Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak jesteście postrzegani przez innych?


Gość kafka

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, zabrzmiało to bardzo surowo. Fajtłape?

Wyglad? Nogi w kształcie X-a, garbie sie jak chodze :-) i stawiam noge do srodka od małego.

Rozne opinie sie słyszało. :)

Nikt nie ma zielonego pojecia co ze mna tak naprawde.. Ludzie zawsze mi mowia,ze jestem bardzo pozytywna,usmiechnieta i ze dziwia sie ze nie wpłyneło na mnie dziecistwo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie postrzegają mnie lepiej niż ja sam siebie, w sumie zawsze tak było

Mnie od skończenia szkoły średniej nikt za bardzo nie mówi, jak mnie postrzega, więc mogę tylko strzelać, czy zdanie innych o mnie jest takie samo, jak moje, czy inne.

 

Bo taka sierota jestem. Potykam się na prostej drodze, coś mi zawsze upadnie, coś zawsze popsuję itp

Mnie od dziecka często wewnętrzny "głos" dawał się we znaki "tego nie ruszaj/na tamto uważaj, bo zepsujesz/upuścisz/zniszczysz itp.", przez co czuję się fajtłapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz juz rodzine? :) siostrawiatru, pracujesz? :)))

I mozesz mi napisac jak sie u Ciebie objawia nerwica?

Rodzinę jakąś tam mam. Chociaż jeśli chodzi o posiadanie dzieci to nie planuję. Nie chcę żeby męczyły się tak jak ja. Powiem Ci że już nie bardzo rozróżniam objawy depresji i nerwicy. Wszystko w całość się składa. Ogólnie jest źle.

 

-- 29 maja 2013, 00:47 --

 

Bo taka sierota jestem. Potykam się na prostej drodze, coś mi zawsze upadnie, coś zawsze popsuję itp

Mnie od dziecka często wewnętrzny "głos" dawał się we znaki "tego nie ruszaj/na tamto uważaj, bo zepsujesz/upuścisz/zniszczysz itp.", przez co czuję się fajtłapą.

Ja nie tylko tak się czuję , ale jestem tą fajtłapą. Cieżko mi z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, gdzie znajde odnosniki do tych numerkow na dole? :) Przepraszam za tyle pytan itp, ale jestem nowa i chce sie troche z wami zapoznac co i jak :) :blabla:

Te numerki to zaburzenia które u siebie podejrzewam, w sensie że mam niektóre z nich (a część z nich także podejrzewają lekarze). Odnośniki to chodzi co oznaczają ? Jeśli tak, to tutaj napisałem.

 

R48.0 - dysleksja; F40.1 - fobia społeczna; F60 i F68 - to ogólne symbole dla zaburzeń osobowości; F84.5 - zespół Aspergera; F40.2 - inne fobie; F42 - nerwica natręctw; F43 - to ogólny symbol dla reakcji na ciężki stres lub zaburzeń adaptacyjnych; F60.6 - osobowość unikająca; F60.7 - osobowość zależna; F65.9 - zaburzenie preferencji seksualnych (parafilia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, i ja Ciebie:)!! Jak sie macie dzis? Ja wstałam i mam ochote juz na to by był juz sierpien, albo najlepiej wrzesien:) Dzisiaj ludzie beda mnie postrzegac jako dusze dla dzieci, poniewaz zawsze w srody wychodze z małym ktorym sie opiekuje do parku gdzie czeka juz na mnie około 20 dzieci:) Jakos tak mnie pokochały i zawsze chca bym sie nimi wszystkimi opiekowała... czasem unikam kontaktu z nimi jak mam doła to mowie im,ze dzis nie jest moj dzien co one wczesniej oczywiscie wpatrza. :silence:

 

mark123, tak o to mi własnie chodziło. Nie pracujesz prawda? Co robisz na codzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi się wydawało, że mnie nie obchodzi opinia ludzi, ale jednak... Całe moje poczucie wartości opiera się na tym co myślą inni. Niestety...

 

Nom, prawda tylko chodzi o to, żeby nie przejmować się ludźmi którzy nie mają dla nas znaczenia a my dla nich .... opinia ludzi których kochamy, którzy są dla nas ważni, tych którzy naprawdę nas znają, nasze lęki, radości, wzloty i upadki - to ich opinia powinna się dla nas liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, prawda tylko chodzi o to, żeby nie przejmować się ludźmi którzy nie mają dla nas znaczenia a my dla nich .... opinia ludzi których kochamy, którzy są dla nas ważni, tych którzy naprawdę nas znają, nasze lęki, radości, wzloty i upadki - to ich opinia powinna się dla nas liczyć :)

Piekne słowa!:) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×