Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

A tak poważnie: ludzi na tym forum łączy ogólnie tylko jedno: zaburzenia i możliwość pogadania o wspólnych problemach. Poza tym jest tu cały melanż ludzi w różnym wieku, różnie wykształconych, z różnych regionów kraju i spoza niego. Trudno o uniwersalne tematy z innych dziedzin, gdzie większość miałaby coś do powiedzenia. Sporo jest różnych wątków w offtopie, które można ciągnąć, jeśli nie chce się porzucać tego forum i szukać innego, bliższego własnym zainteresowaniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, przyznaje że mój post był trochę pod wpływem emocji i chwilowego wkurwu , ogólnie personalnie nic do nikogo nie mam, a na forum chyba trzyma mnie to, że to jedyne takie większe miejsce gdzie jest tyle osób zaburzonych... poza tym Sabaidee ma w dużym stopniu rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... mogę sie tu zgodzić z kilkoma osobami, racja, łączy nas jedno, praktycznie wokół tego jednego wszystko, tzn całe forum się kręci, ale szczerze mówiąc mnie to cieszy, cieszy mnie, ze tutaj są osoby które mają problemy z psychiką, maja nerwice, depresje i wiele innych - tutaj nie jestem wyśmiewana z moich obaw, lęków, objawów tego lęku, to jest dla mnie bardzo wazne, bo w życiu codziennym, poza tym forum nie spotykam sie zbytnio ze zrozumieniem, raczej z głupim uśmieszkiem pod nosem lub lekceważeniem, Wasza "rodzinność" jest dla mnie niezwykle cenna, witacie każdego kto tu przyjdzie, z nikogo sie nie śmiejecie - ROZUMIECIE - to poczucie, ze nie jest sie kosmitą wiele mi daje :mrgreen: <-- to odnośnie wypowiedzi Sabaidee

wiola173 natomiast też ma racje, po to mamy opcje wiadomości by móc samemu zabrać sie za swoje znajomości - jeśli chcemy kogos poznać, zaprzyjaźnić się - piszemy, tyle :) może wielu osobom wystarczy tylko rozmowa na forum, a nie pogłębianie znajomosci, nie wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum daje mi ogromne wsparcie w najtrudniejszych momentach. Właściwie nie forum, lecz ludzie :D

 

shadow_no

Ślicznotka,

Michuj,

paradoksy,

Korba

Monika1974

wiola173,

halenore,

samara22,

tahela,

Laima,

shinobi,

NewYork,

_asia_,

dominika92,

Dariusz_wawa,

Lady_B,

_wovacuum_,

New-Tenuis,

lemac,

secretlady,

skohinka,

Thazek,

ewap99,

dune,

sens,

człowiek nerwica,

polakita,

buka,

 

.... i wiele innych osób... (Jeżeli kogoś ominęłam – przepraszam).

 

Dziękuje za bycie przy mnie, myślenie o mnie, pocieszanie mnie, o troskę, wasze wsparcie dużo dla mnie znaczy, pomagacie mi przejść przez najtrudniejszy czas w moim życiu, jestem bardzo wzruszona tym co dla mnie robicie, tym jak się staracie… Dziękuje i proszę o więcej. :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, nie opuścimy Cię. Zawsze możesz się do nas zwrócić o pomoc

 

Dzieki temu forum mogę zrozumieć osoby z zaburzeniami i chorobami psychicznymi. uczę się tutaj wzajemnej solidarności. To forum to nie tylko internetowe znajomości, ale i też i wzajemna pomoc i przyjaźn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum daje mi ogromne wsparcie w najtrudniejszych momentach. Właściwie nie forum, lecz ludzie :D

 

shadow_no

Ślicznotka,

Michuj,

paradoksy,

Korba

Monika1974

wiola173,

halenore,

samara22,

tahela,

Laima,

shinobi,

NewYork,

_asia_,

dominika92,

Dariusz_wawa,

Lady_B,

_wovacuum_,

New-Tenuis,

lemac,

secretlady,

skohinka,

Thazek,

ewap99,

dune,

sens,

człowiek nerwica,

polakita,

buka,

 

.... i wiele innych osób... (Jeżeli kogoś ominęłam – przepraszam).

 

Dziękuje za bycie przy mnie, myślenie o mnie, pocieszanie mnie, o troskę, wasze wsparcie dużo dla mnie znaczy, pomagacie mi przejść przez najtrudniejszy czas w moim życiu, jestem bardzo wzruszona tym co dla mnie robicie, tym jak się staracie… Dziękuje i proszę o więcej. :uklon::uklon::uklon:

:**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tu wczoraj dostałam kopa w pysk od jednego typa i sie pochwale ze jak widze jego nick to mnie rzuca ale podziałało :) ...zatem po cos to forum istnieje...aaa i dziekuje typowi xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem co badz kogo tu spotkam..wczesniej juz czytalam rozne fora..jednak nie bylam zalogowana nigdzie..mam nadzieje,ze sa tu ludzie, ktorzy po czesci rozumieja, wspieraja itp...potrzebuje wsparcia duchowego..i to samo chcialabym dac innym..nie chce byc sama kiedy dopadnie mnie smutek badz atak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×