samo co z Golgota Picnic i z ta wystawą obrażającą Katolików galerii warszawskiej.

Pytanie gdzie kończy się sztuka a gdzie zaczyna się obraza uczuć religijnych.....co według KK jest przestępstwem i słusznie z resztą.

Spróbowaliby poobrażąć Islam lub religię judaistyczno-mojżeszową....jak mawia klasyk kolacji by nie dożyli :mrgreen:

A Kościół, Katolicyzm jak już pisałem to chyba najpopularniejszy dziś chłopiec do bicia i nabijania się dla sportu i rozgłosu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A

Kościół, Katolicyzm jak już pisałem to chyba najpopularniejszy dziś chłopiec do bicia i nabijania się dla sportu i rozgłosu
a propo prześladowania chrześcijan w Polsce to Kościół przy okazji liczenia wiernych w kościołach i smakoszy komunikantów mają zamiar też pytać wiernych o to właśnie czy są prześladowani za wiarę. Niech lepiej zajmą się prześladowanymi i mordowanymi chrześcijanami w świecie islamu i wyślą tam jakaś dywizję ale jeszcze o tym nie słyszałem raczej spora część zazdrości muslimom że u nich taka twarda wiara jest z Cejrowskim na czele dla którego islam ma być wzorem dla chrześcijaństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowaliby poobrażąć Islam lub religię judaistyczno-mojżeszową....jak mawia klasyk kolacji by nie dożyli :mrgreen:

Jak można w ogóle obrazić religię? Czy jeżeli podrę "Manifest komunistyczny" Marksa,to obrażę marksizm? Czy jeżeli podrę"Państwo" Platona, to obrażę filozofię? A jeżeli "O powstawaniu gatunków " Darwina, zbezczeszczę biologię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i zaczne pikiety na procesjach bozego ciala uskutczniac bo obrazaja moje uczucia ateistyczne 8)

Osobiscie nie zycze sobie zeby mi jakas bojowka rozancowa przeszkadzala sluchac tego co chce

Candy14,zgadzam się z Tobą :D a,rób jak ja.Ja na Boże Ciało nie chodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii,czy USA takich Darskich jest na pęczki :D

 

-- 15 paź 2014, 20:52 --

 

Carlos niech oni lepiej sie modla za swoich osobistych pedofilow przenoszonyh z parafii do parafii

Jesteś cudowna :mrgreen: fajnie,że jesteś na forum.

 

-- 15 paź 2014, 20:54 --

 

Pora,na ten temat.No właśnie,mój brat słucha takiej muzyki ? Czy Nergal obraża katolików ? Ja takiej muzyki nie słucham,ale mi nie przeszkadza obecność Darskiego na scenie.

Ty to zawsze jakiś fajny temat poruszysz. :mrgreen:

Z Nergalem to jest to samo co z Golgota Picnic i z ta wystawą obrażającą Katolików galerii warszawskiej.

Pytanie gdzie kończy się sztuka a gdzie zaczyna się obraza uczuć religijnych.....co według KK jest przestępstwem i słusznie z resztą.

Spróbowaliby poobrażąć Islam lub religię judaistyczno-mojżeszową....jak mawia klasyk kolacji by nie dożyli :mrgreen:

A Kościół, Katolicyzm jak już pisałem to chyba najpopularniejszy dziś chłopiec do bicia i nabijania się dla sportu i rozgłosu :evil:

A,ja znam katolika co słucha Behemotha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A,ja znam katolika co słucha Behemotha :mrgreen:

W Polsce pewnie ponad 90% słuchaczy behemotha jest formalnie katolikami, ja osobiście we życiu poznałem 1-dną nie ochrzczonego Polaka/Polkę ( może i więcej ale od jednej tylko się o tym dowiedziałem). Chrzest dzieci jest w Polsce pewnie bardziej powszechny od obowiązkowych szczepień a na apostazję decydują się jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś cudowna :mrgreen: fajnie,że jesteś na forum.

już spuściłeś się w gacie michnikowski pachołku ? :D nie widziałem jeszcze takiego podniecenia przy jakimś tekście potępiającym kościół. Sam jestem ateistą i uważam że w kościele jest burdel, ale ty z tym zacietrzewieniem rodem z gazety wyborczej przyprawiasz mnie o mdłości :P antypolski polak który trzepał by cały dzień nad gazetą jakiegoś żydka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos niech oni lepiej sie modla za swoich osobistych pedofilow przenoszonyh z parafii do parafii

Napisane tekstem jak na prawdziwego wyznawcę Michnika i TVNu przystało. Gratulację. Osiągasz coraz to nowe stopnie wtajemniczenia :D

 

-- 16 paź 2014, 07:35 --

 

Adam Smith, a to dobra riposta :twisted:

Wiesz im sie nie ma co dziwić. To wyznawcy Michnika, Kuźniara i innych "Polaków" pracujących w TVNie i wybiórczej.

Oni to szambo oglądają przez 24 godziny na dobie to jakim językiem mają mówić jak nie tym co im mózg przeprali?

W końcu TVN24=12 godzin kłamstw+12 godzin powtórek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko modleniu się w intencjach innych ludzi. KIedy się dświadczyło spokoju w Duchu Świętym, dzięki modlitwie pokonało własne lęki, udało sie przebaczyc tym którzy nas skrzywdzili i poczuć ogromną ulgę, to chciało by się podzielic z tym ze wszystkimi. Nie trzymać tego egoistycznie tylko dla siebie. Cz nie łatwo jest zauważyć na ulicy zakochaną osobę? Roztacza wokół siebie taki cudowny urok, świat dla niej jest piękny i chciała by się podzielić tym ze wszystkimi, uśmiecha sie do nieznajomych, do ptaków...

Tak samo wierzący zakochany w Bogu, pragnie by swiat był lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos niech oni lepiej sie modla za swoich osobistych pedofilow przenoszonyh z parafii do parafii

Napisane tekstem jak na prawdziwego wyznawcę Michnika i TVNu przystało. Gratulację. Osiągasz coraz to nowe stopnie wtajemniczenia :D

 

-- 16 paź 2014, 07:35 --

 

Adam Smith, a to dobra riposta :twisted:

Wiesz im sie nie ma co dziwić. To wyznawcy Michnika, Kuźniara i innych "Polaków" pracujących w TVNie i wybiórczej.

Oni to szambo oglądają przez 24 godziny na dobie to jakim językiem mają mówić jak nie tym co im mózg przeprali?

W końcu TVN24=12 godzin kłamstw+12 godzin powtórek :mrgreen:

Coś Ci się mocno popindoliło, z kacapii jesteś czy skąd, że świat/społeczeństwo jest dla Ciebie czarno-białe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A,ja znam katolika co słucha Behemotha :mrgreen:

W Polsce pewnie ponad 90% słuchaczy behemotha jest formalnie katolikami, ja osobiście we życiu poznałem 1-dną nie ochrzczonego Polaka/Polkę ( może i więcej ale od jednej tylko się o tym dowiedziałem). Chrzest dzieci jest w Polsce pewnie bardziej powszechny od obowiązkowych szczepień a na apostazję decydują się jednostki.

Zgadzam się w 100 %.

 

-- 16 paź 2014, 09:19 --

 

Adam Smith, :evil::evil::evil::evil: chyba wiesz

Spokojnie,Wiola.Ten pan,nie jest w stanie mnie obrazić :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce pewnie ponad 90% słuchaczy behemotha jest formalnie katolikami, ja osobiście we życiu poznałem 1-dną nie ochrzczonego Polaka/Polkę ( może i więcej ale od jednej tylko się o tym dowiedziałem). Chrzest dzieci jest w Polsce pewnie bardziej powszechny od obowiązkowych szczepień a na apostazję decydują się jednostki.

No raczej, gdy ma się do czynienia z państwem wyznaniowym to tak jest. Apostazja jest podobno praktycznie niemożliwa albo wymaga tyle trudu, roszczeń i perswazji, że każdy daje sobie spokój z tym oszołomami, kościół nie chce pozwolić sobie na popsucie statystyk, a jeszcze pójdziesz spróbować się wypisać to nie zapomną o Tobie i później rodziny nie pochowasz albo będziesz musiał szarpnąć mocno za kieszeń, państwo nic z tym nie robi, pozwala być kapłanom katolickim panami życia i śmierci w tym kraju, dlatego jest to w rzeczywistości kraj wyznaniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×