Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, :) no ja wiem...nie sposób przegladać forum z zamkniętymi oczami ;)

eh...to zalezy od dnia...czy bardzo zły czy średnio zły...bo dobrych chwil nie widzę...moze sa jak spię

czasem jak sie rozgadam tu

ale potem mam takie niemiłe uczucie odcięcia siekierą od swiata :(

Kochana, nie martw się, też tak często mam,że odnoszę wrażenie,że moje posty giną w tłumie.

Wtedy jestem obrażona........tylko na kogo........?

Potraktowałam wasze posty jako grzecznościowe zaprzeczanie. ;)

Wiola ma rację, teraz już o tym wiesz i będzie inaczej, prawda? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, jeśli Ty też tak uważasz to coś w tym musi być. W prawdziwym życiu kontakty międzyludzkie zazwyczaj wychodzą z cudzej inicjatywy, nie z mojej. Tyle, że wtedy to jest determinowane lękiem. Boję się, więc jestem bierna. No nic, szukam dla siebie terapii od października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak, terapia jest przereklamowana...no nie Monia, ? ;)

:nono::nono::nono:

;)

Monika1974, jeśli Ty też tak uważasz to coś w tym musi być. W prawdziwym życiu kontakty międzyludzkie zazwyczaj wychodzą z cudzej inicjatywy, nie z mojej. Tyle, że wtedy to jest determinowane lękiem. Boję się, więc jestem bierna. No nic, szukam dla siebie terapii od października.

No, ale zdajesz sobie już sprawę, ze tak jest, a to pierwszy krok...do radzenia sobie z tą trudnością.

Poszukaj terapii, ja jestem jej zwolennikiem bo udało mi się znaleźć fajną, kompetentą osobę. Dlatego namawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej terapii?

mi chuja daje to forum, ludzie są tu jacyś zdystansowani, z nikim się prawie nie znam, zero ciekawych tematów, większość gada i żali się o sobie a innych ma lekko w dupie, w ogóle nie wiem po uj to piszę i po co tu siedzę, chyba z przyzwyczajenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×