Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,absolutnie.

Już o tym pisalam-moj stroj weekendowy to dres z dziurą na dupie-koszulka z simpsonami lub papa roach,chodze w trampkach albo martensach,od maja do pazdziernika-chodze bez tapety,a do spożywczaka ide w kapciach,albo gumiakach mojej babci-bo sie szybko nakladają.Czesze sie raz na tydzien-ale CII.

Mmmm, styl wiejskiej pastereczki, sexy :mrgreen:

 

Mam do pasa

Tak trzymać :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zapuszczać długie włosy! Stwórzmy nowy konkurs, która zapuści najdłuższy warkocz dostanie skrzynkę piwa od braci forumowej(nagroda jeszcze do przedyskutowania :D ).

 

Mam do pasa :D

ja u fryzjera mam zniżkę,są tak cienkie,że skóra prześwituje :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaz taam nawet dresa nie mam :mrgreen:

Łaze w samym podkoszulku i całą dupę mam na wierzchu :twisted:

 

Ja tam tez bez dresa :mrgreen: Tez laze w meskiej koszulce siegajacej mi do kolan - jak ktos niespodziewanie przychodzi, dodaje do niej pasek zeby moje cialo mialo jakis normalny ksztalt :mrgreen:

Dresy i pizamy bleeee, zle sie w nich czuje i czym predzej sciagam z siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak siedzę w chalupie, to może być nawet +40 stopni na zewnątrz, ale mi w środku i tak zimno, więc niemożliwym jest żebym paradowała z tyłkiem na wierzchu - dresy, bluza, skarpetki i jeszcze ewentualnie na to sweter :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bywa albo strasznie zimno, albo gorąco i temperatura w pokoju ma tylko częściowe znaczenie, czasem jest 22 stopnie, a ja siedzę zawinięty w koce i swetry, innym razem jest 15 stopni, a ja biegam na krótkim rękawku. Stresy są spoko, z dziurą, czy bez dziury, whatever, wszystko się nada. Za to z rzeczy wyjściowych, zauważyłem, że przez ostatnie klika lat kupowałem wyłącznie koszule, z długimi, krótkimi rękawami, teraz nie mam prawie nic poza szafą koszul, trzeba zmienić styl i przerzucić się na swetry i bluzy z kapturem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee koszule sa fajniejsze, niz swetry i bluzy :mrgreen:

Z drugiej strony nie rozumiem mody na noszenie teraz wszedzie koszul, ostatnio bylam na koncercie i to zdecydowanie nie byl to koncert chopinowski i wiadomo bylo, ze ludzie beda dosc intensywnie bawic sie i skakac w tlumie ...Mimo to faceci przyszli w koszulach w wiekszosci...Pot lal sie z nich strumieniami, pod pachami i na plecach plamy wielkosci boeinga 747, ludzie o co Wam chodzi! :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, chodziło o to, że avatar powiązany jest z dość nijakim, szwedzkim, radosnym, deathmetalowym zespołem. Zespół mizerny, ale ta główka mi się spodobała, bo jakoś taka umęczona życiem, wypalona. Stuprocentowe zombie. ;)

 

 

Ale zmieniłeś avatar :great:

To dla mnie? :oops:

 

;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×