Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

malinkajustynka, to "kurczę" to takie w sensie pozytywnym. Byłem ciekawy kto się wyłoni zza tego drzewa z awatara. Teraz już wiem.

 

Dziewczyny! Rośnie wam konkurencja.

 

-- 12 kwi 2011, 19:14 --

 

Allah, na nas to już tylko deszcz leci, ale za służących, ogrodników i ochroniarzy możemy robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah- Twoje też mi się podobają, a sam dystans do siebie i poczucie humoru masz ode mnie punkty :smile:

 

Zresztą, w ogóle same ładne osoby mamy na forum, nie ma co gadać. Nie rozumiem tej masy postów typu 'jestem brzydki/a, nikt mnie dlatego nie chce'... Po czym widzę same ładne twarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Pinkii. Być może, ale ja nie mam wątpliwości, że chodzi o zdjęcia, a nie osobę na zdjęciu. Prawie z każdego modela/modelki można zrobić cudo i to wcale nie przy użyciu Photoshopa tylko nad tym trzeba trochę popracować. Wyeksponować to co jest ładne, a ukryć to co szpeci. Jeśli ktoś ma długi nos i jeszcze zrobi mu się fotkę z góry to wyjdzie Pinokio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, uhuhu, coraz fajniejsze foty, tzn. coraz ładniej na nich wyglądasz, a ja jestem pod coraz większym wrażeniem. :smile:

 

Dziękuję Pinkii. Być może, ale ja nie mam wątpliwości, że chodzi o zdjęcia, a nie osobę na zdjęciu.

 

Oj tam facet, narzekasz. Mnie też się Twoje fotki podobają. Dokładnie "fotki" i to słowo odnosi się zarówno do samej fotki, jak i osoby na zdjęciach. Bardzo sympatycznie na nich wyglądasz i tyle. Z inną osobą, to by były już inne "fotki". Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×