Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak jesteście postrzegani przez innych?


Gość kafka

Rekomendowane odpowiedzi

oohwowlovely, no w sumie sporo chyba takich osób jest, na picie zawsze się kasa znajdzie.

Najłatwiej zostać alkoholikiem w Holandii tam za pół godziny pracy za najniższą krajową można codziennie być nabzdryngolonym no i połowa Polaków to tam praktykuje. A tak w ogóle to pisze straszne głupoty dziś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli one tez maja ciezko w domu a nie mowia mi o tym, to jestesmy od siebie odcieci nawzajem.

ale jak mam niby im to powiedziec? Nie było do tego okazji

 

-- 23 mar 2013, 12:39 --

 

carlosbueno, zauwazylam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, aż tak kłamać nie potrafię choć i tak zwykle se podkoloryzuje że właśnie z zagranicy wróciłem z pracy choć było np to rok temu. Najgorsze jest dalsza rodzina bo oni wiedzą więcej o mnie i im tak naściemniac nie można dlatego nigdy nie odwiedzam rodziny a jak przyjeżdża do nas to tez staram się jej unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a to rozumiem, ze nie masz pracy i tego sie wstydzisz? teraz pracy w Polsce nie ma wielu ludzi, wiec to akurat nie jest taki powod do wstydu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto lubi pracowac? nikt. kazdy by wolal siedziec i czekac na gotowe, ale nie ma tak latwo. kiedys musisz sie przelamac i zaczac pracowac, bo za co bedziesz zyl?

ja na wakacjach tez pracuje , kiedy moje kolezanki jezdza sobie po Europie. Gdzie jest sprawiedliwosc na tym swiecie ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychicznie i emocjonalnie to nie to samo? :D

 

-- 23 mar 2013, 13:02 --

 

Mushroom, bo lubie je, one lubie mnie. nie umiemy zyc bez siebie. to nie jest takie proste znalezc sobie nowe kolezanki. za bardzo jestem przywiazana do obecnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ta myśl,by być postrzeganym przez innych tak, jak chcę chyba motywuje mnie by w kontaktach z innymi znów przybierać "maskę". A to po to, by się podobać i być jak najlepiej odebranym. Teraz już mniej zauważam takich sytuacji, ale kiedyś było to częste zachowanie. I wtedy wiedziałem, że jestem postzregany dobrze, takj jak chcę. Ale czy to byłem ja. Gdzie w tym wszystkim byłem ja prawdziwy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, a pewnie nie wiem wszystkiego, mogę mieć tylko pewne wyobrażenia - jestem uważana za osobę bardzo grzeczną, posłuszną, dobrą. W zasadzie nie wiem dlaczego. Tak jakbym nie zasłużyła na taką opinię. Wcale nie robię nic dobrego dla ludzi, raczej daję się wykorzystywać i to jest złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez innych jestem postrzegana dużo lepiej niż ja sama siebie postrzegam :roll:

 

A ja nie wiem czyja opinia o mnie jest gorsza - czy moja czy ludzi... Bo z jednej strony wydaje mi się, że inni uważają mnie za głupią, bezwartościową. Jestem strasznie wyczulona na wychwytywanie krytyki. Z drugiej strony, tak jak pisałam, że jestem dobra, grzeczna (nie przeklinam, nie potrafię stawiać na swoim, ale to nie są przecież zalety...).

 

Pamiętam takie zajęcia psychologiczne, na których mieliśmy wymienić w danej osobie cechy, które w niej cenimy i jakie mogą ułatwiać jej życie. Powiedziałam o koledze, że cenię w nim jego wrażliwość oraz chęć pomocy. Okazało się, że jemu ta wrażliwość wcale nie pomaga...

Każdy z nas ceni inne cechy. Ja nie potrafię pocieszać, w tym sensie jestem niewrażliwa na problemy innych ludzi :( dlatego uważałam, że to jest "przydatne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×