Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nieeee , ale mysle nad tym, zeby zmienic nick ktoregos pieknego dnia i dodac swoje foty, bo pod tym nickiem nie chce pokazywac...

Jesli tak zrobie, pierwszej dam Ci znac ;)

 

Ogolnie mam teraz taki fryz i kolor wlosow jak Ty na focie, gdzie widac Cie cala (oczywiscie jak wyprostuje wlosy, lub jak wyjde od fryzjera bo jak nie to mam szope i grzywka wedruje w kazdym kierunku ale prosta byc nie chce za nic :mrgreen: ), figure mam identyczna niemalze, twarz brzydsza niestety buuuuuu ale pogodzilam sie z niesprawiedliwym losem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak zrobie, pierwszej dam Ci znac ;)

 

Trzymam za słowo :smile: Teraz mnie ciekawość zżera czy faktycznie jesteś podobna :mrgreen:

Ja teraz jestem blondynką, ale tak sobie zmieniam kolory... raz tak, raz siak. Kobieta zmienną jest przecież ;)

 

Pozdrawiam.

 

p.s. A można głosować też na swoją płeć? Bo już mam nie tylko faworytów ale i faworytki :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta,

i mowie to całkiem, całkiem poważnie bez słodzenia. Sama natura. Piekno. Ogólnie bardzo mi się podobają Twoje zdjęcia.

 

 

 

Korba,

Jedyna osoba na forum od której nastolatki moga się uczyc stylu i imagu .. coś nieprawdopodobnego. ;)

 

ogólnie dziewcccczyny dla mnie wzystkie stoicie na pierwszym miejscu podium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie faktycznie jakby tak pomyslec, to albo wszystkie dziewczyny powinny miec foty z profesjonalnie uzytym photoshopem, albo wszystkie bez...Bo jednak jest pomiedzy fotami z photoshopa, a naturalnymi fotami ogromna roznica :)

Niby i jedne i drugie maja swoj urok - pierwsze sa profesjonalne i wylapuja z modelki to co najlepsze, drugie sa naturalne... I "po ludzku normalne" :) Ale mimo to jakos ciezko porownywac ze soba te 2 typy zdjec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×