Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

to forum na pewno daje mi możliwość dzielenia się moim doświadczeniem życiowym, sporo przeżyłam jeśli chodzi o nerwicę i depresję, i miło jest mi pomagać innym i podnosić na duchu, bo to właśnie przede wszystkim tu robię.

 

Kilka lat temu szukalem wlasnie takiego stada, ktore by mnie zaakceptowalo z moja przypadloscia. Niestety wtedy nie znalazlem, ale minal czas i przypadlosc dzieki samozaparciu minela (nazywam to zaleczeniem). Dzisiaj, czytajac forum, nadal czuje zwiazek ze stadem, z tego sie chyba nie wychodzi bo choroba kompletnie odmienia czlowieka a swoj swojego szuka. Jesli chodzi o depreche to mam jakis tam bagaz doswiadczen mogacych byc pomocnymi dla kogos kto wlasnie sie obudzil z reka w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak cierpi na nerwicę lękową, a dzięki temu forum nauczyłam się lepiej rozumieć jego problemy, bliżej poznałam to schorzenie i przede wszystkim - nabrałam nadziei, że jego choroba nie przekreśli naszego związku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy tylko irytuje mnie zachowanie co niektórych. Brak możliwości swobodnego wypowiadania się. Leczenia kompleksów dnia codziennego przez moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Tak zgodzę się z tym dostałem ostrzeżenie choć rozmawialiśmy w moim dzisiejszym dniu o moim podejściu do postów :/

 

Za darmo je dostałem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Tak zgodzę się z tym dostałem ostrzeżenie choć rozmawialiśmy w moim dzisiejszym dniu o moim podejściu do postów :/

 

Za darmo je dostałem !

nie za darmo, tylko weźże przeczytaj sobie treść pw :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chciałem skupić na perswadowaniu paradoksy kilku rzeczy, to też była moja koncepcja na część dnia :D

o dzieki Ci, wspaniały użytkowniku.

cmok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chciałem skupić na perswadowaniu paradoksy kilku rzeczy, to też była moja koncepcja na część dnia :D

o dzieki Ci, wspaniały użytkowniku.

cmok.

 

 

I co? Czujesz się lepiej? usatysfakcjonowana?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ostatnio edytowany przez paradoksy, Dzisiaj, 19:34, edytowano w sumie 1 raz

żenada.. tyle powiem.

 

No co? Wygrałaś. Gdy kończą się argumenty zaczynają się rękoczyny (w tym przypadku nadużywanie moda). No napisz chociaż że Ci lepiej ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo dostałem czy cofniesz czy jak mam do tego dojść?!

 

Jesteś winny zbrodni przeciwko ludzkości w postaci delikatnego off topu (pomijam merytoryczną część twoich postów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques, nikt nic nie cofnie, usilnie offtopowałeś po zwróceniu uwagi.Wielkimi literami pięknie napisałam że proszę o zaprzestanie tego tematu. Trzeba było założyć nowy na swój temat i byłoby git.

Ostrzeżenie dostałeś słusznie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wujek_Dobra_Rada, och pokłony biję, gdyby nie twoja obecność, nie wiem jakby to forum istniało...... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vasques, nikt nic nie cofnie, usilnie offtopowałeś po zwróceniu uwagi.Wielkimi literami pięknie napisałam że proszę o zaprzestanie tego tematu. Trzeba było założyć nowy na swój temat i byłoby git.

Ostrzeżenie dostałeś słusznie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wujek_Dobra_Rada, och pokłony biję, gdyby nie twoja obecność, nie wiem jakby to forum istniało...... :roll:

 

 

Tak, jak wcześniej gdy mnie nie było :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce troche przedstawic problemy z innej strony,ale jest to odrzucane,kisicie sie w sosie wlasnym a Majster wygaduje o mnie rozne glupoty,jestem psychologiem klinicznym i tu nikogo nie diagnozuje,mimo ze jestem psychoterapetka.wiem moje poglady bywaja dosc kontrowersyjnie ale taki mam styl pracy,Majster najbardziej miesza wam w glowach,joanna5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psycholog ktora atakuje narkomanow, bedac sama takowa, udzielajaca diagnozy i rady na forum ludzi z nerwica itd. , ze slaba osobowoscia.

 

Jezeli jestes rzeczywiscie psychologiem, to raczej nie masz pacjetow i aby sie nie nudzic spedzasz czas na tutejszym forum.

 

Kazdy psycholog majacy normalnie funkcjonujaca praxis nigdy by wolnego czasu tu nie spedzal (a juz calkiem nie o prawie 4 w nocy) bo takowy psycholog naslucha sie dosyc w ciagu dnia i nie mial by wogole ochoty jeszcze w nocy czytac problemow innych ludzi.

 

Ty potrzebujesz pomocy i to bardzo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce troche przedstawic problemy z innej strony,ale jest to odrzucane,kisicie sie w sosie wlasnym a Majster wygaduje o mnie rozne glupoty,jestem psychologiem klinicznym i tu nikogo nie diagnozuje,mimo ze jestem psychoterapetka.wiem moje poglady bywaja dosc kontrowersyjnie ale taki mam styl pracy,Majster najbardziej miesza wam w glowach,joanna5

No cóż.. Przyjąłem to jak wysublimowany komplement. Reszte postu pozwolę sobie zignorować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem maxxie (wolę pozostać anonimowa), niedługo kończę 18 lat. Forum przeglądam od dłuższego czasu (chociaz zdecydowałam się zalogować dopiero wczoraj), a odkryłam je przypadkiem szukając informacji o chorobie, którą mam. Wydawało mi się niemalże niemożliwe, że może tu być tyle osób z podobnymi problemami :) Kiedy czytam Wasze wypowiedzi, wiem, że tutaj jestem w pełni akceptowana i nikt nie zjedzie mnie za to, że w mojej psychice nie zawsze dzieje się dobrze. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi daje to forum...

 

-uswiadamia jak ogromna znieczulica i brak zrozumienia panuje dokola

-sprawia ze przejmuje sie bardziej innymi niz soba

-pozwala zrozumiec ze jednak nie jest ze mna tak zle..

-pozwolilo poznac wielu naprawde wartosciowych ludzi...

-az wreszcie uczy dystansu do tego co tu przeczytam i uslysze... co pomaga takze w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum raptem parę dni, ale już wiem, że dało mi ono sporo. Przede wszystkim są tu ludzie, którym nie muszę tłumaczyć, co mi jest, dlaczego tak jest, co się dzieje. Oni rozumieją, bo przeżywają podobne problemy. Nikt nie robi wielkich oczu i nie stuka się palcem w czoło. A to dla mnie ważne, bo na co dzień hasło "depresja" spotyka się w moim otoczeniu z reakcją "Jak można mieć nonstop doła?" i to zdanie kończy temat. Tu jestem rozumiana i dobrze mi z tym. A jeśli czasem zdarzy mi się komuś dodać otuchy, podzielić swoimi doświadczeniami i napisać coś mądrego, to daje mi to dużo radości. Bo fajnie jest zrobić coś - dla kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×