Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

marcja, czemu faceci się Ciebie boją ?? Zabijasz spojrzeniem :D ??

 

Hmmm, chyba nieeee :mrgreen:

Ale ogolnie, mowiac skrotowo, najwyrazniej moj zewnetrzny image, nie pokrywa sie z moja wewnetrzna natura...

I garnie sie do mnie nie odpowiadajacy mi typ facetow...Zas odpowiadajacy mi typ sie mnie "boi" lub zlewa... Kiedys uslyszlam od jednego faceta, ze wygladam jakbym byla "wymagajaca wobec mezczyzn". Zapytalam czy chodzi o charakter mezczyzn, czy wyglad i uslyszlam, ze o to pierwsze...Jednym slowem musze wygladac na "silna babe" a niekoniecznie tak wlasnie jest, niekoniecznie taka sie czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, czemu faceci się Ciebie boją ?? Zabijasz spojrzeniem :D ??

 

Hmmm, chyba nieeee :mrgreen:

Ale ogolnie, mowiac skrotowo, najwyrazniej moj zewnetrzny image, nie pokrywa sie z moja wewnetrzna natura...

I garnie sie do mnie nie odpowiadajacy mi typ facetow...Zas odpowiadajacy mi typ sie mnie "boi" lub zlewa... Kiedys uslyszlam od jednego faceta, ze wygladam jakbym byla "wymagajaca wobec mezczyzn". Zapytalam czy chodzi o charakter mezczyzn, czy wyglad i uslyszlam, ze o to pierwsze...Jednym slowem musze wygladac na "silna babe" a niekoniecznie tak wlasnie jest, niekoniecznie taka sie czuje...

 

 

Ode mnie też uciekają,masowo.Widocznie trzeba miec w sobie "to coś" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mis Wesolek,Akurat nic fajnego miec depresje...Wiec w sumie ciezko mi zgodzic sie z tym co napisales...

 

Thazek, prosze o potwierdzenie, ze to czego miales nie mowic nikomu dotyczy TYLKO I WYLACZNIE MNIE, poniewaz nie pisalam i nie pisze tylko z Toba i teraz nie chce aby ktokolwiek nieopatrznie zrozumial Twoja wypowiedz i myslal, ze jego tajemnice zostaly Ci powierzone :)

 

Shadowmere - ja mam to cos ale tylko dla typu "Ja jestem macho i niech kobiety mi wybacza" ;) Dla pozostalych meskich typow natomiast byc mzoe nie mam tego czegos ;):bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×