Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Tuco- zgadzam się, przystojny jesteś a piszesz takie rzeczy że aż się tego czytać nie da. Myślę, że jesteś sam-jak to napisałeś- może przez swoje podejście, bo na pewno nie przez wygląd.

 

Marcja- z tego co pamiętam nie było wytycznych co do zdjęć, można było dać jakie się chce dowolnie, to dałam te które lubię po prostu i jedno aktualne, zrobione telefonem żeby nie było że same starsze. Myślę że nie będzie to problemem ale jeśli tak to mogę usunąć, spoko.

 

Pozdrawiam i czekamy na więcej zdjęć, w obu zabawach :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, nie no, ja nie jestem przewodniczacym w tej zabawie i nic nie nakazuje usuwac :D

Sliczna jestes i tyle :) Ale foty z photoshopa sa inne i ciezko je porownywac z naturalnymi, tak tylko mi sie nasunelo... Masz profesjonalne foty i bym z checia Cie porownywala z gwiazdami, ktore tez maja podobnej jakosci zdjecia, ale jakos ciezko mi porownywac je z naturalnymi fotami dziewczyn... Powinny byc tu 2 kategorie imho :D

 

Tuco naprawde fajny facet - meski, ciekawy i wyglada na okaz zdrowia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee , ale mysle nad tym, zeby zmienic nick ktoregos pieknego dnia i dodac swoje foty, bo pod tym nickiem nie chce pokazywac...

 

Też mam ochotę tak zrobić - pokazać ryja może ktoś napisze coś miłego, ale nie chcę umieszczać swojej fotki w internecie pod osobowością borderline, depresją psychotyczną, schizofrenią. Szpiedzy są wszędzie! :zonk:

 

Mam dać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee , ale mysle nad tym, zeby zmienic nick ktoregos pieknego dnia i dodac swoje foty, bo pod tym nickiem nie chce pokazywac...

 

Też mam ochotę tak zrobić - pokazać ryja może ktoś napisze coś miłego, ale nie chcę umieszczać swojej fotki w internecie pod osobowością borderline, depresją psychotyczną, schizofrenią. Szpiedzy są wszędzie! :zonk:

 

Mam dać?

 

Dajesz :D

No ja nie mam takich az schorzen ale i tak jakos nie jestem przekonana...;)

O roznych rzeczach tu zdazalo mi sie pisac po prostu...Choc z 2 strony ja mysle,ze jakby wszedl tu ktos znajomy i tak mnie zdemaskuje po sposobie pisania i pewnych faktach z zycia...;) Rozwaze co z tym zrobic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKOMU nie ufam!!!! :lol:

Pare osob dostalo kiedystam na priv, teraz mi sie nie chce tak slac ... Kiedys wstawie, prosze czekac :D Choc w sumie nie ma na co, bo jak mowie jestem przecietna :?:mrgreen: Poza tym faceci niektorzy sie mnie boja, wiec nie wiem czy forum dla lekowcow jest dobrym miejscem do wstawienia moich fot :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam takich az schorzen ale i tak jakos nie jestem przekonana...;)

 

Też nie mam. Nie chcą mi powiedzieć, ale jak by co to raczej jedno z tych trzech (oby tylko nie trzy naraz ;)). A może mam TAKĄ WIELKĄ NERWICĘ i sobie to wszystko wymyśliłem... :lol: Ale po takim wstępie chyba już nikt nie chce zobaczyć takiej schorowanej osoby jak ja. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobita ze Śląska ... węgla tylko brak, bo spalilimy przez zimę :mrgreen:

Ka_Po, Kacha Ty na aniołka nie wygladasz :nono: diablica z Ciebie z piekła rodem :twisted::twisted: taka, że ja Ci tu dam, ahhh mrrrrr :105:

Pinkii, dziękować, ja tam nie widzę podobieństwa :P

marcja, czemu faceci się Ciebie boją ?? Zabijasz spojrzeniem :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×