Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Z pewnych powodów uważam całą tę "zabawę" za niewłaściwą, nie na miejscu i szczerze mówiąc, po prostu głupią. Ten wątek razem z wątkiem o baranach powinien zostać zamknięty i natychmiast wylądować w koszu. Tyle ode mnie w tej sprawie. Dziękujcie shadow_no za to, że nie podzielił mojego zdania.

Też uważam, ze to nie jest odpowiednie miejsce do tego.... :bezradny:

 

ja również.

 

-- 11 kwi 2011, 09:09 --

 

a mnie się takie koczki zawsze z balerinami kojarzyły :mrgreen::lol:

Basiu, mi też!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to że tak spytam po co powstał dział "zabawy" ??? znalazłem tam głupsze zabawy niż te nasze wybory.

Moim zdaniem każda taka inicjatywa, która spowoduje chocby cień uśmiechu na naszych twarzach powinna być oklaskiwana.

Co do tematu "barany" sie nie wypowiadam bo nie wiem jakie tam maja być zasady tych wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie trochę komentarze typu: "miałam anginę/świnkę/grypę/korzonki, boli mnie głowadupapalec no ale zrobiłam foteczkę... " - po czym widzimy zdjęcie prężnie wyginającej się dziewoi w full make-upie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy nie jestem aż tak chora żeby sobie nie zrobić makijażu a że chciałam jakoś wyglądać to zrobiłam , jeśli Ci przeszkadzam napisz mi to wprost bo nie wiem czemu taka jesteś dla mnie ;/

o matko... :mrgreen:

 

jaka jestem dla Ciebie?

pisałam ogólnie, a nie personalnie do Ciebie.

a nawet jakbym Ci napisała: przeszkadzasz mi - to co? uciekniesz? tupniesz nóżką? bo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natusia

Albo przez słońce, hehe.

 

śmieszą mnie trochę komentarze typu: "miałam anginę/świnkę/grypę/korzonki, boli mnie głowadupapale no ale zrobiłam foteczkę... " - po czym widzimy zdjęcie prężnie wyginającej się dziewoi w full make-upie
A mnie bardziej śmieszą takie: oj jestem taka brzydka, stara, nieładna, aż wstyd się pokazać, straszyć facjatą, a na fotkach modelka ino, że bez wybiegu. :D

 

paradoksy, czepiasz się piękna dziewojko
To na pewno przez niskie ciśnienie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadzasz mi, także chill out :mrgreen:

 

A mnie bardziej śmieszą takie: oj jestem taka brzydka, stara, nieładna, aż wstyd się pokazać, straszyć facjatą, a na fotkach modelka ino, że bez wybiegu. :D

good point, ale to chyba nie o mnie mowa ;)

 

-- 11 kwi 2011, 10:33 --

 

Ka_Po, mi zapadły w pamięci foty z basenu :105:

miałaś wtedy długie włosy, prawda?

ale te mają fajny -drapieżny kolor :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zapuszczać długie włosy! Stwórzmy nowy konkurs, która zapuści najdłuższy warkocz dostanie skrzynkę piwa od braci forumowej(nagroda jeszcze do przedyskutowania :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie dzisiaj przypomnialo jak Doksia wyslala mi swoje zdjecie w czerwonych wlosach-mi sie podoba w każdym kolorze,w blondzie bardzo,w ciemnych też,ale w tamtych byla najbardziej podniecająca,seksowna,punkowa,urocza.

W związku z tym zamienię niebawem swoj kolor brążowy (na ktory zarowno koleżanki z forum,jak i reala marudzą) na jakis wystrzalowy rudy.

A potem wroce do swojego nudnego blondu,ktory wszyscy tak bardzo chwalili.Niby trzeba byc nonkonformistą,ale ja mam naturalny u kobiet głód pochwał i podobania sie chyba troche za silny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,absolutnie.

Już o tym pisalam-moj stroj weekendowy to dres z dziurą na dupie-koszulka z simpsonami lub papa roach,chodze w trampkach albo martensach,od maja do pazdziernika-chodze bez tapety,a do spożywczaka ide w kapciach,albo gumiakach mojej babci-bo sie szybko nakladają.Czesze sie raz na tydzien-ale CII.

 

Co nie znaczy,że nie cieszy mnie jak ktos czasem powie-ooo jak slicznie wygladasz,i,że raz na jakis czas lubię sięodpicowac jak prawdziwa dama

 

 

 

:mrgreen: Ale to nie jest niestety moj wizerunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zapuszczać długie włosy! Stwórzmy nowy konkurs, która zapuści najdłuższy warkocz dostanie skrzynkę piwa od braci forumowej(nagroda jeszcze do przedyskutowania :D ).

 

Mam do pasa :D

 

Haniu.....Ty nawet gdybyś ubrała się we worek na kartofle......to wyglądałabyś prześlicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×