Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam Rodzine Soprano był okres że potrafiłem oglądać po 5 odcinków dziennie :oops: ale teraz tylko raz w tygodniu bo długo nie nagrywali ale dalej kręcą 6 serię :lol: Dobry jest też Prison Break ale też 2 seria się skończył i trzeba czekać na 3 :cry: . Ale wszystkim moge polecić fajny serial pt: Jericho :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam, tak sobie żartowałam.

Szkoda :D Swoją drogą jakoś niedawno sprzedano "Upadłą Madonnę z wielkim cycem" na aukcji w za jakieś duże pieniądze.

A teraz włśnie oglądam CSI. Chociaż "Bez śladu" lepsze. Gliniarze bardziej się daja tam lubić.

Niestety, CSI ma tę wadę, że wystarczy chwila nieuwagi by pogubić się w rozwoju akcji. Za bardzo dynamicznie się rozwija akcja. "Bez śladu" jest taki jakiś bardziej prawdziwy.

Ja uwielbiam Rodzine Soprano był okres że potrafiłem oglądać po 5 odcinków dziennie

Zdarzało mi się tak robić z serialami Barei. 9 godzin "Alternatywy 4" albo całą seria "Zmienników" na raz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez faje te nasze stare seriale lubiłam jeszcze 40 latka :D

a teraz ide sobie oglądac depresje gangstera :) widzialam to juz kilka razy ale dawno temu zabijam czas :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prenumeruję

Też zamierzałem...ale po obliczeniach wyszło mi ok 600 zeta za wszystkie sezony :shock:

Ale przynajmniej obejrzę kilka tych odcinków, które mi kiedyś przepadły, poza tym 9-tej serii jeszcze nie widziałam ani razu.

 

Mam do tego sentyment, aż się łezka w oku kręci, jak miałam te 12 lat i mama pierwszy raz mi pozwoliła oglądać.

 

"Ja nie jestem mężczyzną. Jestem Chupacabrą!" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie powróciłem do starego dobrego Twin Peaks.... Ale zatrzymałem sie na 2 odcinku 2 sezonu....i jakos nie moge znaleźc czasu aby obejrzec do końca.

 

No, ten motyw z kawą w ostatnim odcinku mnie rozwalał. Niby nic, a czuło się, że w tej filiżance czaiło się ZŁO

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:36 am ]

Swoją drogą jakoś niedawno sprzedano "Upadłą Madonnę z wielkim cycem" na aukcji w za jakieś duże pieniądze.

 

 

"Bez śladu" jest taki jakiś bardziej prawdziwy.

 

Tere fere. Przyznaj się, że Ci się podoba blondyna z konskim ogonem. To wtedy ja się przyznam do tego grubszego gliniarza, że on mnie też.

 

PS. No bez jaj z tą Madonną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal kocham serial Prizon Break. To najfajniejszy serial jaki widzialam. Oglądalam narazie 1 serię 2 razy, mam już od kumpla 2 ale czekam z tym do wakacji. teraz jeszcze trochę pierwszą pomęczę. Straszny niefart z tym samolotem, mogli troche dlużej poczekać :( Jest bardzo ciekawy i wciągający no i ci wszyscy przystojniacy :D Co Wy na to, żeby otworzyć fanclub Prizon Break? :D

Zapomnialam napisać, że Michael to prawdziwy bohater. Może być wzorem do naśladowania za odwagę, wiarę i zapal i zaangażowanie w to co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem oglądać seriale jakieś 4 tygodnie temu i lepiej sie z tym czuje

Wolę teraz ale i od dawna to lubiłem oglądać programy dokumentalne

 

Powiem wam ze ostatnio sie dowiedziałem ze oglądanie codziennie TVN24 przez dwa tygodnie doprowadza człowieka do fobii społecznych

Tak sie zawsze zastanawiałem czemu ludzie żyją w świecie informacji z Faktów czy Wiadomości nasłuchają sie głupot a to narasta

 

Nie mówię żeby nie oglądać TV bo to paranoja tak jak np odpowiednie odżywianie typu zdrowa żywność wszystko co zawiera znaki typu E-jakiś numerek bo można zwariować

 

W końcu żyjemy w Kraju Kapitalistycznym i Mamy 21 wiek

 

Tak jak powiedziała to kobieta pracująca w serialu 40 latek

Cywilizacja za Pana wybiera !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będe oryginalna...nie oglądam ani Plebani, ani żadnego z tych popularnych seriali, Prison Break też nie oglądam...

 

Cóż, ja oglądam Przerysowanych (Drawn Together) Buffy - Postrach wampirów, South Park i kreskówki. Czasami jeszcze Kryminalnych.

Moja mama uwielbia Klan i Plebanię a jak ja słucham tekstów z tego serialu to wybucham śmiechem, bo niektóre są tak naiwne i tandetne że nie wiem jak można sie tym zachwywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J

Powiem wam ze ostatnio sie dowiedziałem ze oglądanie codziennie TVN24 przez dwa tygodnie doprowadza człowieka do fobii społecznych

 

dlaczego...?

 

Dziwne, ja oglądam codziennie TVN 24 i fobie społeczne mam jak zwykle. Tyle że ja oglądam tylko "Szkło kontaktowe" i wiadomości. Szkło kontaktowe to najlepszy program w telewizji. ;) Ale pewnie znając poczucie humoru naszych polityków niedługo go zdejmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat i sie dopisuję. Ja tam seriale lubie oglądać oto spis :

 

Jericho (mam nadzieje na sezon 2 polecam wszystkim)

Dexter (w oczekiwaniu na sezon 2)

Lost (trzyma poziom caly czas moim zdaniem, ale mysle ze Abrams powinien go zakonczyc gora na 4-5 sezonie)

Prison Break (pierwszy sezon - rewelacja, 2 czesc ciężko naciągana szczegolnie koncowe odcinki)

Heroes (zawiodl mnie serial, a konkretnie jego zakonczenie)

Raines (szkoda ze cancelled ale ponoć ma wrócić)

Day Break (13 odcinków coś w klimacie filmu DejaVu)

Vanished (po 13 odcinkach przerwany a zapowiadal sie calkiem nieźle , koniec emisji wymusił niepełne zamkniecie serialu , wiele watków nie dokonczonych i nieco na sile finalne zakonczenie)

The Unit (miły lekki i przyjemny z przymrużeniem oka mozna spojrzeć)

 

No i ostatnio topowy Traveler do tej pory 4 epizody wyszly. Kto nie widział temu mogę polecić to ponoć jeden z najbardziej oczekiwanych seriali w USA ze swojej perspektywy moge napisac ze mnie wciagnał i fajnie sie go oglada. Polecam.

 

Ilość seriali ktore ogladnałem, niech was nie przeraża, wynika zapewne z tego iż moderuje pewne forum o tematyce filmowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×